Skip to main content
search
0

Pristatymas taisykloms 1 d.d. ⏩ Registracija | Pristatymo informacija

Nors daugeliui žmonių gali atrodyti, jog iPhone 5s ekrano keitimas yra sudėtingas, daug specifinių žinių bei įgūdžių reikalaujantis procesas, verta paprieštarauti tokiai nuomonei: jei esate kruopštūs ir kantrūs, šio įrenginio ekrano keitimas nebus sunkiai įveikiama užduotis. Na, o, kad viskas vyktų sklandžiai, būtina žinoti ir keletą svarbių dalykų.

Įsigykite iPhone 5s ekrano keitimo rinkinį

Jei planuojate atlikti iPhone 5s ekrano keitimą, pirmiausia jums reikės įsigyti reikiamą remonto dalį ir remonto įrankių komplektą. Tai galite padaryti mūsų elektroninėje parduotuvėje – pirkti iPhone 5s ekrano remonto komplektą. Tik pas mus įsigysite aukštos kokybės remonto rinkinį, sudarytą iš LCD ekrano su lietimo stikliuku bei reikiamais remonto įrankiais. Neretai sakoma, kad gera pradžia jau yra pusė darbo, tad tik telieka sulaukti siuntos. Prekę pristatysime skubiai, dažniausiai per 1-3 darbo dienas.

iphone 5s ekrano keitimo komplektas

iPhone 5s ekrano keitimo eiga

Išjunkite įrenginį ir žvaigždiniu atsuktuvu atsukite prie krovimo jungties esančius du varžtus.

iphone 5s ekrano remonto eiga

Specialiu kabliuku, kurį rasite komplekte, prilipdykite prie ekrano ir jį pakelkite. Svarbiausia – būti itin atsargiems, kad nenutrauktumėte laidų, kurie jungia Touch ID ir Home mygtukus. Kitas žingsnis – laido, kuriuo pajungtas Touch ID, atjungimas nuo jungties bei ekrano atlenkimas. Tai atlikus, beliks tik įdėmiai pažvelgti į ekraną – išvysite laidų rinkinius, o po metaline plokštele – jungtis. Ši plokštelė pritvirtinta trimis, ypač smulkiais varžtais, todėl jūsų užduotis – juos atsukti. Atsukę varžtus ir nuėmę plokštelę, išvysite tris laidus su jungtimis. Jų atjungimui naudokite specialius plastikinius įrankius (mėlynos spalvos), o kai atjungsite visus tris laidus, ekranas nusiims.

iphone 5s ekrano keitimas

Taigi, belieka tik čiupti naująjį ekraną ir tęsti darbą toliau: sulygiuokite naują ekraną su telefono viršumi, palenkite jį 90˚ kampu ir pajunkite laidus, pradėdami nuo apatinio. Jau atlikote šią užduotį? Tuomet tik beliks prisukti metalinę plokštelę keturiais varžtais ir įstatyti ekraną i telefono metalinį rėmą.
Kaip matyti, ekrano keitimas nėra sudėtingas dalykas – tereikia turėti išvardintus elementus ir atidžiai sekti instrukcijas. Turėdami šiuos įgūdžius, taupysite savo laiką bei pinigus.

Reikia profesionalo pagalbos?

iPhone 5s ekrano remontas Vilniuje

Leave a Reply

INFORMUOSIME KAI TURĖSIME PREKĘ SANDĖLYJE Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Įveskite prekę arba prekių kategoriją, pvz.: Samsung S21