Telefono ekrano keitimas: ką svarbu apie tai žinoti?

Telefono ekranas yra sudarytas iš dviejų sudėtinių dalių: vidinio ekrano ir išorinio lietimui jautraus stiklo. Dauguma telefonų gamintojų ekranus gamina kaip vientisas detales, todėl ekranui įskilus gali tekti keisti visą šią detalę, kas įprastai kainuoja tikrai nepigiai. Vis dėlto, jei atsirastų tam tikrų telefono ekrano pažeidimų, galima numatyti, ar bus reikalingas viso telefono ekrano keitimas, ar tik lietimui jautraus stikliuko keitimas: jei skyla tik išorinis stiklas, tokiu atveju nesimato jokių spalvotų juostų, juodų dėmių ar šešėlių. Tokioje situacijoje lietimui jautrus stiklas dažniausiai gali būti atskiriamas ir pakeičiamas nauju, o šios paslaugos kaina yra mažesnė nei viso telefono ekrano keitimas.

telefono ekrano keitimas

Kiek gali kainuoti telefono ekrano keitimas?

Paslaugos kaina priklauso ne vien tik nuo to, kokia telefonų taisykla yra pasirenkama: nors įvairių specialistų nustatytos kainos gali labai varijuoti, tačiau kainai taip pat didelę įtaką turi ir pats telefono modelis. Senesnių išmaniųjų įrenginių ekranų keitimas įprastai yra pigesnis nei naujų – tam tikrais atvejais kainos gali skirtis net kelis kartus. Laikui bėgant įvairių gamintojų telefonų detalės ima pigti, todėl nenustebkite, jei telefonų taisyklos internetinėje svetainėje nerasite pastovių kainynų – preliminarias paslaugų kainas galėsite sužinoti paprasčiausiai nusiuntę užklausą.

Kiek gali kainuoti ekrano keitimas

Ar verta telefono ekraną keisti patiems?

Kai siekiama sutaupyti pinigų, neretais atvejais nusprendžiama įvairias detales pasikeisti savarankiškai, tad ir telefono ekranas taip pat nėra išimtis. Kartais tiesiog užsisakoma nebrangiai kainuojančių detalių iš Kinijos, ir susiradus telefono ekrano keitimo instrukciją darbų imamasi savarankiškai. Vis dėlto, svarbu suprasti, kad originalių telefono detalių kokybė smarkiai skiriasi nuo kopijų: originalūs telefonų ekranai yra atsparesni pažeidimams, keičiant ekraną neprarandamas atsparumas drėgmei bei dulkėms, ir t.t. Jei telefono ekrano keitimas yra atliekamas nekokybiškai, tai gali smarkiai pakenkti naudojamam įrenginiui, tad visada yra palankiau tiesiog susirasti patikimą telefonų taisyklą, kuri pasirūpins, kad visi darbai būtų atliekami tiesiog nepriekaištingai.

pasikeisk ekrana pats

Kiek laiko gali trukti telefono ekrano keitimas?

Natūralu, kad klientams visada yra svarbu, kad mobilusis įrenginys būtų suremontuojamas kiek įmanoma greičiau: juk daugelis mūsų neįsivaizduoja nė dienos be savo telefono. „Smartparts“ telefonų taisykla ekrano keitimą neretai gali atlikti dar tą pačią dieną, tad kreipdamiesi į šios kompanijos specialistus galite net neabejoti, kad nereikės pernelyg ilgai laukti, kol darbai bus atlikti. Vis dėlto, telefono taisymo trukmė visada priklauso nuo to, kokios detalės turi būti keičiamos: jei jas tenka užsakyti, tokiu atveju telefono remontas gali trukti iki kelių dienų.

Kaip apsaugoti telefono ekrana

Kaip apsaugoti telefono ekraną?

Žinoma, turime suprasti, kad paprasčiausiai nieko nėra amžino, tačiau sveiku telefono ekranu galėsime džiaugtis kur kas ilgiau, jei užtikrinsime pakankamą jo apsaugą. Vertėtų vengti telefoną laikyti tokioje vietoje, kurioje jį gali pažeisti kiti daiktai: pavyzdžiui, gana dažnai telefonas yra nešiojamas kišenėje šalia raktų, tad nieko keisto, kad anksčiau ar vėliau tenka pastebėti ženklius telefono ekrano subraižymus. Telefono ekrano keitimas neretai yra reikalingas tada, jei įrenginys tiesiog iškrenta iš rankų, todėl pravartu pagalvoti apie apsauginės plėvelės ar pakankamai saugaus dėkliuko naudojimą.

 

ekrano apsauga

Telefono ekrano pažeidimas yra viena dažniausių priežasčių, dėl kurios tenka kreiptis į telefonų taisykloje dirbančius meistrus, todėl pasistenkite tinkamu ekrano apsaugos užtikrinimu: šiandien prekyboje galime rasti tikrai nemažą telefonų aksesuarų pasirinkimą, tad galite pasidomėti, kurie jų padeda veiksmingai apsaugoti įrenginį nuo galimų pažeidimų, ir tai leis išvengti telefono remonto, kuris kartais kainuoja tikrai nepigiai.

Pasikeiskite telefono ekraną pas mus Vilniuje! Keičiame iPhone, Huawei, Samsung, Sony, Google Pixel, LG, Motorola, OnePlus ir kitų telefonų ekranus.

Smartparts ekrano keitimas

Telefonas kainos pasiteiravimui: 869662255
El. paštas: [email protected]

Telefonų remontas | iPhone remontas | Kontaktai

SUSIJĘ STRAIPSNIAI
samsung galaxy s9 baterijos keitimo eiga

Huawei P30 Pro baterijos keitimo procesas

| Straipsniai | No Comments

Huawei P30 Pro baterijos keitimas Šiuolaikinių telefonų baterijų keitimas nėra toks paprastas kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tad nieko keisto, kad dėl šių paslaugų teikimo neretai yra kreipiamasi į…

macbook ekrano gedimai

Macbook Pro ekrano gedimai ir jų priežastys

| Macbook remontas, Straipsniai | No Comments

Macbook Pro ekrano gedimai „Macbook Pro“ kompiuteriai yra vertinami dėl spartaus procesoriaus darbo, puikios grafikos bei funkcionalumo, tad nieko keisto, kad šie įrenginiai neretai yra pasirenkami darbui ar laisvalaikiui. Nors…

samsung galaxy s9 baterijos keitimo eiga

Samsung S9 baterijos keitimo procesas

| Samsung remontas, Samsung S9 remontas, Straipsniai | No Comments

Samsung S9 baterijos keitimas Samsung S9 – vienas populiariausių išmaniųjų telefonų modelių, kuris yra ypatingai vertinamas dėl funkcionalumo ir sklandaus bei greito darbo. Vis dėlto, net ir aukščiausios kokybės telefonams kartais…

samsung s8 baterijos keitimas

Samsung S8 baterijos keitimas

| Samsung remontas, Straipsniai | No Comments

Normalu kad telefonų baterijos susidėvi nuo intensyvaus telefono naudojimo. Laikui bėgant telefono baterija praranda galimybę išlaikyti pilną įkrovimą. Samsung Galaxy S8 baterijos išlaiko 80% savo talpos iki 500 pakrovimo ciklų,…