iPhone ekrano keitimas
per 30 minučių

Greitas ir kokybiškas Apple iPhone ekranų keitimas
bei kitų gedimų taisymas. Suteikiame 90 dienų garantiją

iPhone ekrano keitimo rezervacija

Pakeisime sudužusį Apple iPhone ekraną Vilniuje per 30-60 minučių!

Rezervuoti
iphone ekrano keitimas

iPhone ekrano keitimas

Greitas ir kokybiškas iPhone priekinio stikliuko ar LCD ekarano keitimas. Pakeisime sudužusį ekraną tą pačią dieną per 30-60 minučių.

iPhone ekrano keitimo kaina

90 dienų garantija

Remonto darbams suteikiama net 90 dienų garantija. Kilus problemoms, viską sutvarysime nemokamai.

duomenu apsauga

Duomenų apsauga

Vertiname jūsų privatumą, neprašysime atrakinimo kodo, po remonto atgausite iPhone telefoną nepraradę jokių duomenų.

Kur mes esame?

Kontaktai

iPhone ekrano keitimas

Statistika negailestinga: paskaičiuota, kad net 80 procentų iPhone gedimų yra susiję būtent su ekrano pažeidimais, tad nieko keisto, kad į meistrus dažniausiai kreipiamasi būtent dėl šios priežasties. „Smartparts“ – tai telefonų taisykla Vilniuje, kuri teikia profesionalias iPhone ir kitų išmaniųjų įrenginių remonto paslaugas. Nesvarbu, ar jums bus reikalingas iPhone ekrano keitimas, ir kitų gedimų pašalinimas, galite būti užtikrinti, kad sertifikuoti specialistai pasirūpins greitu ir sklandžiu gedimų pašalinimu, o atliktiems darbams bus teikiama net 90 dienų garantija.

iPhone stiklo keitimas
Kodėl svarbu rinktis originalų ekraną?

Visuomet rekomenduojama rinktis naują ar restauruotą originalų iPhone ekraną, nes tik tuomet galima tikėtis paties geriausio rezultato. Jei pasirenkamas neoriginalus telefono ekranas, rodomos spalvos gali būti blogesnės kokybės, saulės šviesoje ekrano matomumas gali būti pernelyg prastas, liečiamas ekranas gali netinkamai funkcionuoti, gali strigti operacinės sistemos darbas, ir t.t. Nors šiandien turime visas galimybes iš Kinijos atsisiųsti pigiai kainuojančių detalių ir jas pasikeisti savarankiškai, tačiau svarbu žinoti, kad tai gali turėti pernelyg skaudžias pasekmes. Net ir tuomet, jei bus naudojamas netinkamas telefono ekranas, tai gali smarkiai atsiliepti ir jo darbo sklandumui, tad pasistenkite, kad taip nenutiktų.

Kiek laiko truks ekrano keitimas?

Dažniausiai iPhone ekrano keitimas trunka nuo 30 minučių iki 1 valandos. Jei keitimui tinkamo ekrano netenka užsakyti, tokiu atveju „Smartparts“ telefonų taisykla darbų atlikimą gali žadėti dar tą pačią dieną. Jei telefonų detales prireiks užsakyti, tokiu atveju gali tekti palaukti iki kelių dienų, tad susisiekę su specialistais galėsite sužinoti tikslesnę darbų atlikimo trukmę. Šiandien išleistų iPhone modelių yra ganėtinai daug, todėl pasiteiravę, ar meistrai turi reikalingas detales, galėsite numatyti, kiek laiko tai truks.

ekrano keitimas per 20 minuciu
Ar visuomet verta keisti ekraną?

Klientus neretai gąsdina tai, kad iPhone ekrano keitimas gali kainuoti pernelyg brangiai, tačiau nereikėtų užmiršti, kad naujo įrenginio įsigijimas kainuos gerokai brangiau. Neverta taisyti tik tų išmaniųjų įrenginių, į kuriuos yra patekę drėgmės ar yra atsiradusių korozinių pažeidimų. Suremontavus smarkiai pažeistą telefoną ne visada gali būti garantuojama, kad jis pakankamai ilgai funkcionuos, tad tuomet, jei abejojate, ar tikrai verta taisyti sugedusį telefoną, pirmiausia pasikonsultuokite su specialistais, kurie galės įvertinti jūsų įrenginio būklę bei patars, kaip elgtis būtų palankiau.

Rezervuok remontą!

D.U.K.

Ką reikia žinoti perkant naudotą iPhone telefoną?

Kartais dėl iPhone remonto į specialistus tenka kreiptis kone iš karto, kai tik įsigyjamas naudotas įrenginys. Jei nuspręsite pirkti naudotą įrenginį, pirmiausia reikėtų įsitikinti, ar ant ekrano nėra spalvotų taškelių ir juostelių: galite įjungti fotografavimo funkciją ir objektyvą uždengti pirštu, arba atidarykite tuščią puslapį „Safari“ naršyklėje. Juodame arba baltame fone pastebėti ekrano pažeidimus bus galima gerokai paprasčiau, taigi, išvengsite telefono su pažeistu ekranu įsigijimo. Taip pat galite patikrinti oleofobinę dangą, kurią turi iPhone ekranai: pabandykite ką nors nupiešti ant ekrano žymekliu (ant originalaus ekrano žymeklis nerašys, nes dažai iš karto susirinks į lašelius).

Pasirūpinkite tinkama telefono ekrano apsauga

Nors dėl tam tikrų priežasčių kartais iPhone ekrano keitimas yra neišvengiamas, tačiau tuomet, jei imsitės atsargumo priemonių, ekrano pažeidimų tikimybė bus gerokai mažesnė. Įsigiję naują ar naudotą įrenginį pasirūpinkite tinkama ekrano apsauga: galite išbandyti specialias ekranui skirtas plėveles ar dėkliukus, kurie sušvelnins smūgį telefonui nukritus. Šiandien prekyboje tokių aksesuarų pasirinkimas yra ganėtinai didelis, todėl galite būti užtikrinti, kad rasite pačias tinkamiausias galimybes.

Kaip mes keičiame iPhone ekraną?

Prieš pradedant remontą mes patikriname ar nėra kitų gedimų susijusių su telefono kritimu. Mes pilnai ištestuojame visas telefono funkcijas prieš pradedant remontą. Jei yra kitų gedimų pranešame klientui kokie yra papildomi gedimai ir kiek tai kainuos sutvarkyti, tik gavę sutikimą pradedame remonto procesą.

Kokie yra remonto etapai?

1. Bendra patikra dėl gedimų prieš pradedant remontą
2. Telefono atidarymas ir vidinė inspekcija (vandens, dulkių)
3. Ekrano keitimas
4. Telefono užsandarinimas (drėgmės nepralaidumo)
5. Galutinė telefono inspekcija (patikrinimas ar viskas veikia)

Populiariausi iPhone modeliai kuriems keičiame ekranus
iphone 11 ekrano keitimas
iPhone XR ekrano keitimas
Rezervuok
iphone x ekrano keitimas
iPhone X ekrano keitimas
Rezervuok
iPhone 8 ekrano keitimas
iPhone 8 ekrano keitimas
Rezervuok
iphone 8 plus ekrano keitimas
iPhone 8 Plus ekrano keitimas
Rezervuok

Pasikeisk pats! Parduodam ekranus

Apple iPhone ekranai su remonto įrankiais. Greitas pristatymas