Išmanus belaidis anglies monoksido detektorius „Smart Life SL-DC01“

54.95

Anglies monoksido detektorius su WIFI (Original remonto detalė)

  • 14 dienų gražinimo garantija
  • Pristatymas: DPD, Omniva paštomatai
Pristatymas 1-5 d.d.
Produkto kodas: F12XDXFDMTP Kategorija:

Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Siunčiame DPD kurjeriu arba į Omniva paštomatus.

dpd omniva siuntimas

Apie prekę

Anglies monoksido detektorius „Smart Life SL-DC01“ 

Smart Life Intelligent wireless carbon monoxide detector
Kuo skiriasi intelektualus anglies monoksido detektorius nuo tradicinio? Pažangus anglies monoksido jutiklis jums praneš, ar jūsų namuose nuteka anglies monoksidas, net jei esate toli.
Žmonėms, kurie dažnai būna toli nuo namų arba kuriuos nuolat kamuoja varginantis jausmas, kad jie galėjo palikti orkaitę įjungtą, išmanusis dūmų detektorius suteikeiks visišką ramybę.
Detektorius maitinamas iš maitinimo lizdo. Būsenos, „WiFi“ signalo ir įspėjimų stebėjimas atliekamas mobiliojoje programėlėje.

„Tuya“ mobili programėlė

Nors dauguma išmaniųjų įrenginių gamintojų išleidžia savo specialias programas, nemokama „Tuya“ leidžia sinchronizuoti tūkstančius skirtingų prekių ženklų produktų. Jo dėka, be kitų, galėsite valdyti: kameras, dūmų ir dujų detektorius, jungiklius, tinklo lizdus, fotoaparatus ir išorinius lizdus, langų žaliuzes, žibintus, durų varpus, oro kondicionierių, termostatus, televizorius, ventiliatorius, skalbimo mašinas ir kiti protingi buitiniai prietaisai. ir daug daugiau. Šiuo metu yra daugiau nei 5000 įrenginių ir kiekvieną mėnesį pridedama naujų produktų. Vis dažniau galite pastebėti ir sudėtingesnius įrenginius, kuriuos galima valdyti išmaniuoju telefonu (pvz., Kavos aparatus ar naminių gyvūnėlių ėdalą). Sistema vystosi labai dinamiškai, ir dabar mes turime galimybę valdyti visą išmanųjį namą iš vienos programos!

„Tuya“ mobili programėlė