Skip to main content
search
0

Pristatymas taisykloms 1 d.d. ⏩ Registracija | Pristatymo informacija

Category

Straipsniai

Kiek laiko tarnauja iPhone baterijos ir kada reikia jas keisti?

By Apple telefonai, iPhone remontas, Straipsniai, Telefono baterija

Išmanusis telefonas – įrenginys, be kurio šiandien daugelis mūsų neįsivaizduojame savo gyvenimo. Vienas populiariausių pasirinkimų, kalbant apie išmaniuose telefonus, yra iPhone. Na, o viena svarbiausių šio įrenginio dalių, be kurios teflonas tikrai negalėtų funkcionuoti, yra baterija. Belieka tik pridurti, kad iPhone vartotojams neretai iškyla įvairių klausimų, susijusių su baterijos, ir dažniausiai yra pasitaikantys yra tokie: kiek kaliko tarnauja iPhone baterijos? Ir kada reikia jas keisti? Taigi, apžvelkime aplinkybes ir atsakykime į šiuos klausimus?

Kiek laiko tarnauja iPhone baterijos?

Dėmesį verta atkreipti, kad tai, kaip ilgai tarnaus iPhone baterija, yra labai individualu, kadangi įtakos turi įvairios aplinkybės bei veiksmai. Jei bus tinkamai elgiamasi, baterija sėkmingai bei patikimai tarnaus tikrai ne vienerius ir ne dvejus metus, tačiau, jei bus daromi tam tikri veiksmai, baterijos tarnavimo laikas gali ženkliai sutrumpėti arba teks susidurti su įvairiais trukdžiais. Taigi, kokių veiksmų reikėtų nedaryti, norint, kad baterija tarnautų ilgai bei patikimai?
• nepiktnaudžiaukite greito krovimo funkcija – nors ji labai patogi, ilgainiui gali pakenkti baterijai;
• dauguma žmonių laukia, kol baterija pasieks 0 proc., ir tik tuomet pradeda krauti telefoną. Tačiau tai taip pat neigiamai gali paveikti baterijos būklę, tad nelaukite, kol bus pasiektas 0 proc. – telefoną krauti pradėkite likus bent keliems proc.;
• dauguma žmonių renkasi ir dar vieną neteisingą kelią – įrenginio krovimą, net ir tuo atveju, jei jis visiškai yra įkrautas. Dauguma galvoja, kad kraudami jau įkrautą telefoną, pailgins baterijos tarnavimo laiką. Tačiau neretai gaunamas atvirkštinis rezultatas – taip tik pabloginama baterijos būklė.

Kada reikia keisti iPhone bateriją?

Pakankamai aiškūs ženklai byloja apie tai, kad jau atėjo laikas keisti jūsų iPhone bateriją. Tad kviečiame su jais susipažinti:
• telefonas išsijungia be jokios rimtos priežastie;
• greitai išsikrauna (greičiau negu užtrunka jį pakrauti).
Šie ženklai aiškiai rodo, kad jau atėjo metas pakeisti telefono bateriją. Tad belieka tik įsigyti kokybišką gaminį ir keitimo procesą patikėti profesionalams.

Kaip apsaugoti Airpods ausinukus

Kaip apsaugoti Airpods ausinukus ir kokį dėklą jiems pasirinkti?

By Apple Airpods, Straipsniai

Jei turite „AirPods“ ausinukus, jums pasisekė. Šių ausinių paklausa vis dar didesnė nei pasiūla, tai itin populiari prekė, kuri yra norimiausių dovanų sąraso viršūnėje. Tačiau, jei turite šias ausines, turite mokėti jas apsaugoti, kadangi tai nėra viena iš pigiųjų prekių.

„AirPods“ ausines suporuoti užtrunka tik tris sekundes. Tai labai paprasta: įjunkite ausinių įkrovimo laikiklį, palaukite, kol „iPhone“ ragins susieti, spustelėkite prisijungti ir būsite pasiruošę jas naudoti.

Kaip taupyti ir apsaugoti „AirPods“ ausinių akumuliatorių?

Jei nuo ryto iki vakaro nešiojate „AirPod“ ausyse, gali prireikti ausinių visai dienai. Tačiau jei ausines naudojate ne tik muzikai ir podcast’ams klausytis, bet ir visą dieną skambinti, galite apsvarstyti galimybę ekonomiškiau naudoti ausinių baterijas. Pilnas „AirPod“ įkrovimas leidžia naudoti ausines 5 valandas.

Paprasčiausias būdas taupiai naudoti “AirPods” yra naudoti tik vieną “AirPods” ausinę. Kitas „AirPods“ ausines galima laikyti ausinių dėkle ir ten ją įkrauti. Kai vienos iš ausinių akumuliatorius išsikrauna, ausines galima keisti, jos žino, kad jas galima keisti ir nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų norint pradėti naudoti kitą „AirPod“ porą.

Norint išoriškai apsaugoti ausinukus, jiems reikia įsigyti apsauginį dėklą

„Apple“ pristatė antrosios kartos „AirPods“ ausines su belaidžio įkrovimo ausinėmis. Naujos kartos ausinėse naudojamas visiškai naujas, specialiai ausinėms sukurtas H1 lustas, kuris labai pagerina ausinių veikimą. Dėl naujos lusto antrosios kartos „AirPods“ ir ausinių ryšio greitis buvo padvigubintas, o pokalbių laikas yra 50% ilgesnis nei pirmosios kartos „AirPods“. Reikėtų pažymėti, kad naujosios „AirPods“ ausinės palaiko „Bluetooth 5.0“ technologiją.

airpods deklas

Norint apsaugoti išoriškai belaides ausines ir jų įkrovimo dėžutę, verta įsigyti silikoninį dėkliuką, kuris apsaugo nuo išorinių įbrėžimų, saugo nuo dulkių. Taip pat nelaimingo atsitikimo metu (išmetus iš rankų) apsauginis dėklas padeda išvengti dužimo. Žinoma, naudojant silikoninę apsaugą yra ir lengviau parduoti net ir naudotas ausines, nes jų būklė bus daug geresnė, pati ausinių įkrovimo dėžutė bus geresnės būklės. Airpods dėklai

Straipsnį parengė Creep – technologijų naujienos

Huawei P Smart 2019 ekrano keitimo instrukcija

Telefono Huawei P Smart 2019 ekrano keitimo instrukcija

By Gidai, Remonto instrukcijos, Straipsniai

Telefono ekrano keitimo instrukcija

Sudužo telefono ekranas? Yra keli būdai jį pasikeisti:

 • Kreiptis į telefonų taisyklą Mend
 • Pasikeisti pačiam

Telefono ekrano keitimas, kai yra keičiamas visas LCD ekrano modulis yra pakankamai nesudėtingas procesas, jam reikės tik tinkamų įrankių, telefono ekrano klyjų ir instrukcijos kaip išardyti telefoną.

Žemiau pateikiame telefono ardymo ir ekrano keitimo instrukciją:

Ekrano keitimo instrukcija (PDF)

Ekrano keitimo instrukcija (Video)

Ieškote telefono remonto detalės? Turime originalių, OEM, HQ, Premium kokybės telefonų detalių. Populiariausios kategorijos:

Huawei P Smart dalys | Telefonų ekranai | Telefonų baterijos | Remonto įrankiai

Nepavyko pasikeisti pačiam? Susisiekite su mumis ir mes sutvarkysime jūsų telefoną.

smartparts.lt – telefonų dalys ir remontas

Kontaktai

Huawei P Smart 2019 telefono remonto dalys

Telefono dalys su garantija! Greitas pristatymas Lietuvoje. Rekomenduojame telefono remontą patikėti profesionalui. Mes neprisiimsime atsakomybės tuo atveju, jei pažeisite telefoną ar pakeitimo dalį dėl netinkamos instaliacijos.

Straipsnis parengtas pagal

https://www.ifixnorwich.com/

telefonu daliu kokybes skirtumai

Telefonų detalių kokybė

By Remonto dalys, Straipsniai

Telefonų detalių kokybės vertinimas

Telefonų dalys būna skirtingos kokybės, pabandysime paaiškinti kaip jos skiriasi.

Kokybė

Garantija

Privalumai

Trūkumai

Originalus

2 metai

– aukščiausia kokybė

– aukšta kaina

– nepelninga senesniems įrenginiams

Originalus – Apple 2 metai

– aukščiausia kokybė

– aukšta kaina

Premium

2 metai – tokia pati kokybė kaip ir originalas– geriausias kainos ir kokybės santykis

– funkcinė „True tone“ technologija

– šiuo metu galima tik tam tikruose „iPhone“ įrenginiuose

OEM

2 metai – žemesnė kaina– taip pat galima įsigyti pasibaigus originalų gamybai – gedimų dažnis didesnis nei originale– „True tone“ technologija neveikia „Apple“ įrenginiuose

Naudotas (Grade A)

1 metai

– žemesnė kaina

– taip pat galima įsigyti pasibaigus originalų gamybai

– gali būti naudojimo žymių– garantija tik 1 metai

HQ

3 mėnesiai

– labai maža kaina – didelis gedimų procentas– spalvos nestabilios

– dažnai netinkamai atitinka įrenginio formą

– „True tone“ technologija neveikia „Apple“ įrenginiuose

 

Mobiliųjų telefonų atsarginių dalių pasaulyje yra neįprastai daug santrumpų. Žinome, kad jose nelengva orientuotis. Todėl pateikiame trumpą straipsnį, kuriame paaiškiname svarbiausius terminus.

 

Originalus

Pavyzdys:

LCD ekranas Samsung Galaxy S10 – GH82-18850A

LCD ekranas Huawei P20 Lite – 02351XUA, 02351VUV

LCD ekranas Xperia Z5 Compact – 1297-3734

Tai aukščiausia prieinama kokybė rinkoje. 100% atitinka dalį, kuri yra įrenginyje nuo pagaminimo. Tačiau tuo pačiu metu originalios dalys dažnai yra labai brangios, palyginti su originalios įrangos gamintojais. Senesniems ir pigesniems telefonams dažnai būna didesnė kaina nei paties įrenginio vertė. Neretai ši kokybė pasiekiama tik 2 metus po konkretaus įrenginio modelio pardavimo pabaigos.

Originalus Apple – LCD

Skystųjų kristalų ekranai, parduodami kaip „Apple Original“, yra originalūs tiesiogiai iš „Foxcon“. Kai kuriems Apple iPhone modeliams nauji ekranai nebegaminami, tokiu atveju mūsų parduodami skystųjų kristalų ekranai yra originalūs skystųjų kristalų ekranai, išimami iš pažeistų Apple įrenginių, vėliau tiesiogiai Foxcon gaminami ir perparduodami. Tai vienintelis būdas gauti originalų „Apple“ skystųjų kristalų ekraną, nenaudojant įgaliotojo aptarnavimo centro. Apple šiuos LCD gamina Sharp, LG, Toshiba ir Samsung.

Originalus Apple – visos kitos dalys, išskyrus LCD

Apple bendradarbiauja su daugiau nei 200 kompanijų visame pasaulyje, kad gamintų aparatinę įrangą savo telefonui (Apple iPhone). „Apple“ kuria tik savo mobiliųjų telefonų programinę įrangą ir dizainą. Pavyzdžiui, Apple bateriją gamina Huizhou Desay Energy Technology Co., Ltd. Mūsų Apple įrenginių baterijos, kurios parduodamos kaip originalios, yra pagamintos būtent šios įmonės. Tai taip pat taikoma visoms kitoms dalims, parduodamoms kaip „Apple Original“.

Premium

„Premium“ yra tiesiog aukščiausia kokybė už gana žemą kainą. Skirtingai nuo OEM ekranų, jis palaiko „TrueTone“ funkcionalumą. Premium gaminiuose naudojamos atskiros LCD rinkinio dalys (lietimui jautrus ekranas, LCD ekranas) yra aukščiausios kokybės Japonijos gamintojo – SHARP Electronics. Visiems gaminiams, pažymėtiems Premium, suteikiame 2 metų garantija, kurią galime sau leisti dėl minimalaus gedimų lygio ir aukštesnės nei vidutinės kokybės. Japonijos gamintojas SHARP Electronics yra vienas iš Apple tiekėjų. Apple bendradarbiauja su daugiau nei 200 kompanijų visame pasaulyje, kad gamintų aparatinę įrangą savo telefonui (Apple iPhone). Pavyzdžiui, LCD ekraną Apple kuria ir gamina 4 kompanijos – SHARP, LG, Toshiba ir Samsung. „Apple“ kuria tik savo mobiliųjų telefonų programinę įrangą ir dizainą. Jei jus domina mūsų Premium prekės ženklas, daugiau apie tai galite perskaityti mūsų tinklaraštyje.

premium kokybes telefonu dalys

OEM – Original Equipment Manufacturer

Atsarginės dalys, parduodamos kaip OEM („Original Equipment Manufacturer“) – tai dalys, pagamintos pagal tuos pačius standartus, specifikacijas ir iš tų pačių medžiagų kaip ir originalios. Tai yra originalo kopija ir bet kuri atsarginė dalis, pristatyta kaip originalios įrangos gamintojas, nepraranda savo funkcijos (išskyrus „TrueTone“ iPhone) arba kokybės, palyginti su originalu.

telefono dealiu kokybe

Naudotas (Grade A)

Originali atsarginė dalis išimta iš naudoto įrenginio. Praėjus 2 metams nuo išpardavimo pabaigos, naujos originalios gamintojo detalės nėra. Pažymėta kaip EOL (End of Life). Todėl naudotas produktas tampa vieninteliu originaliu rinkoje.

oem telefonų dalys

HQ

Atsarginės dalies kokybė žemesnė nei OEM. Ne visos medžiagos ir gamybos procedūros yra patvirtintos įrenginio gamintojo. Kadangi tokios kokybės atsarginių dalių kokybė negali būti garantuota, tokios kokybės atsargines dalis siūlome su limituota 3 mėnesių garantija.

kaip pakeisti Samsung A40 akumuliatoriu

Mobilaus telefono Samsung A40 baterijos keitimas

By Android telefonai, Gidai, Remonto instrukcijos, Samsung remontas, Straipsniai, Telefono baterija

Jūsų Samsung Galaxy A40 per greit išsikrauna, perkaista ar negali būti įkrautas iki 100%? Tuomet tiesiog pakeiskite senąją mobiliojo telefono bateriją naudodami šią instrukciją. Lyginant su kitais „Samsung“ išmaniaisiais telefonais, „Galaxy A40“ turi plastikinį galinį dangtelį, tad jį lengva nuimti. Po to reikia pašalinti vidurinį prietaiso rėmą, ir baterija bus atidengta bei paruošta keitimui.
Saugumo sumetimais prieš ardant telefoną reikia iškrauti bateriją iki 25 procentų ar mažiau, sako iFix išmanios įrangos remonto profai. Įrenginio surinkimui bus reikalingi klijai, kad būtų galima vėl tinkamai pritvirtinti visus komponentus.

Samsung A40 baterijos keitimo instrukcija

Keisdami bateriją būkite atsargūs, nepradurkite senos baterijos nuėmimo metu ir naudokite tik originalią Samsung S40 baterija.

Originali Samsung A40 baterija remontui

Išjunkite savo mobilųjį telefoną

Nuimkite telefono dangtelį. „Galaxy A40“ dangtelis yra stipriai priklijuotas išilgai viso telefono krašto. Pašildykite klijus, tam kad būtų lengviau juos pašalinti. Galinis dangtelis yra pagamintas iš plastiko, o ne iš stiklo, skirtingai nei daugelis kitų Samsung Galaxy modelių. Tad jis lengvai nesulūžta, ir dėl to nėra sunku jį pašalinti.

 • Kraštus galite šildyti įprastu plaukų džiovintuvu iki maždaug 60 ° C. Ypač įkaitinkite tą vietą, kurioje pradėsite nuiminėti dangtelį.
 • Uždėkite siurbtuką ant galinio dangtelio ir traukite jį į viršų, tuo pat metu spausdami prietaisą žemyn. Kai susidaro tarpelis, galite įterpti į jį brauktuką.
 • Nestumkite įrankio per giliai, kad nesugadintumėte nieko prietaiso viduje. Ypatingą dėmesį skirkite kameroms viršutiniame kairiajame kampe.
 • Kartokite šį procesą aplink visą telefono rėmelį kol palaipsniui klijai atlips. 
 • Kai galiausiai klijai atsilaisvins, galėsite lengvai nuimti telefono dangtėl.

baterijos dangtelio neemimas

Pašalinkite pirštų atspaudų jutiklį. Jis yra laisvai uždėtas ant vidurinio rėmo ir jungtimi prijungtas prie pagrindinės plokštės.

 • Pincetu atlaisvinkite plastikinį dangtelį virš jungties. 
 • Tuomet atsargiai atskirkite jungtį.
 • Galiausiai nuimkite pirštų atspaudų jutiklį.

Pašalinkite vidurinį rėmą. Vidurinis rėmas tvirtinamas keliais varžtais. Be to, ekraną prie rėmo tvirtina keli spaustukai.

 • Pirmiausia atsukite visus varžtus ir išimkite SIM kortelės laikiklį.
 • Tarp rėmelio ir ekrano įstumkite brauktuką ir po vieną atleiskite visus spaustukus.
 • Atlaisvinkite ekraną nuo rėmelio per visą kraštą ir padėkite rėmelį į šalį.

telefono dangtelio nuemimas

Atjunkite bateriją ir nuimkite lankstųjį kabelį. Baterija yra priklijuota prie galinės ekrano dalies. Galima vėl naudoti karštą orą, kad būtų lengviau išimti bateriją.

 • Niekada tiesiogiai nekaitinkite baterijos! Šildykite visą įrenginį nuo ekrano šono.
 • Stenkitės neliesti viršutinio krašto, kuriame yra jungtis, nes ten lengvai gali būti pažeistas akumuliatoriaus valdiklis.
 • Kai bateriją jau galima šiek tiek pakelti, naudokite įrankį, su kuriuo  pašalinsite visus klijus po akumuliatoriumi.
 • Tada išimkite bateriją. 

samsung a40 baterijos isemimas

Paruoškite naują Samsung S40 bateriją. Jei nauja baterija turi lipnų paviršių, prieš įdėdami nuo jos nuimkite apsauginę plėvelę. Jei jūsų baterija neturi lipnaus paviršiaus, jai pritvirtinti galite naudoti ploną dvipusę lipnią juostą. Įsitikinkite, kad baterija nėra stumiama į viršų dėl per storo klijų sluoksnio.

Įdėkite naują bateriją. 

 •  Įdėjus bateriją atgal į prietaisą. Įsitikinkite, kad po juo esantys klijai nesudaro bangelių ir kad visose jo pusėse yra pakankamai vietos.
 • Šiek tiek palaikykite prispaustą bateriją, kad klijai sukibtų.

naujos baterijos idejimas

Prijunkite bateriją ir lankstųjį kabelį. Platų lankstų laidą įkiškite atgal į įrenginį.

 • Prijunkite dvi lankstaus kabelio jungtis prie pagrindinės plokštės ir prie USB plokštės.
 • Prijunkite akumuliatorių.

Uždėkite vidurinį rėmą. 

 • Paspauskite jį iki galo, kad visi spaustukai vėl prisitvirtintų.
 • Priveržkite visus varžtus.
 • Įdėkite SIM ir SD kortelės laikiklį atgal į įrenginį.

Uždėkite pirštų atspaudų jutiklį į ankstesnę jo vietą.

 • Tada prijunkite jungtį ir vėl uždėkite plastikinį dangtelį.
 • Šiek tiek paspauskite dangtelį, kol jis užsifiksuos.

Uždėkite galinį dangtelį. Norėdami vėl pritvirtinti dangtelį, galite pakartotinai naudoti senus klijus arba pritvirtinti naują lipnų rėmelį.

Jei norite naudoti senus klijus, pasirūpinkite, kad jie visur būtų tolygiai paskirstyti ir niekur neišsilietų.

 • Įsitikinę, kad klijai neišėjo už rėmelio ribų galite vėl uždėti galinį dangtelį ir paspausti jį iki galo.
 • Pašildykite galinio dangtelio rėmą karštu oru ir užspauskite išmanųjį telefoną keliomis knygomis, kad klijai geriau sukibtų.

Samsung A40 baterijos keitimas taisykloje Smartparts

Keičiame Samsung baterija mūsų taisykloje Vilniuje. Baterijos keitimo darbus atliekame per 1 valandą. Suteikiame garantiją 3 mėnesiams. Jeigu jums reikalinga mūsų pabalba susisiekite:

Adresas: Verkių g. 5, Vilnius, 08218

El. paštas: info@smartparts.lt | remontas@smartparts.lt

 

 

greitas iPhone telefono krovimas

Naujo tipo Apple greito krovimo įkrovikliai

By Apple telefonai, Straipsniai

Per pastarąjį dešimtmetį „iPhone“ pristatė daug įvairių pakeitimų, tačiau vienas dalykas (iki visai nesenai) išliko nepakitęs, tai – 5W įkroviklis. Pradedant nuo „iPhone 6“, kiekvienas „iPhone“ modelis galėjo naudoti spartųjį įkrovimą, o tai reiškia, kad juos iš tikrųjų galima įkrauti naudojant 12W ar net didesnesnės galios įkroviklį.
Tačiau 5W galios įkroviklis nebėra įtrauktas į naujų „iPhone 12“ telefonų dėžutę, o kaip alternatyvą „Apple“ išleido naują 20W įkroviklį, kurį galima įsigyti kaip papildomą priedą.

greito krovimo iphone ikrovikliai

Greitieji „iPhone“ įkrovikliai

„Apple“ tiekia 10W, 12W, 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W ir 96W įkroviklius. Nors kai kurie iš jų yra „iPad“ ir „Macbook“ dėžutėse, jie visi laikomi „greitaisiais įkrovikliais“, kurie paspartina „iPhone“ įkrovimą. Problema ta, kad šie didesnės galios įkrovikliai yra dideli ir sunkūs.
Norint greitai įkrauti mobilųjį įrenginį, reikia greitai įkraunamo telefono ir greito kroviklio. Taip pat iPhone krovimo laidai gali skirtis ir nevisada būti tinkami naudojimui su greituoju įkrovikliu. Be to, norint įkrauti „iPhone (lightning)“ naudojant „Apple“ greituosius įkroviklius, reikalingas specialus laidas.
Tiek įkrovimo galia, tiek ir greitis priklauso nuo minimalios abiejų įrenginių galios. Jei jūsų „iPhone“ palaiko greitą 18W įkrovimą, maksimali įkrovimo galia bus 18W, net jei ir naudojate 96W įkroviklį.

iphone greitas krovimas 20w

Taip pat, svarbu žinoti, kad įkrovimas nėra linijinis. Tai reiškia, kad pirmosiomis minutėmis krovimas bus atliekamas daug sparčiau, nei priartėjus prie pabaigos. Tokiu būdu siekiama visą laiką išlaikyti baterijos saugumą. Įprastai, nuo 0 iki 80% baterija bus įkrauta labai greitai, tačiau pasiekus 80% procentų šis procesas ženkliai sulėtėja. Tad reikia priprasti prie to, kad greitas krovimas yra greitas iki 80%, tačiau ne iki 100%, nepriklausomai nuo to kokį įkroviklį naudosite.

„Apple“ įkroviklių palyginimas

Kuris iš visų brangių Apple įkroviklių greičiausiai įkrauna „iPhone 12 Pro“? Palyginkime mažą 5W, „iPad“ 10W ir 12W, „iPhone“ 18W ir 20W, bei „MacBook“ 29 W įkroviklius.
Lėčiausią įkrovimo laiką demonstruoja 5W adapteris. Nors „Apple“ parduoda šį įkroviklį net už 25 eurus (palyginimui naujasis 20W įkroviklis kainuoja lygiai tiek pat). Tačiau galbūt jūs jau turite 5W įkroviklį likusį nuo senesnio „iPhone“ modelio ir jums įdomu, ar jis taip pat gerai įkraus ir jūsų naują, spindintį „iPhone 12“.
Šis įkroviklis puikiai tiks, jei jums rūpi baterijos ilgaamžiškumas arba esate pratę krauti telefoną per naktį. Tačiau yra vienas „bet“. Įkroviklis turi turėti atskirą laidą, nes naujieji „iPhone“ pristatomi su „lightning“ laidu, kuris baigiasi USB-C prievadu, leidžiančiu pasiekti didžiausią įkrovimo greitį, tačiau jo negalima prijungti prie senesnių įkroviklių.

Naudojant 5W „Apple“ įkroviklį su „Lightning“ laidu, visiškai iškrautą „iPhone 12 Pro“ per 30 minučių galite įkrauti iki 19%. Po vienos valandos įkrovimas sieks 38%, o pilnam įkrovimui prireiks beveik 3 valandų.

Jei turite „Apple“ 10W įkroviklį iš seno „iPad“, galite pasiekti kiek geresnių rezultatų. 10W įkroviklis bateriją įkraus 32% per 30 minučių, 61% – per valandą, o pilnas įkrovimas truks apie 2 valandas ir 20 minučių.

„Apple“ 12W „iPad“ įkroviklis dar greitesnis. Per pusvalandį jis įkrauna 43%, o per valandą – 79%. Pilnas įkrovimas trunka 1 valandą ir 40 minučių.
Net greičiausias įkroviklis bateriją įkraus maždaug 50% iki 30 minučių, o 80% iki 60 minučių. Nuo 80% prasidės lėtas krovimas, o nuo 95% jis kone sustoja.
Išėjus naujajam „iPhone 12“, „Apple“ nustojo leisti 18W adapterius, tačiau juos vis dar galima rasti internete, arba namuose, jei anksčiau turėjote „iPhone 11 Pro“ arba „11 Pro Max“.
18W įkroviklis bateriją papildo iki 57% per 30 minučių, 87% per 50 minučių, o pilnas įkrovimas trunka 1 valandą ir 45 minutes. Šis įkroviklis iš pradžių sukuria 18W galią, tačiau pasiekus 80% ji sumažėja iki 5W.

Naujo tipo Apple 20W įkroviklis bateriją įkrauna iki 62% per 30 minučių, 90% per 60 minučių ir 100 % per 1 valandą ir 22 minutes. Iš pradžių jis sukuria 20W galią, o pasiekęs 80% grįžta į standartinius 5W.

iphone pakrovejas 20w greitas krovimas

Na ir galiausiai „Apple“ „MacBook 29W“ įkroviklis per 30 minučių užpildo 59% baterijos, per 60 minučių – 83%, o per 1 valandą ir 21 minutę pasiekiamas 100%.
Tačiau naudojant 29W įkroviklį telefonas dažnai kaista. Dėl to nerekomenduojama šios įkroviklio naudoti kiekvieną dieną. Energija, kuri patenka į „iPhone“ bateriją, ne visada ją įkrauna, kartais ji išsiskiria šilumos pavidalu ir gali sukelti perkaitimą. Yra daug tyrimų, kurie rodo, kad baterijos ir aukšta temperatūra nėra gera kombinacija. Tad tokio tipo aukšta temperatūra ilgainiui neigiamai veikia baterijos būklę ir tokiu būdu ženkliai sutrumpina jos tarnavimo laiką.

Kuris Apple įkroviklis geriausias?

Taigi visi 12W ir daugiau įkrovikliai įkrauna „iPhone 12 Pro“ maždaug per pusantros valandos. 10W ir 5W įkrovikliai reikalauja ilgesnio laiko tarpo.
Geriausias originalus „Apple“ įkroviklis jūsų „iPhone“ telefonui visgi yra naujasis 20W. Jei turite 12W galios seną „iPad“ (su laidu), jis taip pat puikiai atliks savo darbą ir nereikės pirkti naujo. 18W įkroviklis veiktų taip pat gerai, kaip ir 20W, tačiau šio modelio nebegamina, tad saugokitės klastočių.

Kokiems įrenginiams krauti tinka 20W įkroviklis

Taigi kokiems telefonams skirtas iPhone 20w įkroviklis? Oficialios Apple svetainės duomenimis naujojo tipo 20W įkroviklis yra suderinamas su šiais iPhone telefonais:

iPhone 13,
iPhone 13 mini,
iPhone 13 Pro,
iPhone 13 Pro Max,
iPhone 12 Pro,
iPhone 12 Pro Max,
iPhone 12 mini,
iPhone 12,
iPhone 11 Pro,
iPhone 11 Pro Max,
iPhone 11,
iPhone SE (2-os kartos),
iPhone XS,
iPhone XS Max,
iPhone XR,
iPhone X,
iPhone 8,
iPhone 8 Plus.

originali iPhone 7 baterija

iPhone 8 baterijos keitimo eiga

By Gidai, iPhone remontas, Remonto instrukcijos, Straipsniai, Telefono baterija

Šio modelio baterijos keitimas nėra labai sudėtingas dėl to jį galima atlikti namų sąlygomis. Viskas ko jums reikia tai pakaitinė iPhone 8 baterija | iPhone remonto įrankiai

Atkreipkite dėmesį kad dauguma internetu parduodamų iPhone 8 baterijų yra prastos kokybės analogai, tuo tarpu mes siūlome autentiškas aukščiausios kokybės baterijas su garantija.

Per 15 metų prekybos telefonų detalėmis galime garantuoti tik aukščiausios kokybės remonto detales.

iPhone 8 baterija

Kaip pačiam pasikeisti iPhone 8 bateriją?

Jeigu esate entuziastas ir turite laiko, įrankių, tinkamų resursų bei įgūdžių, tuomet tikrai galite tai padaryti patys. Mes jums rekomenduosime kokius remonto įrankius naudoti, kokiais pagalbiniais resursais pasinaudoti ir kur įsigyti aukščiausios kokybės iPhone 8 bateriją.

Kaip pačiam pasikeisti iPhone X baterija

Baterijos keitimo resursai (mokomieji video)

Vienas išsamiausių Apple remonto mokomasis resursas yra iFixit, ten rasite detalius mokomuosius Apple ir kitų gamintojų remonto aprašymus su nuotraukomis ir “step by step” remonto eigos aprašymais.

Tie kas labiau mėgsta video instrukcijas rekomenduojame sekti JerryRigEverything YouTube kanalą. Šis vyrukas suprantamai ir aiškiai parodo remonto procesą aukštos kokybės video raiška ir priartinant vaizdą iki smulkių detalių.

Baterijos keitimo resursai iFixit

Abu šie resursai yra anglų kalba. Deja turinio lietuvių kalba yra mažai bet verta pabandyti tokias Google ir Youtube paieškas kaip “iPhone baterijos keitimo instrukcija“, “iPhone ekrano keitimo instrukcija“.

Apple iPhone 8 baterijos keitimo eiga

Atsukite du apatinius pentalobe tipo varžtus esančius telefono apačioje, žiūrėti nuotrauką. Šių varžtų atsukimui bus reikalingas specifinis pentalobe atsuktuvas skirtas būtent iPhone 8 telefono modeliui.

iPhone X baterijos keitimo eiga

Sekantis žingsnis yra atsargiai, nepažeidžiant jo, nuimti ekrano modulį. Jį laiko 2 jau nuimti varžtai ir aplink ekrano kraštus einantys klijai, kurie lengviau atsiklijuoja pašildzius ekrano kraštus karštu oru. Galima naudoti buitinį plaukų džiovintuvą, profesionalų karšto oro pūtimo pistoletą “hotair gun” arba karščio kilimėlį. Klijams atsipalaidavus užkiškite tarp ekrano ir rėmo plastikinę arba ploną metalų nę mentelę ir atsargiai kelkite ekraną įviršų. Kaip pagalbinę priemonę galima naudoti ekrano pakėlimo įrankį, kuris yra įrankių komplekte.

Sekantis žingsnis yra nuimti baterijos šleifą dengiančią apsauginę plokštę. Šiais procesui bus reikalingi 2 skirtingi atsuktuvai, t.y.:

Pliusinis atsuktuvas “Philips”
Y tipo atsuktuvas “Type Y”

Šiuos įrankius galite įsigyti atskirai arba bendrame įrankių komplekte.

Atjunkite po metaline plokšte esantį baterijos šleifą ir tuomet atsargiai su plastikiniais įrankiais atskirkite seną bateriją nuo galinio rėmo. Plastikiniai įrankiai yra naudojami tam kad sumažinti riziką pradurti seną bateriją, nes pradūrus pasekmes tikrai gali būti liūdnos. Būkite itin atsargūs! Po baterija esantys klijai yra labai stiprus, proceso palengvinimui pakaitinkite telefono nugarinę dalį, bus daug lengviau išimti bateriją.

Išėmus baterija pakeiskite ją nauja ir atgaline tvarka surinkite telefoną.

Jeigu kyla klausimų kreipkitės į mūsų meistrą el. paštu remontas@smartparts.lt

Kas signalizuoja kad jau reikia keisti bateriją?

Pagrindiniai signalai kad jums jau reikėtų pasikeisti akumuliatorių:

– Telefonas greitai išsikrauna (baterija laiko pusę dienos ar mažiau)
– Pakilęs telefono ekranas (išsipūtusi baterija)
– Battery capacity yra žemesnis nei 88%
– Telefonas išsijungia kai dar rodoma 20% ar mažiau baterijos talpos

Kas signalizuoja kad jau reikia keisti baterija
Ar verta keisti bateriją senam telefonui?

Žinoma kad verta, baterijos keitimas yra gan nesudėtingas procesas, jam suteikiama garantija, tai yra saugus darbas (nedingsta jokie duomenys iš telefono) ir pasikeitus baterija jos talpa ir tarnavimo laikas sugrįžta į pirminę būklė, kitais žodžiais veikia taip pat gerai kaip naujas.

Keletas patarimų kaip galima optimizuoti baterijos našumą:

– Naudokite ekrano ryškumo svirtelę ir kai matomumas yra geras naudokite kuo mažesnį ryškumo nustatymą.
– Nakties metu įjunkite airplane mode
– Nustatymuose atjunkite nereikalingas programas kad jos neeikvotų baterijos
– Ribokite atskirų programų foninę veiklą nustatymuose
– Ribokite ryšio priemonių naudojimą (atjunkite WIFI, mobilųjį internetą kai nenaudojate jo)

Apple Airpods

Naujieji Apple AirPods ausinukai

By Straipsniai

Naujuosiuose „AirPods“ atsisakyta triukšmo slopinimo funkcijos

Taivano žinių portalas „DigiTimes“ pranešė, kad „Apple“ planuoja išleisti naująjį „AirPods“, kurio dizainas bus toks pat, kaip ir dabartinio „AirPods Pro“, tačiau šis įrenginys neturės aktyvaus triukšmo slopinimo funkcijos. Būtent dėl tokio pakeitimo „Apple“ produkcijos gerbėjai galės tikėtis mažesnės „AirPods“ kainos.

Apple Airpods ausinukai

Buvo numatyta, kad „AirPods“ pasirodys 2020 metų gegužės mėnesį, tačiau Taivano žinių portalas pranešė, kad dėl pasaulinės sveikatos krizės šio įrenginio pristatymas bus nukeltas į 2020 metų antrąją pusę ar net į 2021 metų pirmąjį pusmetį. „DigiTimes“ pranešime rašoma, kad dėl koranaviruso grėsmės „Apple“ darbuotojai neturėjo galimybės organizuoti numatytų darbų Azijoje, tačiau iki šiol „AirPods“ pasirodymo data nėra oficialiai pakeista.

Apple Airpods ausinės ir dėklai

Apple Airpods ausinės ir priedai, apsauginiai dėkliukai. Greitas pristatymas DPD / Omniva.

Apple iPhone SE Plus

Kada išeis Apple iPhone SE Plus?

By Straipsniai No Comments

„iPhone SE Plus“ pristatymas nukeltas iki 2021 m. antrojo pusmečio

Naujausių „Apple“ gaminių šios produkcijos gerbėjai visada laukia su nekantrumu, tačiau tapo aišku, kad „iPhone SE Plus“pasirodymo reikės laukti ilgiau nei buvo numatyta. „Apple“ analitiko Ming-Chi Kuo teigimu, „iPhone SE Plus“ pasirodymo gali tekti palaukti iki antrojo 2021 metų pusmečio, nors anksčiau tikėtasi šį gaminį pristatyti ateinančių metų pirmoje pusėje.

iPhone SE Plus

Iki šiol nėra visiškai aišku, kokio dydžio ekraną turės šis įrenginys – svarstoma, kad jo įstrižainė galėtų būti 5,5 arba 6,1 colio. Tikėtina, kad „iPhone SE Plus“ dizainas bus panašus į „iPhone 11“ ir į „11 Pro“. Naujajame įrenginyje numatomi ir tam tikri pakeitimai: vietoj „Face ID” šis įrenginys turės „Touch ID”, kuris bus integruotas į mygtuką, esantį telefono dešinėje pusėje.
Šį mėnesį „Apple“ išleido „iPhone SE“ modelį, kainuojantį 399 JAV dolerius. Šio naujojo įrenginio dizainas yra panašus į „iPhone 8“, tačiau jis turi patobulintą A13 procesorių. „iPhone SE“ modelis turi „Touch ID“ funkciją ir pasižymi šiuolaikišku dizainu, todėl šis įrenginys tikrai sudomins tuos „Apple“ vartotojus, kurie šiuo metu naudoja „iPhone 6“ ar „iPhone7“ modelius.
Šiandien dar nėra žinoma, kokia bus „iPhone SE Plus“ kaina, tačiau manoma, kad ji bus panaši į „iPhone SE“.

Naujas Apple Watch laikrodis

Naujas Apple iWatch modelis

By Apple Watch, Straipsniai No Comments

Naujas Apple iWatch modelis: ar verta pirkt?

Išmanieji „Apple“ laikrodžiai džiugina įvairiomis galimybėmis: širdies ritmo stebėjimu, greitu informacijos peržiūrėjimu, SOS žinučių siuntimu, ir t.t. Šių įrenginių funkcionalumas yra tiesiog stebinantis, tad nieko nuostabaus, kad jų populiarumas yra sparčiai augantis. „Apple“ yra vienas inovatyviausių gamintojų, todėl vartotojai gali rinktis vis naujesnes įrenginių versijas. Penktosios serijos „Apple iWatch“ modelis sulaukia tikrai nemažo susidomėjimo, tačiau kartais keliamas klausimas, ar tikrai verta investuoti į šį įrenginį. Taigi, kokie yra svarbiausi „Apple iWatch“ modelio privalumai ir trūkumai?
ar verta pirkti nauja apple watch

Rūpintis savo sveikata tampa dar paprasčiau

Širdies ritmo stebėjimas neabejotinai yra viena svarbiausių „Apple iWatch“ privalumų: šis įrenginys padeda greitai ir tiksliai nustatyti širdies ritmo pakitimus, ir apie tai informuojama pranešimu. Jei būsite pernelyg triukšmingoje aplinkoje, šis įrenginys padės nustatyti, kada aplinkos triukšmas taps pavojingas jūsų klausai, todėl turėsite galimybę išvengti pavojingos aplinkos. Šiuo laikrodžiu galėsite naudotis net ir plaukimo treniruočių metu – „Apple iWatch“ atsparumas vandeniui yra iki 50 metrų, todėl jis gali būti naudojamas bet kokiems sporto užsiėmimams. Jei vis dar ieškote įkvėpimo pradėti daugiau judėti, „Apple iWatch“ gali tapti pagrindiniu jūsų motyvatoriumi – jis stebės jūsų aktyvumo progresą.

Naudingos kasdienės funkcijos

Nesvarbu, kokioje pasaulio vietoje atsidurtumėte – „Apple iWatch“ padės jums paprasčiau orientuotis ir pasukti tinkama kryptimi (integruotas kompasas ir aukščio nustatymas veikia ypatingai tiksliai). Net ir kopdami į kalnus ar bėgiodami miške turėsite galimybę perskaityti svarbius pranešimus, rašyti žinutes, ir t.t. Šiam įrenginiui pritaikytų programėlių skaičius yra tiesiog įspūdingas, be to, jos gali būti atsiunčiamos tiesiog akimirksniu, taigi, šio išmaniojo laikrodžio funkcionalumas bus tikrai didelis.

naujos apple watch funkcijos

O kaipgi dėl trūkumų?

Vis dėlto, tenka pastebėti, kad naujasis „Apple iWatch“ turi ir tam tikrų trūkumų. Vienas jų – tai gana trumpas baterijos veikimo laikotarpis. Jei šiuo įrenginiu naudojamasi labai intensyviai, tikėtina, kad baterja išsikraus dienos eigoje. Be to, ne kiekvienas „Apple“ produkcijos gerbėjas gali sau leisti įsigyti šį įrenginį – penktosios serijos „Apple iWatch“ įrenginys kainuoja gerokai brangiau nei kitų gamintojų išmanieji laikrodžiai.

INFORMUOSIME KAI TURĖSIME PREKĘ SANDĖLYJE Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Įveskite prekę arba prekių kategoriją, pvz.: Samsung S21