Skip to main content
search
0

Pristatymas taisykloms 1 d.d. ⏩ Registracija | Pristatymo informacija

„iPhone SE Plus“ pristatymas nukeltas iki 2021 m. antrojo pusmečio

Naujausių „Apple“ gaminių šios produkcijos gerbėjai visada laukia su nekantrumu, tačiau tapo aišku, kad „iPhone SE Plus“pasirodymo reikės laukti ilgiau nei buvo numatyta. „Apple“ analitiko Ming-Chi Kuo teigimu, „iPhone SE Plus“ pasirodymo gali tekti palaukti iki antrojo 2021 metų pusmečio, nors anksčiau tikėtasi šį gaminį pristatyti ateinančių metų pirmoje pusėje.

iPhone SE Plus

Iki šiol nėra visiškai aišku, kokio dydžio ekraną turės šis įrenginys – svarstoma, kad jo įstrižainė galėtų būti 5,5 arba 6,1 colio. Tikėtina, kad „iPhone SE Plus“ dizainas bus panašus į „iPhone 11“ ir į „11 Pro“. Naujajame įrenginyje numatomi ir tam tikri pakeitimai: vietoj „Face ID” šis įrenginys turės „Touch ID”, kuris bus integruotas į mygtuką, esantį telefono dešinėje pusėje.
Šį mėnesį „Apple“ išleido „iPhone SE“ modelį, kainuojantį 399 JAV dolerius. Šio naujojo įrenginio dizainas yra panašus į „iPhone 8“, tačiau jis turi patobulintą A13 procesorių. „iPhone SE“ modelis turi „Touch ID“ funkciją ir pasižymi šiuolaikišku dizainu, todėl šis įrenginys tikrai sudomins tuos „Apple“ vartotojus, kurie šiuo metu naudoja „iPhone 6“ ar „iPhone7“ modelius.
Šiandien dar nėra žinoma, kokia bus „iPhone SE Plus“ kaina, tačiau manoma, kad ji bus panaši į „iPhone SE“.

Leave a Reply

INFORMUOSIME KAI TURĖSIME PREKĘ SANDĖLYJE Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Įveskite prekę arba prekių kategoriją, pvz.: Samsung S21