Atsarginių dalių kokybės standartai

Originalus (naudotas, atnaujintas arba SERVICE PACK) OEM (Aftermarket) Premium (Aftermarket)  HQ (Aftermarket)
Originalios atsarginės dalys yra 100% originalios, šios dalys išimamos iš neveikiančių įrenginių ir atnaujinamos. Pavyzdžiui, LCD ekranai gali turėti originalų LCD
ekraną su atnaujintu antrinės rinkos priekiniu stiklu.
OEM atsarginės dalys yra geriausios kokybės įmonomos antrinėje rinkoje originalo analogas pasižymintis itin aukšta kokybe ir aukštesne kaina. Premium atsarginės dalys yra aukštos kokybės originalo analogas, šios atsarginės dalys yra pagamintos antrinės rinkos gamykloje Kinijoje, jos yra vidutinės kokybės už mažesnę kainą. Su šiuo gaminiu dirbame kartu su mūsų gamykla Kinijoje, kad užtikrintume klientų pasitenkinimą vidutinės klasės kokybės intervale. Antrinės rinkos atsarginės dalys yra ekonomiškai efektyviausios priimtinos kokybės dalys, pagamintos trečiųjų šalių.
Siūlome tris originalių atsarginių dalių versijas:
Originalus naudotas (išimta iš įrenginio)
Originalus atnaujintas (išimta iš įrenginio ir atnaujinta)
Įvertinimas:  Įvertinimas: Įvertinimas: Įvertinimas:
Kaina ★★ Kaina ★★★ Kaina ★★★★ Kaina ★★★★★
Kokybė ★★★★★ Kokybė ★★★★ Kokybė ★★★ Kokybė ★★
Prekės ženklo naudojimas: Prekės ženklo naudojimas: Prekės ženklo naudojimas: Prekės ženklo naudojimas:
Šio tipo gaminiams naudojamas originalus gamintojų prekės ženklas, nes tai yra originali prekė, naudota, nauja ar atnaujinta. Šio tipo gaminiams nenaudojamas originalus gamintojo prekės ženklas, nes tai nėra originalus produktas ir yra pagamintas trečiosios šalies įmonės. Šio tipo gaminiams nenaudojamas originalus gamintojo prekės ženklas, nes tai nėra originalus produktas ir yra pagamintas trečiosios šalies įmonės. Šio tipo gaminiams nenaudojamas originalus gamintojo prekės ženklas, nes tai nėra originalus produktas ir yra pagamintas trečiosios šalies įmonės.
Garantija: Garantija: Garantija: Garantija:
3 mėnesiai 3 mėnesiai 3 mėnesiai 3 mėnesiai