Samsung Buds Live R180 (Belaidės ausinės)

89.95

Belaidė laisvų rankų įranga Samsung Buds Live R180 (Originalas)

  • Pristatymas: DPD, Omniva paštomatai
  •  14 dienų gražinimo garantija
Pristatymas 1 – 3 d.d.
Produkto kodas: HS116A4H2D3DIL Kategorijos: , , ,

Aprašymas

Greitas pristatymas visoje Lietuvoje. Siunčiame DPD kurjeriu arba į Omniva paštomatus.

dpd omniva siuntimas

Remonto servisas Vilniuje.
Tel: 868692151
El. paštas: remontas@smartparts.lt

Samsung Buds Live R180 (ausinės)

„Galaxy Buds Live“ suderina patogų, ergonomišką dizainą ir aukščiausios kokybės AKG garsą, kuris harmoningai sustiprina garsą ir panaikina nepageidaujamą foninį triukšmą.

Naujausios formos tikros belaidės ausinės
Ausinės skirtos prisitaikyti prie kiekvienos akimirkos. Su ikoniška forma ir ergonomišku dizainu, prigludusiu prie natūralios aplinkos ir garsiakalbiu, optimizuotu geresniam pojūčiui. Tai garsas, skirtas jūsų ausims.

Aktyvus triukšmo slopinimas
Sumažinkite blaškymąsi
Pirmasis aktyvus triukšmo slopinimas (ANC), skirtas atviro tipo tikriesiems „Galaxy“ belaidžiams pumpurams, pašalina triukšmą, bet įleidžia pasaulį. Sumažina foninį triukšmą nepraleisdamas to, kas svarbu, pavyzdžiui, balsų ir pranešimų, kad išgirstumėte daugiau to, ko norite. Girdėti – visa tai tereikia ilgai paspausti, kad jį įjungtumėte.

Krovimas
Įkraukite vos per kelias minutes, kad galėtumėte grįžti į griovelį. Penkios minutės suteikia jums valandą, nesvarbu, ar tai jūsų mėgstamiausias grojaraštis, ar naujausia tinklalaidė. Jei jums reikia šiek tiek daugiau, netgi galite naudoti savo išmaniojo telefono galią, kad „Galaxy Buds Live“ būtų įkrautas keliaujant.