Apple Airpods, Straipsniai

Kaip apsaugoti Airpods ausinukus ir kokį dėklą jiems pasirinkti?

Kaip apsaugoti Airpods ausinukus

Jei turite „AirPods“ ausinukus, jums pasisekė. Šių ausinių paklausa vis dar didesnė nei pasiūla, tai itin populiari prekė, kuri yra norimiausių dovanų sąraso viršūnėje. Tačiau, jei turite šias ausines, turite mokėti jas apsaugoti, kadangi tai nėra viena iš pigiųjų prekių.

„AirPods“ ausines suporuoti užtrunka tik tris sekundes. Tai labai paprasta: įjunkite ausinių įkrovimo laikiklį, palaukite, kol „iPhone“ ragins susieti, spustelėkite prisijungti ir būsite pasiruošę jas naudoti.

Kaip taupyti ir apsaugoti „AirPods“ ausinių akumuliatorių?

Jei nuo ryto iki vakaro nešiojate „AirPod“ ausyse, gali prireikti ausinių visai dienai. Tačiau jei ausines naudojate ne tik muzikai ir podcast’ams klausytis, bet ir visą dieną skambinti, galite apsvarstyti galimybę ekonomiškiau naudoti ausinių baterijas. Pilnas „AirPod“ įkrovimas leidžia naudoti ausines 5 valandas.

Paprasčiausias būdas taupiai naudoti “AirPods” yra naudoti tik vieną “AirPods” ausinę. Kitas „AirPods“ ausines galima laikyti ausinių dėkle ir ten ją įkrauti. Kai vienos iš ausinių akumuliatorius išsikrauna, ausines galima keisti, jos žino, kad jas galima keisti ir nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų norint pradėti naudoti kitą „AirPod“ porą.

Norint išoriškai apsaugoti ausinukus, jiems reikia įsigyti apsauginį dėklą

„Apple“ pristatė antrosios kartos „AirPods“ ausines su belaidžio įkrovimo ausinėmis. Naujos kartos ausinėse naudojamas visiškai naujas, specialiai ausinėms sukurtas H1 lustas, kuris labai pagerina ausinių veikimą. Dėl naujos lusto antrosios kartos „AirPods“ ir ausinių ryšio greitis buvo padvigubintas, o pokalbių laikas yra 50% ilgesnis nei pirmosios kartos „AirPods“. Reikėtų pažymėti, kad naujosios „AirPods“ ausinės palaiko „Bluetooth 5.0“ technologiją.

airpods deklas

Norint apsaugoti išoriškai belaides ausines ir jų įkrovimo dėžutę, verta įsigyti silikoninį dėkliuką, kuris apsaugo nuo išorinių įbrėžimų, saugo nuo dulkių. Taip pat nelaimingo atsitikimo metu (išmetus iš rankų) apsauginis dėklas padeda išvengti dužimo. Žinoma, naudojant silikoninę apsaugą yra ir lengviau parduoti net ir naudotas ausines, nes jų būklė bus daug geresnė, pati ausinių įkrovimo dėžutė bus geresnės būklės. Airpods dėklai

[divider line_type=”No Line” custom_height=”20″]

Straipsnį parengė Creep – technologijų naujienos