Straipsniai

Kodėl „True Tone“ neveikia „iPhone“

Kodėl „True Tone“ neveikia „iPhone“

„True Tone“ funkcija „iPhone“ yra atsakinga už baltos spalvos reguliavimą ekrane. Žiemą ir einant į lauką ekranas šviečia šaltesniais atspalviais, o vasarą ir patalpose apšvietimas tampa šiltesnis. Kai „True Tone“ neveikia „iPhone“, sutrinka spalvų klasifikacija ir akys jaučiasi nepatogiai naudojantis telefonu. Norėdami sumažinti akių įtampą, iPhone naudotojai turi rasti problemą ir ją išspręsti.

neveikia iphone True Tone

Priežastys, sukeliančios gedimą

Baltos spalvos balanso disbalansas iPhone ekrane visada slypi ekrano gedime. Dažniausiai taip nutinka dėl to, kad buvo pažeistas programėlės ekranas, o jos remontas atliktas nekokybiškai. Sugedusio iPhone ekrano negalima tiesiog pakeisti nauju. Informacija iš senosios turi būti perkelta į naują dalį ir tik tada vėl galima naudoti įrenginį.

Priežastis, kodėl „TrueTon“ neveikia „iPhone“, gali būti skubotas ekrano pakeitimas. Reikalingas visiškas sinchronizavimas. Baltos spalvos perdavimo duomenys išsaugomi spalvų korekcijos nustatymuose.

Kita priežastis yra nelicencijuotos versijos įdiegimas. Išmanusis telefonas gerai suvokia tik „bendrąsias“ dalis – tas, kurios atkeliauja iš kūrėjo gamyklų. Pigūs analogai, sumontuoti pakeisti sugedusį ekraną, yra baltos spalvos disbalanso priežastis dėl TrueTon gedimo.

Jei ekrano jutiklis yra pažeistas, pasikeitus apšvietimui baltas atspalvis taip pat nebus ištaisytas. Elementą reikia pakeisti, tačiau atsižvelgiant į anksčiau išvardytas savybes.

Kaip išspręsti problemą?

Norėdami atkurti tikrąjį toną , atlikite šiuos veiksmus:

  1. Sužinokite, kaip veikia ekranas. Bet kokia žala yra galimo jo gedimo priežastis.
  2. Paimkite originalias atsargines dalis.
  3. Įdiekite naują ekraną su duomenų perdavimu. Informacija apie baltos spalvos koreliacijos nustatymus saugoma skiltyje Ekranas ir šviesumas.
  4. Patikrinkite informacijos perdavimą ir išmaniojo telefono veikimą įvairiais režimais.

Jei remontas pavyks, debesuotu oru ekrane vyraus šalti atspalviai ir atvirkščiai.

Tikrojo tono testavimas

Po trikčių šalinimo turite patikrinti, ar funkcija True Tone sėkmingai veikia. Norėdami patikrinti, turite atlikti šiuos veiksmus:

  • Eikite į nustatymus”;
  • pasirinkite eilutę „Ekranas ir ryškumas“;
  • suraskite True Tone skyrių ;
  • ištirti aktyvių režimų skaičių. Jų turėtų būti trys, o vienas iš jų vadinamas Tikrasis tonas .

Jei yra tik 2 darbo režimai, tai reiškia, kad TruTon funkcija išjungta. Norėdami jį suaktyvinti, turite perkelti slankiklį atitinkama kryptimi.

7 ir senesnėse versijose iPhone vietoj True Tone reikia ieškoti eilutės Night Shift . Ji atsakinga už automatinį apšvietimo koregavimą, kai pasikeičia diena ar išorinė aplinka. Norėdami suaktyvinti funkciją, taip pat turite perkelti slankiklį ir patikrinti, ar režime „Rankinis nustatymas“ yra varnelė.

Jei visi nustatymai teisingi, o True Tone vis tiek neveikia, susisiekite su mūsų iPhone remonto servisu.