Skip to main content
search
0

Pristatymas taisykloms 1 d.d. ⏩ Registracija | Pristatymo informacija

Tag

Baterijos taupymas

telefonu laidai ir ikrovikliai

Patarimai iPhone baterijos laiko prailginimui

By Telefono baterija No Comments

Patarimai-kaip-pailginti-baterijos-veikimo-laiką

Šiuolaikiniai išmanieji telefonai mums gali mums pasiūlyti kur kas daugiau, nei anksčiau gaminti telefonai, o mes mielai naudojamės šiomis galimybėmis: naršome internete, žiūrime nuotaikingus video, žaidžiame žaidimus, klausome muzikos ir pan. Tačiau tuo pat metu verta prisiminti, jog baterijos galimybės, o tiksliau – jos veikimo laikas yra labai ribotas, tad ji netrunka išsekti. Ko gero, ne vienas yra patekęs į situaciją, kuomet baterija išsenka svarbiausiu momentu. Tačiau yra ir gera žinia – egzistuoja ne vienas patarimas, kaip galite pailginti baterijos tarnavimo laiką. Taigi, nepraleiskite puikios progos su jais susipažinti.


Sumažinkite telefono ekrano ryškumą

Kiekviename telefone galite nustatyti pageidaujamą ryškumo lygį. Belieka tik spėlioti dėl kokių priežasčių (komforto, laiko neturėjimo ar nežinojimo, kaip pakeisti parametrus), paprastai pasirenkamas maksimalus ryškumo lygis. Vis dėlto, svarbu akcentuoti, jog būtent toks sprendimas reikalauja kur kas daugiau baterijos išteklių. Taigi, jei norite, kad baterija veiktų ilgiau, pasinaudokite šiuo patarimu: sumažinkite ryškumo lygį.

Sumažinkite-telefono-ekrano-ryškumą

Išjunkite Bluetooth ir Wifi funkcijas, kai jomis nesinaudojate

Šiandien daugelis telefonų savininkų neįsivaizduoja savo gyvenimo be Bluetooth ir Wifi funkcijų. Ir iš tiesų – šios funkcijos praturtina laisvalaikį, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, jog visą laiką, kai telefonas su jumis, tomis funkcijas nesinaudojate, jos jums yra reikalingos tik tam tikru momentu. Taigi, būtent su tokia situacija yra susijęs ir antrasis patarimas – šias funkcijas įjunkite tik tuomet, kai jų jums iš tiesų reikia, priešingu atveju – išjunkite. Dėl tokio apgalvoto jūsų elgesio, baterijos veikimo laikas bus šiek tiek ilgesnis.

Išjunkite telefoną, kai juo nesinaudojate

Dėmesio yra vertas ir kitas patarimas: tiesiog išjunkite telefoną, kai juo nesinaudojate. Ir nors daugeliui žmonių gali atrodyti, kad šiuo patarimu naudotis negalima (juk jus bet kada gali pasiekti skambutis ar sms žinutė), svarbu pažymėti tai, jog didžioji dalis darbuotojų darbo metu negali pasiekti savo telefono bet kuriuo metu (tai galima padaryti tik pertraukėlių metu), todėl tokiais atvejais nėra prasmės laikytą telefoną įjungtą – priešingai, pasielgę kitaip, t.y., išjungę įrenginį, turėsite dar ir naudos iš to – baterijos veikimo laikas bus ilgesnis.
Kaip matyti, egzistuoja ne vienas puikus patarimas, kuriuo pasinaudoję, galite pailginti baterijos veikimo laiką. Taigi, telieka tik pritaikyti juos praktiškai.

Išjunkite-telefoną-kai-juo-nesinaudojate

Jei turite problemų su savo iPhone, Sony ar Samsung telefono baterijos tarnavimo laiku, susisiekite su mumis:
info@smartparts.lt arba pasinaudokite prekių paieška mūsų internetinėje parduotuvėje.
Mes prekiaujame populiariausių išmaniūjų telefonų ir planšetinių kompiuterių baterijomis.

INFORMUOSIME KAI TURĖSIME PREKĘ SANDĖLYJE Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Įveskite prekę arba prekių kategoriją, pvz.: Samsung S21