Google Pixel 6 apsauginis stikliukas (Full Screen)

6.44

Apsauginis ekrano stiklas Pixel 6 (Full Screen)

  • Pilnas ekrano padengimas
  • 14 dienų gražinimo garantija

Turime

Produkto kodas: DEVP21SS5797 Kategorijos: ,

Aprašymas

Apsauginis telefono ekrano stikliukas skirtas Google Pixel 6 [Full Screen Cover]

Greitas pristatymas visoje Lietuvoje.

Google Pixel 6 apsauginio stikliuko klijavimas

+ €10.00

Apsauginis stikliukas telefonui reikalingas, kad telefonas būtų apsaugotas nuo dėvėjimosi, pabrinkimo, šlapių rankų, dulkių ir panašių dalykų. Apsauginis stikliukas apsaugo telefono ekraną nuo pažeidimų, taip pat leidžia sumažinti atspindžius, kurie gali erzinti akis.

Telefono apsauginis stiliukas – tai aksesuaras, kuris apsaugo telefoną nuo pažeidimų, pavyzdžiui, nukritimo, paspaudimo, dulkių ar drėgmės. Tai gali būti dėžutė, plastikinis dangtelis, silikoninis apvalkalas arba apsauginė juosta. Dažniausiai apsauginiai stiliukai atlieka šių funkcijų derinį: jie sugeria šoką, kurį gali sukelti telefono nukritimas, apsaugo nuo paspaudimo, užtikrina, kad trintis ar laiko ekspozicija drėgmei nepažeistų telefono, apsaugo nuo aplinkos taršos, tokios kaip dulkių ar užteršimo. Šis aukštos HD+ kokybės gaminys yra atsparus ir patikimas ekrano apsaugą užtikrinantis produktas.

Pilna ekrano apsauga [Full Screen]

Pilnas ekrano grūdintas stiklas yra telefono apsauginis priedas, skirtas visam priekiniam įrenginio paviršiui uždengti. Paprastai jis pagamintas iš grūdinto stiklo ir yra skirtas maksimaliai apsaugoti nuo įbrėžimų, nešvarumų ir dulkių. Tai taip pat padeda sumažinti akinimo kiekį, kai prietaisas naudojamas tiesioginiuose saulės spinduliuose, ir gali padėti apsaugoti įrenginį nuo smūgių, jei jis nukrito.

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Google Pixel 6 apsauginis stikliukas (Full Screen)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *