Skip to main content
search
0

Pristatymas taisykloms 1 d.d. ⏩ Registracija | Pristatymo informacija

Tag

iPhone 6 ekrano keitimas

iPhone ekrano keitimas

Sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas

By Gidai, iPhone remontas, Remonto instrukcijos

iPhone 6 šiuo metu yra vienas populiariausių telefonų modelių, kuriuos pasirenka Apple produkcijos gerbėjai. Šis telefonas turi iš tiesų nemažai privalumų, kas ir lemia tokio modelio pasirinkimą. Kiekvienas telefono savininkas rūpinasi, kad telefono tarnavimo trukmė būtų kuo ilgesnė, ir kad būtų galima apsaugoti įrenginį nuo galimų smūgių (gelbsti įvairūs dėklai), tačiau ne visada galima išvengti telefono pažeidimų. Jei nutiko taip, kad telefono ekranas suskilo, ieškoma, kur yra siūlomas sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas, arba kaip būtų galima tai atlikti patiems. Taigi, kuri galimybė gali būti palankesnė, ir kaip pakeisti ekraną pačia geriausia kaina?

Jei ekraną keisite patys…

• Sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas gali būti atliekamas savarankiškai, tad pirmas dalykas, kurį jums reikės padaryti, tai įsigyti naują ekraną – jį galite rasti įvairiose specializuotose parduotuvėse, kuriose yra prekiaujama telefonais ar jų dalimis (gali pasiteisinti ir fizinės, ir internetinės parduotuvės);
• Susiraskite vaizdo įrašą, kuriame parodoma, kaip yra atliekamas sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas. Galite rasti įrašų ir lietuvių, ir anglų kalbomis, ir jie padės jums paprasčiau atlikti reikalingus veiksmus;
• Nuimkite seną ekraną (prireiks tinkamo atsuktuvo ir šiek tiek kantrybės);
• Uždėkite naują ekraną ir pritvirtinkite jį varžteliais. Įsitikinkite, kad pritvirtinote visas telefono dalis.
Jei pasirodys, kad ekrano keitimas reikalauja pernelyg daug pastangų, kreipkitės į iPhone remonto specialistus, kurie tai atliks pakankamai greitai. Palanku yra tai, kad jums nereikės rūpintis naujo ekrano įsigijimu, ir taip pat galėsite būti garantuoti, kad viskas bus atlikta tinkamai.

iphone ekrano keitimo instrukcija

Kur kreiptis dėl sudužusio ekrano keitimo?

Įvairių bendrovių, kurios gali pasiūlyti tokias paslaugas, rasime ne taip ir mažai, tad kiekvienu atveju bus galima susirasti tokią, kuri šią paslaugą pasiūlytų palankiausiomis sąlygomis. Sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas yra gana populiari paslauga, tad jums neteks sugaišti daug laiko, norint atrasti tinkamiausią sprendimą. Čia visada galės pagelbėti internetinė paieška – pagal tam tikrus raktinius žodžius iš tiesų labai greitai rasite įmonių, kurios siūlo šią paslaugą, ir galėsite pasirinkti tinkamiausią bendrovę. Dažniausiai paslaugos tiekėjai pasirenkami pagal tai, kurioje vietoje jie yra įsikūrę (kai kurios bendrovės skubantiems gali pasiūlyti telefono perdavimą per kurjerį), pagal teikiamos paslaugos kainą bei atsiliepimus. Visada norima, kad teikiamų paslaugų kokybe netektų nusivilti, tad verta pasidomėti, kaip apie įvairias įmones atsiliepia klientai. Tai įvertinę galėsite dar paprasčiau nuspręsti, kokią bendrovę vertėtų pasirinkti.

 

Kiek kainuos sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas?

Tai visada priklauso nuo to, koks paslaugos tiekėjas yra pasirenkamas. Nustatytos kainos dažnai priklauso nuo to, kokioje vietovėje yra įsikūrusi telefonų taisykla (didmiesčiuose, ypač miesto centre, paprastai kainos yra didesnės), taigi, verta palyginti, kokias kainas nustačiusios skirtingos bendrovės. Tuo atveju, jei telefonas paslaugos teikėjui bus perduodamas per kurjerį, ir tokiu būdu bus grąžinamas įrenginio savininkui, kaina, žinoma, bus kiek didesnė, tačiau jums nereikės niekur eiti ar važiuoti, kad būtų sutaisomas mobilusis įrenginys.

iphone ekrano keitimo kaina

Neretais atvejais teikiamų paslaugų kainos yra nurodomos internetinėse paslaugų tiekėjų svetainėse, taigi, galite jas palyginti, ir tai padės atrasti bendrovę, siūlančią paslaugą pačia geriausia kaina.
Jei sudužtų telefono ekranas, pasvarstykite, ar verta jį keisti patiems, ar vis dėlto šią užduotį reikėtų patikėti specialistams. Jei pasirenkama pastaroji galimybė, tereikės pasidomėti, kokios įmonės yra geriausiai įvertintos ir nustačiusios geriausias kainas, ir labai greitai jūsų telefonas bus sutaisytas.

Čia Smartparts elektroninėje parduotuvėje siūlome įsigyti kokybišką, originalų iPhone 6 ekraną su visais reikiamais remonto įrankiais. Dabar iPhone 6 ekranas tik 79.50 EUR

iphone 6 ekrano keitimas

INFORMUOSIME KAI TURĖSIME PREKĘ SANDĖLYJE Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Įveskite prekę arba prekių kategoriją, pvz.: Samsung S21