Skip to main content
search
0

Pristatymas taisykloms 1 d.d. ⏩ Registracija | Pristatymo informacija

„Apple“ daug dėmesio skiria „iPhone X“ estetikai ir įsitikinimui, kad tai gražus įrenginys. Tačiau jie neskiria tiek daug laiko, kad apsaugotų telefoną nuo išorinių jėgų, kurios gali subraižyti ar sugadinti jo ekraną.

Kad naujasis „iPhone X“ išliktų gražus ir blizgus, galite atlikti šiuos 7 veiksmus, kad išvengtumėte įbrėžimų. Tai apima telefono išjungimą, kai jis nenaudojamas, apsauginio dėklo naudojimą ir kitus protingus būdus, kaip apsaugoti investiciją.

5 patarimai, kaip išvengti įbrėžimų

Kad „iPhone X“ atrodytų kaip naujas, turėtumėte imtis tam tikrų atsargumo priemonių. Pirmiausia išjunkite telefoną, kai jo nenaudojate. Tai apsaugos ekraną nuo subraižymo nuo ant jo esančių daiktų ir kitų trinties šaltinių. Antra, įsitikinkite, kad naudojate apsauginį dėklą. Jei dabar jo nenaudojate, siūlome kuo greičiau jį įsigyti! Dėklai taip pat suteikia papildomą apsaugą nuo kritimo. Trečia, investuokite į ekrano apsaugą. Šios apsaugos yra įvairių veislių ir gali skirtis priklausomai nuo to, ko ieškote. Ketvirta, stenkitės vengti daiktų su šiurkščiu paviršiumi, kurie gali subraižyti ekraną, pavyzdžiui, raktų ar monetų (ypač jei šie daiktai yra jūsų kišenėje). Galiausiai dažnai nuvalykite ekraną antistatine mikropluošto šluoste, kad pašalintumėte alyvos likučius, kurie gali subraižyti ekraną.

telefonu deklaiKodėl verta įsigyti apsauginį dėklą

iPhone X ekranas yra brangi remonto detalė, todėl norėsite imtis visų būtinų atsargumo priemonių, kad jis atrodytų kaip naujas. Vienas iš žingsnių, kurių galite imtis, kad išvengtumėte įbrėžimų – investuoti į apsauginį dėklą, kuris apsaugos telefoną nuo kritimo ir kitų jėgų, galinčių sugadinti ekraną.

Telefono išjungimas, kai jis nenaudojamas
Vienas iš svarbiausių būdų, kaip išlaikyti savo „iPhone X“ gražų ir blizgantį, yra įsitikinti, kad jis yra išjungtas, kai jis nenaudojamas. Tai padės apsaugoti ekraną nuo netyčinių bakstelėjimų ar prisilietimų, taip pat apsaugosite jį nuo kritimo.

iPhone X telefono apsaugaDėl šio žingsnio jums nereikia jaudintis dėl akumuliatoriaus veikimo laiko, nes telefono išjungimas neturės įtakos jo akumuliatoriaus veikimo laikui. Norėdami išjungti telefoną, paspauskite maitinimo mygtuką dešinėje įrenginio pusėje ir pastumkite aukštyn. Turėtumėte pamatyti raudoną slankiklį su užrašu „Slinkite, kad išjungtumėte“.

Investuokite į ekrano apsaugą ir telefono dėklą

Pirmas patarimas – investuokite į apsauginį ekrano stikliuką ir telefono dėklą, kurie ne tik apsaugos jūsų iPhone X, kad nukritus visur nesudužtų, bet ir ekraną nuo subraižymų. „IPhone X“ turi išlenktą ekraną nuo krašto iki krašto, todėl jis lengvai įbrėžiamas.

Kitas dalykas, kurį galite padaryti, kad jūsų „iPhone X“ būtų saugus, yra nevalgyti juo. Gamindami nedėkite telefono ant virtuvės stalviršio ir nelaikykite jo šalia išsiliejusių ar kitų skystų medžiagų. Jei jūsų iPhone susiliečia su vandeniu ar skysčiu, kuris nėra visiškai švarus, nedelsdami jį išjunkite ir kuo greičiau nušluostykite.

apsauginiai stikliukai

Taip pat norite įsitikinti, kad dirbdami su įrenginiu nenaudojate jokio losjono ar makiažo. Tokio tipo gaminiuose gali būti alyvų ir cheminių medžiagų, kurios gali sukelti ilgalaikę žalą, jei pakankamai dažnai liečiasi su įrenginiu. Jūs nenorite, kad tokių ingredientų būtų šalia jūsų brangaus naujojo telefono!

Taip pat turėtumėte būti atsargūs, kai įkraunate telefoną per naktį, jį prijungdami ir pamiršdami. Kiekvieną dieną skirkite šiek tiek laiko, kad atjungtumėte ir atjungtumėte įkrovimo stotelę, kad naktį nieko netyčia neatsitiktų ir viską iškepkite!

Jei ieškote daugiau patarimų, kaip apsaugoti visiškai naują įrenginį, peržiūrėkite šį mūsų draugų straipsnį Apsaugokite savo burbulą!

INFORMUOSIME KAI TURĖSIME PREKĘ SANDĖLYJE Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Įveskite prekę arba prekių kategoriją, pvz.: Samsung S21