Remonto dalys, Straipsniai

Telefonų detalių kokybė

telefonu daliu kokybes skirtumai

Telefonų detalių kokybės vertinimas

Telefonų dalys būna skirtingos kokybės, pabandysime paaiškinti kaip jos skiriasi.

Kokybė

Garantija

Privalumai

Trūkumai

Originalus

2 metai

– aukščiausia kokybė

– aukšta kaina

– nepelninga senesniems įrenginiams

Originalus – Apple 2 metai

– aukščiausia kokybė

– aukšta kaina

Premium

2 metai – tokia pati kokybė kaip ir originalas– geriausias kainos ir kokybės santykis

– funkcinė „True tone“ technologija

– šiuo metu galima tik tam tikruose „iPhone“ įrenginiuose

OEM

2 metai – žemesnė kaina– taip pat galima įsigyti pasibaigus originalų gamybai – gedimų dažnis didesnis nei originale– „True tone“ technologija neveikia „Apple“ įrenginiuose

Naudotas (Grade A)

1 metai

– žemesnė kaina

– taip pat galima įsigyti pasibaigus originalų gamybai

– gali būti naudojimo žymių– garantija tik 1 metai

HQ

3 mėnesiai

– labai maža kaina – didelis gedimų procentas– spalvos nestabilios

– dažnai netinkamai atitinka įrenginio formą

– „True tone“ technologija neveikia „Apple“ įrenginiuose

 

Mobiliųjų telefonų atsarginių dalių pasaulyje yra neįprastai daug santrumpų. Žinome, kad jose nelengva orientuotis. Todėl pateikiame trumpą straipsnį, kuriame paaiškiname svarbiausius terminus.

 

Originalus

Pavyzdys:

LCD ekranas Samsung Galaxy S10 – GH82-18850A

LCD ekranas Huawei P20 Lite – 02351XUA, 02351VUV

LCD ekranas Xperia Z5 Compact – 1297-3734

Tai aukščiausia prieinama kokybė rinkoje. 100% atitinka dalį, kuri yra įrenginyje nuo pagaminimo. Tačiau tuo pačiu metu originalios dalys dažnai yra labai brangios, palyginti su originalios įrangos gamintojais. Senesniems ir pigesniems telefonams dažnai būna didesnė kaina nei paties įrenginio vertė. Neretai ši kokybė pasiekiama tik 2 metus po konkretaus įrenginio modelio pardavimo pabaigos.

Originalus Apple – LCD

Skystųjų kristalų ekranai, parduodami kaip „Apple Original“, yra originalūs tiesiogiai iš „Foxcon“. Kai kuriems Apple iPhone modeliams nauji ekranai nebegaminami, tokiu atveju mūsų parduodami skystųjų kristalų ekranai yra originalūs skystųjų kristalų ekranai, išimami iš pažeistų Apple įrenginių, vėliau tiesiogiai Foxcon gaminami ir perparduodami. Tai vienintelis būdas gauti originalų „Apple“ skystųjų kristalų ekraną, nenaudojant įgaliotojo aptarnavimo centro. Apple šiuos LCD gamina Sharp, LG, Toshiba ir Samsung.

Originalus Apple – visos kitos dalys, išskyrus LCD

Apple bendradarbiauja su daugiau nei 200 kompanijų visame pasaulyje, kad gamintų aparatinę įrangą savo telefonui (Apple iPhone). „Apple“ kuria tik savo mobiliųjų telefonų programinę įrangą ir dizainą. Pavyzdžiui, Apple bateriją gamina Huizhou Desay Energy Technology Co., Ltd. Mūsų Apple įrenginių baterijos, kurios parduodamos kaip originalios, yra pagamintos būtent šios įmonės. Tai taip pat taikoma visoms kitoms dalims, parduodamoms kaip „Apple Original“.

Premium

„Premium“ yra tiesiog aukščiausia kokybė už gana žemą kainą. Skirtingai nuo OEM ekranų, jis palaiko „TrueTone“ funkcionalumą. Premium gaminiuose naudojamos atskiros LCD rinkinio dalys (lietimui jautrus ekranas, LCD ekranas) yra aukščiausios kokybės Japonijos gamintojo – SHARP Electronics. Visiems gaminiams, pažymėtiems Premium, suteikiame 2 metų garantija, kurią galime sau leisti dėl minimalaus gedimų lygio ir aukštesnės nei vidutinės kokybės. Japonijos gamintojas SHARP Electronics yra vienas iš Apple tiekėjų. Apple bendradarbiauja su daugiau nei 200 kompanijų visame pasaulyje, kad gamintų aparatinę įrangą savo telefonui (Apple iPhone). Pavyzdžiui, LCD ekraną Apple kuria ir gamina 4 kompanijos – SHARP, LG, Toshiba ir Samsung. „Apple“ kuria tik savo mobiliųjų telefonų programinę įrangą ir dizainą. Jei jus domina mūsų Premium prekės ženklas, daugiau apie tai galite perskaityti mūsų tinklaraštyje.

premium kokybes telefonu dalys

OEM – Original Equipment Manufacturer

Atsarginės dalys, parduodamos kaip OEM („Original Equipment Manufacturer“) – tai dalys, pagamintos pagal tuos pačius standartus, specifikacijas ir iš tų pačių medžiagų kaip ir originalios. Tai yra originalo kopija ir bet kuri atsarginė dalis, pristatyta kaip originalios įrangos gamintojas, nepraranda savo funkcijos (išskyrus „TrueTone“ iPhone) arba kokybės, palyginti su originalu.

telefono dealiu kokybe

Naudotas (Grade A)

Originali atsarginė dalis išimta iš naudoto įrenginio. Praėjus 2 metams nuo išpardavimo pabaigos, naujos originalios gamintojo detalės nėra. Pažymėta kaip EOL (End of Life). Todėl naudotas produktas tampa vieninteliu originaliu rinkoje.

oem telefonų dalys

HQ

Atsarginės dalies kokybė žemesnė nei OEM. Ne visos medžiagos ir gamybos procedūros yra patvirtintos įrenginio gamintojo. Kadangi tokios kokybės atsarginių dalių kokybė negali būti garantuota, tokios kokybės atsargines dalis siūlome su limituota 3 mėnesių garantija.

[divider line_type=”No Line” custom_height=”20″]