Apple Watch, Straipsniai

Naujas Apple iWatch modelis

Naujas Apple Watch laikrodis

Naujas Apple iWatch modelis: ar verta pirkt?

Išmanieji „Apple“ laikrodžiai džiugina įvairiomis galimybėmis: širdies ritmo stebėjimu, greitu informacijos peržiūrėjimu, SOS žinučių siuntimu, ir t.t. Šių įrenginių funkcionalumas yra tiesiog stebinantis, tad nieko nuostabaus, kad jų populiarumas yra sparčiai augantis. „Apple“ yra vienas inovatyviausių gamintojų, todėl vartotojai gali rinktis vis naujesnes įrenginių versijas. Penktosios serijos „Apple iWatch“ modelis sulaukia tikrai nemažo susidomėjimo, tačiau kartais keliamas klausimas, ar tikrai verta investuoti į šį įrenginį. Taigi, kokie yra svarbiausi „Apple iWatch“ modelio privalumai ir trūkumai?
ar verta pirkti nauja apple watch

Rūpintis savo sveikata tampa dar paprasčiau

Širdies ritmo stebėjimas neabejotinai yra viena svarbiausių „Apple iWatch“ privalumų: šis įrenginys padeda greitai ir tiksliai nustatyti širdies ritmo pakitimus, ir apie tai informuojama pranešimu. Jei būsite pernelyg triukšmingoje aplinkoje, šis įrenginys padės nustatyti, kada aplinkos triukšmas taps pavojingas jūsų klausai, todėl turėsite galimybę išvengti pavojingos aplinkos. Šiuo laikrodžiu galėsite naudotis net ir plaukimo treniruočių metu – „Apple iWatch“ atsparumas vandeniui yra iki 50 metrų, todėl jis gali būti naudojamas bet kokiems sporto užsiėmimams. Jei vis dar ieškote įkvėpimo pradėti daugiau judėti, „Apple iWatch“ gali tapti pagrindiniu jūsų motyvatoriumi – jis stebės jūsų aktyvumo progresą.

Naudingos kasdienės funkcijos

Nesvarbu, kokioje pasaulio vietoje atsidurtumėte – „Apple iWatch“ padės jums paprasčiau orientuotis ir pasukti tinkama kryptimi (integruotas kompasas ir aukščio nustatymas veikia ypatingai tiksliai). Net ir kopdami į kalnus ar bėgiodami miške turėsite galimybę perskaityti svarbius pranešimus, rašyti žinutes, ir t.t. Šiam įrenginiui pritaikytų programėlių skaičius yra tiesiog įspūdingas, be to, jos gali būti atsiunčiamos tiesiog akimirksniu, taigi, šio išmaniojo laikrodžio funkcionalumas bus tikrai didelis.

naujos apple watch funkcijos

O kaipgi dėl trūkumų?

Vis dėlto, tenka pastebėti, kad naujasis „Apple iWatch“ turi ir tam tikrų trūkumų. Vienas jų – tai gana trumpas baterijos veikimo laikotarpis. Jei šiuo įrenginiu naudojamasi labai intensyviai, tikėtina, kad baterja išsikraus dienos eigoje. Be to, ne kiekvienas „Apple“ produkcijos gerbėjas gali sau leisti įsigyti šį įrenginį – penktosios serijos „Apple iWatch“ įrenginys kainuoja gerokai brangiau nei kitų gamintojų išmanieji laikrodžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *