iPhone baterijos keitimas

Nors „Apple“ gaminiai gali didžiuotis talpiomis ir ilgaamžėmis baterijomis, tačiau kartais klientams tenka kreiptis dėl baterijos darbo sutrikimų. iPhone baterijos keitimas – gana dažna problema, dėl kurios yra kreipiamasi į „Smartparts“ meistrus, tačiau tuomet, jei laikysitės kelių gana paprastų patarimų, tikėtina, kad baterijos tarnavimo trukmė bus gerokai ilgesnė. Taigi, ką svarbu žinoti apie iPhone baterijos priežiūrą?

iPhone baterijos keitimas

Venkite pernelyg aukštos ir per žemos temperatūros

IPhone puikiai funkcionuoja nuo 0 iki 35 laipsnių temperatūroje, tačiau šis prietaisas geriausiai jaučiasi nuo 16 iki 22 laipsnių Celsijaus temperatūroje. Labai svarbu yra tai, kad įrenginys nebūtų laikomas aukštesnėje nei 35 laipsnių temperatūroje, nes tai gali negrįžtamai pažeisti bateriją. Jei įrenginys bus kraunamas aukštoje temperatūroje, galite taip pažeisti akumuliatorių, kad vėliau iPhone baterijos keitimas bus tiesiog neišvengiamas. Vis dėlto, iPhone yra tikrai gudrus įrenginys: jo programinė įranga gali neleisti baterijai įsikrauti daugiau nei 80 procentų, jei rekomenduojama akumuliatoriaus temperatūra bus pernelyg aukšta. Šaltis iPhone baterijai taip pat nelabai patinka – esant minusinei temperatūrai tikrai pastebėsite, kad baterija laiko kur kas trumpiau.

Įkrovimo metu nuimkite dėkliuką

Svarbu žinoti, kad naudojant tam tikrus iPhone dėkliukus įrenginys gali pernelyg užkaisti, ir dėl to sumažės akumuliatoriaus galingumas. Jei pastebėsite, kad kraunamas įrenginys ėmė kaisti, pirmiausia pabandykite nuimti dėkliuką, ir stebėkite, ar situacija nepasikeitė.

Ikrovimo metu nuimkite dekla

Jei įrenginio kurį laiką nenaudosite…

Jei iPhone įrenginio kurį laiką neplanuojate naudoti, atkreipkite dėmesį į aplinkos temperatūrą ir į tai, kiek yra įkrauta prietaiso baterija. Nereikia pilnai įkrauti ar iškrauti baterijos: idealu, jei ją įkrausite maždaug 50 procentų. Jei akumuliatorius ilgą laiką bus visiškai išsikrovęs, jis gali pereiti į gilaus išsikrovimo būseną, ir tai gali lemti įkrovos neišlaikymą. Jei akumuliatorius paliekamas visiškai įkrautas, jis gali prarasti dalį savo galios, ir tai turės įtakos trumpesniam jo veikimui. Nenaudojamą prietaisą geriausia išjungti ir padėti jį į vėsesnę vietą, kurioje temperatūra jokiu būdu neturėtų viršyti 32 laipsnių Celsijaus. Jei iPhone nenaudosite ilgiau nei 6 mėnesius, kas pusmetį jį įkraukite iki 50 procentų. Kai vėl pradėsite naudoti įrenginį, akumuliatorius gali būti išsikrovęs, todėl gali prireikti 20 minučių krovimo, kol prietaisas vėl ims veikti.

Kaip padidinti iPhone baterijos veikimo trukmę?

Dėl tam tikrų priežasčių kartais iPhone baterijos keitimas yra neišvengiamas, tačiau pradėję naudotis naująja baterija galite pasinaudoti keliais naudingais patarimais, kurie padės prailginti baterijos veikimo trukmę. Pirmas dalykas, kurį rekomenduojama atlikti, – tai ekrano ryškumo sumažinimas. Natūralu, kad tuomet, jei yra nustatytas maksimalus ekrano ryškumas, baterija senka pakankamai greitai, tad sumažinkite ekrano ryškumą iki 30-40 procentų. Įprastai to visiškai pakanka, kad galėtumėte džiaugtis pakankamai ryškiu ekranu, tad kodėl tuo nepasinaudojus? Po kiekvieno rimto sistemos patikrinimo iPhone įjungia „Bluetooth“, kas gali lemti greitesnį baterijos išsikrovimą. Kadangi „Bluetooth“ naudojamas ne taip ir dažnai, jį rekomenduojama išjungti. Jei būsite tokiose vietovėse, kurios yra nutolusios nuo mobiliojo ryšio bokštų, įsijunkite skrydžio režimą: turbūt ne kartą pastebėjote, kad  bandymai pagauti ryšį spartina akumuliatoriaus išsikrovimą, tad skrydžio režimas padės to išvengti. Jei esate pasirinkę nepertraukiamą elektroninio pašto dėžutės atnaujinimą, tai neišvengiamai išsekins bateriją, todėl pasirinkite elektroninio pašto atnaujinimą „pagal pareikalavimą“.
Visa tai gali padėti išvengti pernelyg dažno iPhone baterijos krovimo bei gali prailginti jos tarnavimo trukmę, tad pasinaudoti šiais patarimais visada yra palanku.

Pasikeiskite iPhone baterija pas mus Vilniuje! Keičiame iPhone 5s bateriją, iPhone 5c bateriją, iPhone 6 bateriją, iPhone 6s bateriją, iPhone 7 bateriją, iPhone 8 bateriją, iPhone X bateriją. Remontą atliekame tą pačią dieną per 1 valandą arba net greičiau!

baterijos keitimas Vilniuje

iPhone remontas | Kontaktai | iPhone ekrano keitimas