Skip to main content
search
0

Pristatymas taisykloms 1 d.d. ⏩ Registracija | Pristatymo informacija

 

Mobiliųjų telefonų ekranai remontui

Greitas išsiuntimas ir pristatymas
Siunčiame Omniva / DPD. Pristatymas 1-3 darbo dienos.

Originalūs ir HQ telefonų ekranai

Telefono remonto dalys su remonto įrankių komplektais. Aukščiausios kokybės ekranai (HQ), originalūs ekranai (OEM). Jei nerandate reikiamos detalės pasinaudokite paieška arba susisiekite el. paštu info@smartparts.lt

Parduodami telefono ekranai šiems gamintojamas:

Telefonų ekrano skilimas – viena dažniausių telefono gedimo priežąsčių. Sudužo telefono ekranas ir jums? Turime sandėlyje daugumos gamintojų LCD, OLED, OEM, HQ kokybės ekranų. Daugiau apie remonto detalių kokybę galima sužinoti – kokybė. Pakeisk telefono ekraną pats – sutaupyk pinigų! Turime pagalbini telefonų remonto instrukcijų gidą.
Nerandate reikiamo mobilaus telefono ekrano ar kitos remonto detalės? Susisiekite su mumis Užsakymus siunčiame darbo dienomis, greitas pristatymas į visus miestus. Daugiau informacijos apie pristatymo terminus: smartparts.lt/uzsakymai/pristatymas
Informacija apie telefonų ekranų garantiją

Nerandade detalės?  Turime daugelio gamintojų ir modelių telefonų ekranų. Pasinaudokite intuityvia paieška, veskite telefono modelį ir “ekranas”.

Ieškoti prekės, pvz: “Samsung S9 ekranas”

Ar brangu pačiam pasikeisti sudužusį telefono ekraną?

Išmanusis telefonas vieną akimirką yra jūsų rankoje, o kitą akimirką jis jau krenta į žemę. Kartais stiklo ir plastiko sluoksniai atlaiko, tačiau pernelyg dažnai toks scenarijus baigiasi įskilusiu, įtrūkusiu arba sudaužytu ekranu.

Kodėl telefono ekranas taip lengvai dūžta?

Viskas susiveda į sunkiai pasiekiamą kompromisą tarp vartotojų norų ir inžinerinės tikrovės. Kitaip tariant, mes norime telefonų su maksimaliai dideliais ekranais, kurie taip pat pasižymi elegantišku dizainu. Tačiau ploni kraštai ir beveik berėmiai ekranai turi tam tikrų problemų su patvarumu.
Kai numetate telefoną, telefono stikle sukaupta tamprumo energija virsta paviršiaus energija, todėl stiklas įtrūksta, kai numesite telefoną, smūgio jėga įveiks paviršiaus suspaudimą, todėl susidarys nedideli įtempimai, dėl kurių ekranas gali sudužti.
Siekdami kovoti su šia realybe, tokie gamintojai kaip “Apple” ir “Samsung” nuolat eksperimentuoja su tvirtesnėmis stiklo rūšimis, kad sugertų smūgį, dauguma kompanijų į aliuminį įmaišo cinko, kad sukurtų tvirtą telefono korpuso pagrindą.

Kodėl telefono ekranas taip lengvai dūžta
Ką daryti iš karto

Ekrano dužimo lygiai būna įvairaus stiprumo – nuo lengvų įbrėžimų, voratinklį primenančių raštų iki visiškai ištrupėjusių stiklo gabalų.
Pirmiausia turėtumėte įvertinti pažeidimą, t. y. padėti telefoną ant kieto paviršiaus ir gerai apšviesti, o ne tik greitai apžiūrėti prieš kišant atgal į kišenę.
Jei telefonas smarkiai pažeistas, kuo greičiau sukurkite atsarginę duomenų kopiją ir įsitikinkite, kad visos nuotraukos, vaizdo įrašai ir svarbūs failai būtų išsaugoti kur nors kitur, jei telefonas visiškai sugestų ir jo nepavyktų vėl sutvarkyti. Jei telefonas jau nustojo veikti, tikriausiai geriausia būtų jį profesionaliai sutaisyti.

Sprendimai

Ekrano apsauga – Ji užtikrina, kad neturėsite siūlių ir turėsite švarią liniją aplink ekrano kraštus. Tiesa, tai gali būti nelabai aktualu jei po apsauga yra įtrūkimų voratinklis.
Telefono ekraną pakeiskite patys – Telefono ekraną galima pakeisti patiems. Čia reikia nepamiršti kelių svarbiausių dalykų: Prieš nuspręsdami eiti šiuo keliu, pasidomėkite, kiek kainuoja pakeistas ekranas. Šiuolaikinių telefonų ekranai, kuriuose yra jutiklinės sąveikos ir galbūt biometriniai jutikliai, nėra pigūs.
Taip pat turėtumėte pasidomėti garantijos situacija. Jei esate iš tų žmonių, kurie yra linkę patys taisyti telefoną, tikriausiai per daug nesijaudinate dėl garantijos išsaugojimo – tačiau vis tiek nepakenks pasidomėti ar garantija po savadarbio pasikeitimo dar galios.

Ekrano keitimas norint išsaugoti garantiją

Išmaniojo telefono ekrano keitimą turėtų atlikti specializuoti ir patyrę technikai, naudodami specialią gamybos technikos įrangą, aplinkoje, kurioje sudarytos reikiamos techninės aptarnavimo sąlygos.
Turėtų būti naudojamas originalus gaminys, kurį sudaro priekinis stiklas, jutiklinis ekranas, vidinis ekranas ir išorinis skydelis.
Techninio aptarnavimo aplinka turi atitikti visas būtinas sąlygas, t. y. ji turi būti periodiškai sterilizuojama ir visiškai apsaugota nuo statinės elektros.
Pakeitus ekraną, telefonas turi būti pristatytas su ekrano garantine kortele. Jei garantija nėra būtina gali bandyti ekraną pasikeisti patys.

iPhone ekrano keitimo kaina

Nors kai kurie gali sakyti, kad “iPhone” ekrano remontas kainuoja per brangiai, deja, telefonų teikėjai žino, kad turi priklausomą auditoriją.
Yra pigesnių variantų, tačiau, jei norite sutaisyti įtrūkusį ekraną, nepanaikindami savo garantijos, neturėsite kito pasirinkimo, kaip tik sumokėti “Apple” už tai, kad jie tai atliktų patys.

Pasitikite savimi? Pakeisti mobiliojo telefono ekraną nėra paprasta, tačiau jei kaina tinkama, tikrai turėtumėte apie tai pagalvoti.
Nors nėra griežtų taisyklių – prietaisai skiriasi priklausomai nuo gamintojo.
Svarbiausia, nesiimkite tokio remonto, prieš tai neatlikę konkretaus prietaiso tyrimo. Ypač naudingi vaizdo vadovai – youtube video ir t.t. Kai būsite pasiruošę, imkitės tinkamų įrankių ir galėsite pasikeisti ekraną.

iphone ekrano keitimo kaina
INFORMUOSIME KAI TURĖSIME PREKĘ SANDĖLYJE Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Įveskite prekę arba prekių kategoriją, pvz.: Samsung S21