Skip to main content
search
0

Pristatymas taisykloms 1 d.d. ⏩ Registracija | Pristatymo informacija

Per pastarąjį dešimtmetį „iPhone“ pristatė daug įvairių pakeitimų, tačiau vienas dalykas (iki visai nesenai) išliko nepakitęs, tai – 5W įkroviklis. Pradedant nuo „iPhone 6“, kiekvienas „iPhone“ modelis galėjo naudoti spartųjį įkrovimą, o tai reiškia, kad juos iš tikrųjų galima įkrauti naudojant 12W ar net didesnesnės galios įkroviklį.
Tačiau 5W galios įkroviklis nebėra įtrauktas į naujų „iPhone 12“ telefonų dėžutę, o kaip alternatyvą „Apple“ išleido naują 20W įkroviklį, kurį galima įsigyti kaip papildomą priedą.

greito krovimo iphone ikrovikliai

Greitieji „iPhone“ įkrovikliai

„Apple“ tiekia 10W, 12W, 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W ir 96W įkroviklius. Nors kai kurie iš jų yra „iPad“ ir „Macbook“ dėžutėse, jie visi laikomi „greitaisiais įkrovikliais“, kurie paspartina „iPhone“ įkrovimą. Problema ta, kad šie didesnės galios įkrovikliai yra dideli ir sunkūs.
Norint greitai įkrauti mobilųjį įrenginį, reikia greitai įkraunamo telefono ir greito kroviklio. Taip pat iPhone krovimo laidai gali skirtis ir nevisada būti tinkami naudojimui su greituoju įkrovikliu. Be to, norint įkrauti „iPhone (lightning)“ naudojant „Apple“ greituosius įkroviklius, reikalingas specialus laidas.
Tiek įkrovimo galia, tiek ir greitis priklauso nuo minimalios abiejų įrenginių galios. Jei jūsų „iPhone“ palaiko greitą 18W įkrovimą, maksimali įkrovimo galia bus 18W, net jei ir naudojate 96W įkroviklį.

iphone greitas krovimas 20w

Taip pat, svarbu žinoti, kad įkrovimas nėra linijinis. Tai reiškia, kad pirmosiomis minutėmis krovimas bus atliekamas daug sparčiau, nei priartėjus prie pabaigos. Tokiu būdu siekiama visą laiką išlaikyti baterijos saugumą. Įprastai, nuo 0 iki 80% baterija bus įkrauta labai greitai, tačiau pasiekus 80% procentų šis procesas ženkliai sulėtėja. Tad reikia priprasti prie to, kad greitas krovimas yra greitas iki 80%, tačiau ne iki 100%, nepriklausomai nuo to kokį įkroviklį naudosite.

„Apple“ įkroviklių palyginimas

Kuris iš visų brangių Apple įkroviklių greičiausiai įkrauna „iPhone 12 Pro“? Palyginkime mažą 5W, „iPad“ 10W ir 12W, „iPhone“ 18W ir 20W, bei „MacBook“ 29 W įkroviklius.
Lėčiausią įkrovimo laiką demonstruoja 5W adapteris. Nors „Apple“ parduoda šį įkroviklį net už 25 eurus (palyginimui naujasis 20W įkroviklis kainuoja lygiai tiek pat). Tačiau galbūt jūs jau turite 5W įkroviklį likusį nuo senesnio „iPhone“ modelio ir jums įdomu, ar jis taip pat gerai įkraus ir jūsų naują, spindintį „iPhone 12“.
Šis įkroviklis puikiai tiks, jei jums rūpi baterijos ilgaamžiškumas arba esate pratę krauti telefoną per naktį. Tačiau yra vienas „bet“. Įkroviklis turi turėti atskirą laidą, nes naujieji „iPhone“ pristatomi su „lightning“ laidu, kuris baigiasi USB-C prievadu, leidžiančiu pasiekti didžiausią įkrovimo greitį, tačiau jo negalima prijungti prie senesnių įkroviklių.

Naudojant 5W „Apple“ įkroviklį su „Lightning“ laidu, visiškai iškrautą „iPhone 12 Pro“ per 30 minučių galite įkrauti iki 19%. Po vienos valandos įkrovimas sieks 38%, o pilnam įkrovimui prireiks beveik 3 valandų.

Jei turite „Apple“ 10W įkroviklį iš seno „iPad“, galite pasiekti kiek geresnių rezultatų. 10W įkroviklis bateriją įkraus 32% per 30 minučių, 61% – per valandą, o pilnas įkrovimas truks apie 2 valandas ir 20 minučių.

„Apple“ 12W „iPad“ įkroviklis dar greitesnis. Per pusvalandį jis įkrauna 43%, o per valandą – 79%. Pilnas įkrovimas trunka 1 valandą ir 40 minučių.
Net greičiausias įkroviklis bateriją įkraus maždaug 50% iki 30 minučių, o 80% iki 60 minučių. Nuo 80% prasidės lėtas krovimas, o nuo 95% jis kone sustoja.
Išėjus naujajam „iPhone 12“, „Apple“ nustojo leisti 18W adapterius, tačiau juos vis dar galima rasti internete, arba namuose, jei anksčiau turėjote „iPhone 11 Pro“ arba „11 Pro Max“.
18W įkroviklis bateriją papildo iki 57% per 30 minučių, 87% per 50 minučių, o pilnas įkrovimas trunka 1 valandą ir 45 minutes. Šis įkroviklis iš pradžių sukuria 18W galią, tačiau pasiekus 80% ji sumažėja iki 5W.

Naujo tipo Apple 20W įkroviklis bateriją įkrauna iki 62% per 30 minučių, 90% per 60 minučių ir 100 % per 1 valandą ir 22 minutes. Iš pradžių jis sukuria 20W galią, o pasiekęs 80% grįžta į standartinius 5W.

iphone pakrovejas 20w greitas krovimas

Na ir galiausiai „Apple“ „MacBook 29W“ įkroviklis per 30 minučių užpildo 59% baterijos, per 60 minučių – 83%, o per 1 valandą ir 21 minutę pasiekiamas 100%.
Tačiau naudojant 29W įkroviklį telefonas dažnai kaista. Dėl to nerekomenduojama šios įkroviklio naudoti kiekvieną dieną. Energija, kuri patenka į „iPhone“ bateriją, ne visada ją įkrauna, kartais ji išsiskiria šilumos pavidalu ir gali sukelti perkaitimą. Yra daug tyrimų, kurie rodo, kad baterijos ir aukšta temperatūra nėra gera kombinacija. Tad tokio tipo aukšta temperatūra ilgainiui neigiamai veikia baterijos būklę ir tokiu būdu ženkliai sutrumpina jos tarnavimo laiką.

Kuris Apple įkroviklis geriausias?

Taigi visi 12W ir daugiau įkrovikliai įkrauna „iPhone 12 Pro“ maždaug per pusantros valandos. 10W ir 5W įkrovikliai reikalauja ilgesnio laiko tarpo.
Geriausias originalus „Apple“ įkroviklis jūsų „iPhone“ telefonui visgi yra naujasis 20W. Jei turite 12W galios seną „iPad“ (su laidu), jis taip pat puikiai atliks savo darbą ir nereikės pirkti naujo. 18W įkroviklis veiktų taip pat gerai, kaip ir 20W, tačiau šio modelio nebegamina, tad saugokitės klastočių.

Kokiems įrenginiams krauti tinka 20W įkroviklis

Taigi kokiems telefonams skirtas iPhone 20w įkroviklis? Oficialios Apple svetainės duomenimis naujojo tipo 20W įkroviklis yra suderinamas su šiais iPhone telefonais:

iPhone 13,
iPhone 13 mini,
iPhone 13 Pro,
iPhone 13 Pro Max,
iPhone 12 Pro,
iPhone 12 Pro Max,
iPhone 12 mini,
iPhone 12,
iPhone 11 Pro,
iPhone 11 Pro Max,
iPhone 11,
iPhone SE (2-os kartos),
iPhone XS,
iPhone XS Max,
iPhone XR,
iPhone X,
iPhone 8,
iPhone 8 Plus.

INFORMUOSIME KAI TURĖSIME PREKĘ SANDĖLYJE Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Įveskite prekę arba prekių kategoriją, pvz.: Samsung S21