Skip to main content
search
0

Pristatymas taisykloms 1 d.d. ⏩ Registracija | Pristatymo informacija

Category

Remonto instrukcijos

telefonu deklai

5 naudingi patarimai, kaip apsaugoti „iPhone X“ ekraną

By Gidai, Remonto instrukcijos, Telefonų apsauga

„Apple“ daug dėmesio skiria „iPhone X“ estetikai ir įsitikinimui, kad tai gražus įrenginys. Tačiau jie neskiria tiek daug laiko, kad apsaugotų telefoną nuo išorinių jėgų, kurios gali subraižyti ar sugadinti jo ekraną.

Kad naujasis „iPhone X“ išliktų gražus ir blizgus, galite atlikti šiuos 7 veiksmus, kad išvengtumėte įbrėžimų. Tai apima telefono išjungimą, kai jis nenaudojamas, apsauginio dėklo naudojimą ir kitus protingus būdus, kaip apsaugoti investiciją.

5 patarimai, kaip išvengti įbrėžimų

Kad „iPhone X“ atrodytų kaip naujas, turėtumėte imtis tam tikrų atsargumo priemonių. Pirmiausia išjunkite telefoną, kai jo nenaudojate. Tai apsaugos ekraną nuo subraižymo nuo ant jo esančių daiktų ir kitų trinties šaltinių. Antra, įsitikinkite, kad naudojate apsauginį dėklą. Jei dabar jo nenaudojate, siūlome kuo greičiau jį įsigyti! Dėklai taip pat suteikia papildomą apsaugą nuo kritimo. Trečia, investuokite į ekrano apsaugą. Šios apsaugos yra įvairių veislių ir gali skirtis priklausomai nuo to, ko ieškote. Ketvirta, stenkitės vengti daiktų su šiurkščiu paviršiumi, kurie gali subraižyti ekraną, pavyzdžiui, raktų ar monetų (ypač jei šie daiktai yra jūsų kišenėje). Galiausiai dažnai nuvalykite ekraną antistatine mikropluošto šluoste, kad pašalintumėte alyvos likučius, kurie gali subraižyti ekraną.

telefonu deklaiKodėl verta įsigyti apsauginį dėklą

iPhone X ekranas yra brangi remonto detalė, todėl norėsite imtis visų būtinų atsargumo priemonių, kad jis atrodytų kaip naujas. Vienas iš žingsnių, kurių galite imtis, kad išvengtumėte įbrėžimų – investuoti į apsauginį dėklą, kuris apsaugos telefoną nuo kritimo ir kitų jėgų, galinčių sugadinti ekraną.

Telefono išjungimas, kai jis nenaudojamas
Vienas iš svarbiausių būdų, kaip išlaikyti savo „iPhone X“ gražų ir blizgantį, yra įsitikinti, kad jis yra išjungtas, kai jis nenaudojamas. Tai padės apsaugoti ekraną nuo netyčinių bakstelėjimų ar prisilietimų, taip pat apsaugosite jį nuo kritimo.

iPhone X telefono apsaugaDėl šio žingsnio jums nereikia jaudintis dėl akumuliatoriaus veikimo laiko, nes telefono išjungimas neturės įtakos jo akumuliatoriaus veikimo laikui. Norėdami išjungti telefoną, paspauskite maitinimo mygtuką dešinėje įrenginio pusėje ir pastumkite aukštyn. Turėtumėte pamatyti raudoną slankiklį su užrašu „Slinkite, kad išjungtumėte“.

Investuokite į ekrano apsaugą ir telefono dėklą

Pirmas patarimas – investuokite į apsauginį ekrano stikliuką ir telefono dėklą, kurie ne tik apsaugos jūsų iPhone X, kad nukritus visur nesudužtų, bet ir ekraną nuo subraižymų. „IPhone X“ turi išlenktą ekraną nuo krašto iki krašto, todėl jis lengvai įbrėžiamas.

Kitas dalykas, kurį galite padaryti, kad jūsų „iPhone X“ būtų saugus, yra nevalgyti juo. Gamindami nedėkite telefono ant virtuvės stalviršio ir nelaikykite jo šalia išsiliejusių ar kitų skystų medžiagų. Jei jūsų iPhone susiliečia su vandeniu ar skysčiu, kuris nėra visiškai švarus, nedelsdami jį išjunkite ir kuo greičiau nušluostykite.

apsauginiai stikliukai

Taip pat norite įsitikinti, kad dirbdami su įrenginiu nenaudojate jokio losjono ar makiažo. Tokio tipo gaminiuose gali būti alyvų ir cheminių medžiagų, kurios gali sukelti ilgalaikę žalą, jei pakankamai dažnai liečiasi su įrenginiu. Jūs nenorite, kad tokių ingredientų būtų šalia jūsų brangaus naujojo telefono!

Taip pat turėtumėte būti atsargūs, kai įkraunate telefoną per naktį, jį prijungdami ir pamiršdami. Kiekvieną dieną skirkite šiek tiek laiko, kad atjungtumėte ir atjungtumėte įkrovimo stotelę, kad naktį nieko netyčia neatsitiktų ir viską iškepkite!

Jei ieškote daugiau patarimų, kaip apsaugoti visiškai naują įrenginį, peržiūrėkite šį mūsų draugų straipsnį Apsaugokite savo burbulą!

Huawei P Smart 2019 ekrano keitimo instrukcija

Telefono Huawei P Smart 2019 ekrano keitimo instrukcija

By Gidai, Remonto instrukcijos, Straipsniai

Telefono ekrano keitimo instrukcija

Sudužo telefono ekranas? Yra keli būdai jį pasikeisti:

 • Kreiptis į telefonų taisyklą Mend
 • Pasikeisti pačiam

Telefono ekrano keitimas, kai yra keičiamas visas LCD ekrano modulis yra pakankamai nesudėtingas procesas, jam reikės tik tinkamų įrankių, telefono ekrano klyjų ir instrukcijos kaip išardyti telefoną.

Žemiau pateikiame telefono ardymo ir ekrano keitimo instrukciją:

Ekrano keitimo instrukcija (PDF)

Ekrano keitimo instrukcija (Video)

Ieškote telefono remonto detalės? Turime originalių, OEM, HQ, Premium kokybės telefonų detalių. Populiariausios kategorijos:

Huawei P Smart dalys | Telefonų ekranai | Telefonų baterijos | Remonto įrankiai

Nepavyko pasikeisti pačiam? Susisiekite su mumis ir mes sutvarkysime jūsų telefoną.

smartparts.lt – telefonų dalys ir remontas

Kontaktai

Huawei P Smart 2019 telefono remonto dalys

Telefono dalys su garantija! Greitas pristatymas Lietuvoje. Rekomenduojame telefono remontą patikėti profesionalui. Mes neprisiimsime atsakomybės tuo atveju, jei pažeisite telefoną ar pakeitimo dalį dėl netinkamos instaliacijos.

Straipsnis parengtas pagal

https://www.ifixnorwich.com/

kaip pakeisti Samsung A40 akumuliatoriu

Mobilaus telefono Samsung A40 baterijos keitimas

By Android telefonai, Gidai, Remonto instrukcijos, Samsung remontas, Straipsniai, Telefono baterija

Jūsų Samsung Galaxy A40 per greit išsikrauna, perkaista ar negali būti įkrautas iki 100%? Tuomet tiesiog pakeiskite senąją mobiliojo telefono bateriją naudodami šią instrukciją. Lyginant su kitais „Samsung“ išmaniaisiais telefonais, „Galaxy A40“ turi plastikinį galinį dangtelį, tad jį lengva nuimti. Po to reikia pašalinti vidurinį prietaiso rėmą, ir baterija bus atidengta bei paruošta keitimui.
Saugumo sumetimais prieš ardant telefoną reikia iškrauti bateriją iki 25 procentų ar mažiau, sako iFix išmanios įrangos remonto profai. Įrenginio surinkimui bus reikalingi klijai, kad būtų galima vėl tinkamai pritvirtinti visus komponentus.

Samsung A40 baterijos keitimo instrukcija

Keisdami bateriją būkite atsargūs, nepradurkite senos baterijos nuėmimo metu ir naudokite tik originalią Samsung S40 baterija.

Originali Samsung A40 baterija remontui

Išjunkite savo mobilųjį telefoną

Nuimkite telefono dangtelį. „Galaxy A40“ dangtelis yra stipriai priklijuotas išilgai viso telefono krašto. Pašildykite klijus, tam kad būtų lengviau juos pašalinti. Galinis dangtelis yra pagamintas iš plastiko, o ne iš stiklo, skirtingai nei daugelis kitų Samsung Galaxy modelių. Tad jis lengvai nesulūžta, ir dėl to nėra sunku jį pašalinti.

 • Kraštus galite šildyti įprastu plaukų džiovintuvu iki maždaug 60 ° C. Ypač įkaitinkite tą vietą, kurioje pradėsite nuiminėti dangtelį.
 • Uždėkite siurbtuką ant galinio dangtelio ir traukite jį į viršų, tuo pat metu spausdami prietaisą žemyn. Kai susidaro tarpelis, galite įterpti į jį brauktuką.
 • Nestumkite įrankio per giliai, kad nesugadintumėte nieko prietaiso viduje. Ypatingą dėmesį skirkite kameroms viršutiniame kairiajame kampe.
 • Kartokite šį procesą aplink visą telefono rėmelį kol palaipsniui klijai atlips. 
 • Kai galiausiai klijai atsilaisvins, galėsite lengvai nuimti telefono dangtėl.

baterijos dangtelio neemimas

Pašalinkite pirštų atspaudų jutiklį. Jis yra laisvai uždėtas ant vidurinio rėmo ir jungtimi prijungtas prie pagrindinės plokštės.

 • Pincetu atlaisvinkite plastikinį dangtelį virš jungties. 
 • Tuomet atsargiai atskirkite jungtį.
 • Galiausiai nuimkite pirštų atspaudų jutiklį.

Pašalinkite vidurinį rėmą. Vidurinis rėmas tvirtinamas keliais varžtais. Be to, ekraną prie rėmo tvirtina keli spaustukai.

 • Pirmiausia atsukite visus varžtus ir išimkite SIM kortelės laikiklį.
 • Tarp rėmelio ir ekrano įstumkite brauktuką ir po vieną atleiskite visus spaustukus.
 • Atlaisvinkite ekraną nuo rėmelio per visą kraštą ir padėkite rėmelį į šalį.

telefono dangtelio nuemimas

Atjunkite bateriją ir nuimkite lankstųjį kabelį. Baterija yra priklijuota prie galinės ekrano dalies. Galima vėl naudoti karštą orą, kad būtų lengviau išimti bateriją.

 • Niekada tiesiogiai nekaitinkite baterijos! Šildykite visą įrenginį nuo ekrano šono.
 • Stenkitės neliesti viršutinio krašto, kuriame yra jungtis, nes ten lengvai gali būti pažeistas akumuliatoriaus valdiklis.
 • Kai bateriją jau galima šiek tiek pakelti, naudokite įrankį, su kuriuo  pašalinsite visus klijus po akumuliatoriumi.
 • Tada išimkite bateriją. 

samsung a40 baterijos isemimas

Paruoškite naują Samsung S40 bateriją. Jei nauja baterija turi lipnų paviršių, prieš įdėdami nuo jos nuimkite apsauginę plėvelę. Jei jūsų baterija neturi lipnaus paviršiaus, jai pritvirtinti galite naudoti ploną dvipusę lipnią juostą. Įsitikinkite, kad baterija nėra stumiama į viršų dėl per storo klijų sluoksnio.

Įdėkite naują bateriją. 

 •  Įdėjus bateriją atgal į prietaisą. Įsitikinkite, kad po juo esantys klijai nesudaro bangelių ir kad visose jo pusėse yra pakankamai vietos.
 • Šiek tiek palaikykite prispaustą bateriją, kad klijai sukibtų.

naujos baterijos idejimas

Prijunkite bateriją ir lankstųjį kabelį. Platų lankstų laidą įkiškite atgal į įrenginį.

 • Prijunkite dvi lankstaus kabelio jungtis prie pagrindinės plokštės ir prie USB plokštės.
 • Prijunkite akumuliatorių.

Uždėkite vidurinį rėmą. 

 • Paspauskite jį iki galo, kad visi spaustukai vėl prisitvirtintų.
 • Priveržkite visus varžtus.
 • Įdėkite SIM ir SD kortelės laikiklį atgal į įrenginį.

Uždėkite pirštų atspaudų jutiklį į ankstesnę jo vietą.

 • Tada prijunkite jungtį ir vėl uždėkite plastikinį dangtelį.
 • Šiek tiek paspauskite dangtelį, kol jis užsifiksuos.

Uždėkite galinį dangtelį. Norėdami vėl pritvirtinti dangtelį, galite pakartotinai naudoti senus klijus arba pritvirtinti naują lipnų rėmelį.

Jei norite naudoti senus klijus, pasirūpinkite, kad jie visur būtų tolygiai paskirstyti ir niekur neišsilietų.

 • Įsitikinę, kad klijai neišėjo už rėmelio ribų galite vėl uždėti galinį dangtelį ir paspausti jį iki galo.
 • Pašildykite galinio dangtelio rėmą karštu oru ir užspauskite išmanųjį telefoną keliomis knygomis, kad klijai geriau sukibtų.

Samsung A40 baterijos keitimas taisykloje Smartparts

Keičiame Samsung baterija mūsų taisykloje Vilniuje. Baterijos keitimo darbus atliekame per 1 valandą. Suteikiame garantiją 3 mėnesiams. Jeigu jums reikalinga mūsų pabalba susisiekite:

Adresas: Verkių g. 5, Vilnius, 08218

El. paštas: info@smartparts.lt | remontas@smartparts.lt

 

 

originali iPhone 7 baterija

iPhone 8 baterijos keitimo eiga

By Gidai, iPhone remontas, Remonto instrukcijos, Straipsniai, Telefono baterija

Šio modelio baterijos keitimas nėra labai sudėtingas dėl to jį galima atlikti namų sąlygomis. Viskas ko jums reikia tai pakaitinė iPhone 8 baterija | iPhone remonto įrankiai

Atkreipkite dėmesį kad dauguma internetu parduodamų iPhone 8 baterijų yra prastos kokybės analogai, tuo tarpu mes siūlome autentiškas aukščiausios kokybės baterijas su garantija.

Per 15 metų prekybos telefonų detalėmis galime garantuoti tik aukščiausios kokybės remonto detales.

iPhone 8 baterija

Kaip pačiam pasikeisti iPhone 8 bateriją?

Jeigu esate entuziastas ir turite laiko, įrankių, tinkamų resursų bei įgūdžių, tuomet tikrai galite tai padaryti patys. Mes jums rekomenduosime kokius remonto įrankius naudoti, kokiais pagalbiniais resursais pasinaudoti ir kur įsigyti aukščiausios kokybės iPhone 8 bateriją.

Kaip pačiam pasikeisti iPhone X baterija

Baterijos keitimo resursai (mokomieji video)

Vienas išsamiausių Apple remonto mokomasis resursas yra iFixit, ten rasite detalius mokomuosius Apple ir kitų gamintojų remonto aprašymus su nuotraukomis ir “step by step” remonto eigos aprašymais.

Tie kas labiau mėgsta video instrukcijas rekomenduojame sekti JerryRigEverything YouTube kanalą. Šis vyrukas suprantamai ir aiškiai parodo remonto procesą aukštos kokybės video raiška ir priartinant vaizdą iki smulkių detalių.

Baterijos keitimo resursai iFixit

Abu šie resursai yra anglų kalba. Deja turinio lietuvių kalba yra mažai bet verta pabandyti tokias Google ir Youtube paieškas kaip “iPhone baterijos keitimo instrukcija“, “iPhone ekrano keitimo instrukcija“.

Apple iPhone 8 baterijos keitimo eiga

Atsukite du apatinius pentalobe tipo varžtus esančius telefono apačioje, žiūrėti nuotrauką. Šių varžtų atsukimui bus reikalingas specifinis pentalobe atsuktuvas skirtas būtent iPhone 8 telefono modeliui.

iPhone X baterijos keitimo eiga

Sekantis žingsnis yra atsargiai, nepažeidžiant jo, nuimti ekrano modulį. Jį laiko 2 jau nuimti varžtai ir aplink ekrano kraštus einantys klijai, kurie lengviau atsiklijuoja pašildzius ekrano kraštus karštu oru. Galima naudoti buitinį plaukų džiovintuvą, profesionalų karšto oro pūtimo pistoletą “hotair gun” arba karščio kilimėlį. Klijams atsipalaidavus užkiškite tarp ekrano ir rėmo plastikinę arba ploną metalų nę mentelę ir atsargiai kelkite ekraną įviršų. Kaip pagalbinę priemonę galima naudoti ekrano pakėlimo įrankį, kuris yra įrankių komplekte.

Sekantis žingsnis yra nuimti baterijos šleifą dengiančią apsauginę plokštę. Šiais procesui bus reikalingi 2 skirtingi atsuktuvai, t.y.:

Pliusinis atsuktuvas “Philips”
Y tipo atsuktuvas “Type Y”

Šiuos įrankius galite įsigyti atskirai arba bendrame įrankių komplekte.

Atjunkite po metaline plokšte esantį baterijos šleifą ir tuomet atsargiai su plastikiniais įrankiais atskirkite seną bateriją nuo galinio rėmo. Plastikiniai įrankiai yra naudojami tam kad sumažinti riziką pradurti seną bateriją, nes pradūrus pasekmes tikrai gali būti liūdnos. Būkite itin atsargūs! Po baterija esantys klijai yra labai stiprus, proceso palengvinimui pakaitinkite telefono nugarinę dalį, bus daug lengviau išimti bateriją.

Išėmus baterija pakeiskite ją nauja ir atgaline tvarka surinkite telefoną.

Jeigu kyla klausimų kreipkitės į mūsų meistrą el. paštu remontas@smartparts.lt

Kas signalizuoja kad jau reikia keisti bateriją?

Pagrindiniai signalai kad jums jau reikėtų pasikeisti akumuliatorių:

– Telefonas greitai išsikrauna (baterija laiko pusę dienos ar mažiau)
– Pakilęs telefono ekranas (išsipūtusi baterija)
– Battery capacity yra žemesnis nei 88%
– Telefonas išsijungia kai dar rodoma 20% ar mažiau baterijos talpos

Kas signalizuoja kad jau reikia keisti baterija
Ar verta keisti bateriją senam telefonui?

Žinoma kad verta, baterijos keitimas yra gan nesudėtingas procesas, jam suteikiama garantija, tai yra saugus darbas (nedingsta jokie duomenys iš telefono) ir pasikeitus baterija jos talpa ir tarnavimo laikas sugrįžta į pirminę būklė, kitais žodžiais veikia taip pat gerai kaip naujas.

Keletas patarimų kaip galima optimizuoti baterijos našumą:

– Naudokite ekrano ryškumo svirtelę ir kai matomumas yra geras naudokite kuo mažesnį ryškumo nustatymą.
– Nakties metu įjunkite airplane mode
– Nustatymuose atjunkite nereikalingas programas kad jos neeikvotų baterijos
– Ribokite atskirų programų foninę veiklą nustatymuose
– Ribokite ryšio priemonių naudojimą (atjunkite WIFI, mobilųjį internetą kai nenaudojate jo)

samsung galaxy s9 baterijos keitimo eiga

Huawei P30 Pro baterijos keitimo procesas

By Gidai, Remonto instrukcijos, Straipsniai

Huawei P30 Pro baterijos keitimas

Šiuolaikinių telefonų baterijų keitimas nėra toks paprastas kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tad nieko keisto, kad dėl šių paslaugų teikimo neretai yra kreipiamasi į specialistus. Huawei P30 Pro – tai vienas populiariausių išmaniųjų telefonų, kurio baterijos keitimo gali prireikti dėl įvairių priežasčių. Šio telefono baterijos keitimą galima patikėti meistrams, arba reikalingus darbus atlikti savarankiškai. Sėkmingą baterijos keitimą galėsite užtikrinti vadovaudamiesi žemiau pateikta instrukcija.

Kaip pakeisti Huawei P30 Pro bateriją?

Įrankiai kurių reikės:

Universalus Huawei remonto įrankių komplektas – pirkti įrankius

Nauja Huawei P30 Pro baterija

  iPhone ekrano keitimo irankiaiHuawei P30 Pro Mate 20 Pro baterija

 • Jei baterija įkrauta, rekomenduojama ją iškrauti paliekant ne daugiau nei 25 procentus;
 • Išjunkite telefoną;
 • Naudodami šilumos pistoletą pašildykite telefono nugarėlę – tai padės paprasčiau nuimti įrenginio galinę korpuso dalį;
 • Nuimkite galinę korpuso dalį. Jei tą atlikti bus pernelyg keblu, nebandykite dangtelio nuimti jėga, nes galite jį sulaužyti. Prireikus dar kartą panaudokite šilumos pistoletą, įrenginio kampuose pritvirtinkite plastikinius kištukus, ir tuomet bandykite dar kartą;
 • Dulkes ir klijų likučius nuvalykite izopropilo alkoholiu;
 • Naudodami plastikinį kištuką nuimkite įrenginio dalis saugantį dangtelį;
 • Plastikinį kištuką pakiškite po kairėje pusėje esančia atidarymo jungtimi ir šiek tiek pasukite;
 • Nuimkite plokštę saugantį dangtelį;
 • Atjunkite bateriją prilaikančias jungtis;
 • Nulupkite ant senosios baterijos esančius oranžinius lipdukus (pirmiausia nuklijuokite vienetu pažymėtą lipduką, tuomet pereikite prie dvejetu pažymėto lipduko, ir galiausiai nuimkite trejetu pažymėtą lipduką);
 • Išimkite senąją bateriją;
 • Nulupkite po senąja baterija buvusį lipduką (vietoj jo rekomenduojama įklijuoti naują);
 • Įdėkite naująją bateriją ir pritvirtinkite jungtimis. Visus prieš tai atliktus veiksmus pakartokite atvirkštine tvarka;
 • Įkraukite naująją bateriją iki 100 procentų (tai pasiekus rekomenduojama įrenginį krauti dar dvi valandas).

Net ir tuomet, jei atidžiai laikomasi instrukcijos, ne visada pavyksta bateriją pakeisti savarankiškai – kartais tai pareikalauja pernelyg didelių pastangų, ar paprasčiausiai ne viskas vyksta pakankamai sklandžiai. Jei nesate užtikrinti, kad Huawei P30 Pro baterijos keitimo procesas bus tikrai sklandus, paprasčiausiai galite kreiptis pagalbos į specialistus, ir tai tikrai padės išvengti galimų netikėtumų. Telefonų taisykloje baterijos keitimas yra atliekamas greitai ir kokybiškai, taigi, rinktis tokią galimybę visada yra palanku.

Detalus / vaizdinis baterijos keitimo procesas (anglų kalba):

Huawei P30 Pro baterijos keitimas Vilniuje

Kontaktai

samsung galaxy s9 baterijos keitimo eiga

Samsung S9 baterijos keitimo procesas

By Gidai, Remonto instrukcijos, Samsung remontas, Samsung S9 remontas, Straipsniai

Samsung S9 baterijos keitimas

Samsung S9 – vienas populiariausių išmaniųjų telefonų modelių, kuris yra ypatingai vertinamas dėl funkcionalumo ir sklandaus bei greito darbo. Vis dėlto, net ir aukščiausios kokybės telefonams kartais prireikia remonto, kurio metu yra pašalinami tam tikri darbo sutrikimai ar mechaniniai pažeidimai. Išmaniųjų telefonų ekranų keitimas yra populiariausia paslauga, dėl kurios kreipiamasi į telefonus remontuojančius meistrus, o baterijos keitimas yra antra pagal dažnumą teikiama paslauga. Samsung S9 baterijos keitimas gali būti reikalingas tada, kai pastebima, kad jos budėjimo trukmė tampa pernelyg trumpa, ar telefonas ima nebesikrauti. Pakeisti Samsung S9 bateriją galėsite kreipdamiesi į telefonų taisyklą arba atlikdami žemiau nurodytus veiksmus.

Samsung S9 baterijos keitimo eiga

Įrankiai kurių reikės:

Universalus Samsung remonto įrankių komplektas – pirkti įrankius

Originali Samsung Galaxy S9 Li-ion baterija – pirkti įrankius

iPhone ekrano keitimo irankiai  Samsung S8 baterija

 • Pirmiausia išjunkite įrenginį;
 • Naudodami šilumos pistoletą pašildykite įrenginio nugarėlę (nesikoncentruokite ties viena vieta, pistoletu pašildykite visos nugarėlės kraštus). Pasirūpinkite, kad skleidžiamos šilumos kiekis nebūtų pernelyg didelis, tačiau taip pat nereikėtų tikėtis, kad klijai bus pašalinami tiesiog akimirksniu – įprastai šilumos pistoletas turi būti naudojamas ne mažiau nei dvi minutes;
 • Kai galinis dangtelis bus pakankamai laisvas, jį atsargiai nuimkite;
 • Išimkite varžtus, prilaikančius garsiakalbį ir NFC modulį;
 • Nuimkite plastikinį dangtelį, prilaikantį NFC modulį ir krovimosi lizdą;
 • Atjunkite baterijos laidą nuo pagrindinės įrenginio plokštės;
 • Naudodami šilumos pistoletą pašildykite bateriją prilaikančius klijus, kurie padės atlaisvinti bateriją ir leis ją išimti. Jei baterija laikosi labai tvirtai, jos kampus galite patepti izopropilo alkoholiu – tai atlikę palaukite kelias minutes (izopropilo alkoholis padės ištirpinti klijų likučius);
 • Vietoje senosios Samsung S9 baterijos įstatykite naują, įsitikinkite, kad ji laikosi pakankamai tvirtai;
 • Įdėkite išimtas įrenginio dalis, užfiksuokite jas varžtais;
 • Uždėkite galinį įrenginio dangtelį;
 • Įkraukite bateriją.

Šiuolaikinių telefonų baterijų keitimas nebėra toks paprastas, koks buvo anksčiau, tad nieko nuostabaus, jog neretai kreipiamasi pagalbos į specialistus. Jei baiminatės, kad savarankiškai pakeisti Samsung S9 bateriją bus pernelyg sudėtinga, tiesiog kreipkitės į specialistus, kurie tuo galės pasirūpinti už jus. Įprastai išmaniojo telefono baterijos keitimas trunka ne daugiau nei valandą, tad galite būti visiškai ramūs, kad įrenginio remontas nesukels jokių nepatogumų.

Detalus / vaizdinis baterijos keitimo procesas (anglų kalba):

Samsung S9 baterijos keitimas Vilniuje

Kontaktai

samsung s8 baterijos keitimas

Samsung S8 baterijos keitimas

By Gidai, Remonto instrukcijos, Samsung remontas, Straipsniai

Normalu kad telefonų baterijos susidėvi nuo intensyvaus telefono naudojimo. Laikui bėgant telefono baterija praranda galimybę išlaikyti pilną įkrovimą.
Samsung Galaxy S8 baterijos išlaiko 80% savo talpos iki 500 pakrovimo ciklų, daugumai vartotojų tai trunka apie 18-24 mėnesius. Po 2 metų telefono naudojimo rekomenduotina jau keisti bateriją į naują.

Sumažėjus baterijos potencialui išlaikyti krovą, dažnai telefonas gali pradėti lėčiau dirbti, dėl to rekomenduojama pasikeisti bateriją. Baterijos keitimas taip pat gražins pilną baterijos naudojimosi laiko potencialą.

Optimaliam baterijos darbui po keitimo rekomenduojame kalibruoti naują bateriją. Pilnai įkraukite bateriją iki 100% ir toliau kraukite bent 2 valandas. Po to išnaudokite bateriją pilnai iki kol telefonas išsijungs ir dar kartą įkraukite iki 100%.

samsung s8 baterijos nasumas

Prieš pradedant baterijos keitimą reikėtų ją išnaudoti iki 25% arba mažiau. Įkrauta ličio baterija gali remonto metu užsidegti arba sprogti jeigu bus proceso metu pradurta aštriu įrankiu.

Samsung Galaxy S8 baterijos keitimo procesas

Įrankiai kurių reikės:

Universalus Samsung remonto įrankių komplektas – pirkti įrankius

Samsung Galaxy S8 Li-ion baterija – pirkti įrankius

iPhone ekrano keitimo irankiai  Samsung S8 baterija

Keitimo procesas (anglų kalba):

Samsung S8 baterijos keitimas Vilniuje

Kontaktai

Apple iphone X baterijos keitimas

iPhone X baterijos keitimas

By Gidai, iPhone remontas, iPhone X taisymas, Remonto instrukcijos, Straipsniai

Normalu kad telefonų baterijos susidėvi nuo intensyvaus telefono naudojimo. Laikui bėgant telefono baterija praranda galimybę išlaikyti pilną įkrovimą.
Apple iPhone XR baterijos išlaiko 80% savo talpos iki 500 pakrovimo ciklų, daugumai vartotojų tai trunka apie 18-24 mėnesius.

Sumažėjus baterijos potencialui išlaikyti krovą, dažnai telefonas gali pradėti lėčiau dirbti, dėl to rekomenduojama pasikeisti bateriją. Baterijos keitimas taip pat gražins pilną baterijos naudojimo laiko potencialą.

Optimaliam baterijos darbui po keitimo rekomenduojame kalibruoti naują bateriją. Pilnai įkraukite bateriją iki 100% ir toliau kraukite bent 2 valandas. Po to išnaudokite bateriją pilnai iki kol telefonas išsijungs ir dar kartą įkraukite iki 100%.

iPhone X baterijos nasumas

Prieš pradedant baterijos keitimą reikėtų ją išnaudoti iki 25% arba mažiau. Įkrauta ličio baterija gali remonto metu užsidegti arba sprogti jeigu bus proceso metu pradurta aštriu įrankiu.

iPhone X Baterijos keitimo procesas

Įrankiai kurių reikės:

Universalus iPhone remonto įrankių komplektas – pirkti įrankius

Apple iPhone X Li-ion baterija – pirkti įrankius

iPhone ekrano keitimo irankiai  iPhone X baterija

Keitimo procesas (anglų kalba):

iPhone X baterijos keitimas Vilniuje

Telefonu: 869662256
El. paštu: info@smartparts.lt

Rezervacija svetainėje:

[button color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” url=”https://smartparts.lt/rezervacija/” text=”Rezervuok remontą” color_override=””]
iPhone ekrano keitimas

Sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas

By Gidai, iPhone remontas, Remonto instrukcijos

iPhone 6 šiuo metu yra vienas populiariausių telefonų modelių, kuriuos pasirenka Apple produkcijos gerbėjai. Šis telefonas turi iš tiesų nemažai privalumų, kas ir lemia tokio modelio pasirinkimą. Kiekvienas telefono savininkas rūpinasi, kad telefono tarnavimo trukmė būtų kuo ilgesnė, ir kad būtų galima apsaugoti įrenginį nuo galimų smūgių (gelbsti įvairūs dėklai), tačiau ne visada galima išvengti telefono pažeidimų. Jei nutiko taip, kad telefono ekranas suskilo, ieškoma, kur yra siūlomas sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas, arba kaip būtų galima tai atlikti patiems. Taigi, kuri galimybė gali būti palankesnė, ir kaip pakeisti ekraną pačia geriausia kaina?

Jei ekraną keisite patys…

• Sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas gali būti atliekamas savarankiškai, tad pirmas dalykas, kurį jums reikės padaryti, tai įsigyti naują ekraną – jį galite rasti įvairiose specializuotose parduotuvėse, kuriose yra prekiaujama telefonais ar jų dalimis (gali pasiteisinti ir fizinės, ir internetinės parduotuvės);
• Susiraskite vaizdo įrašą, kuriame parodoma, kaip yra atliekamas sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas. Galite rasti įrašų ir lietuvių, ir anglų kalbomis, ir jie padės jums paprasčiau atlikti reikalingus veiksmus;
• Nuimkite seną ekraną (prireiks tinkamo atsuktuvo ir šiek tiek kantrybės);
• Uždėkite naują ekraną ir pritvirtinkite jį varžteliais. Įsitikinkite, kad pritvirtinote visas telefono dalis.
Jei pasirodys, kad ekrano keitimas reikalauja pernelyg daug pastangų, kreipkitės į iPhone remonto specialistus, kurie tai atliks pakankamai greitai. Palanku yra tai, kad jums nereikės rūpintis naujo ekrano įsigijimu, ir taip pat galėsite būti garantuoti, kad viskas bus atlikta tinkamai.

iphone ekrano keitimo instrukcija

Kur kreiptis dėl sudužusio ekrano keitimo?

Įvairių bendrovių, kurios gali pasiūlyti tokias paslaugas, rasime ne taip ir mažai, tad kiekvienu atveju bus galima susirasti tokią, kuri šią paslaugą pasiūlytų palankiausiomis sąlygomis. Sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas yra gana populiari paslauga, tad jums neteks sugaišti daug laiko, norint atrasti tinkamiausią sprendimą. Čia visada galės pagelbėti internetinė paieška – pagal tam tikrus raktinius žodžius iš tiesų labai greitai rasite įmonių, kurios siūlo šią paslaugą, ir galėsite pasirinkti tinkamiausią bendrovę. Dažniausiai paslaugos tiekėjai pasirenkami pagal tai, kurioje vietoje jie yra įsikūrę (kai kurios bendrovės skubantiems gali pasiūlyti telefono perdavimą per kurjerį), pagal teikiamos paslaugos kainą bei atsiliepimus. Visada norima, kad teikiamų paslaugų kokybe netektų nusivilti, tad verta pasidomėti, kaip apie įvairias įmones atsiliepia klientai. Tai įvertinę galėsite dar paprasčiau nuspręsti, kokią bendrovę vertėtų pasirinkti.

 

Kiek kainuos sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas?

Tai visada priklauso nuo to, koks paslaugos tiekėjas yra pasirenkamas. Nustatytos kainos dažnai priklauso nuo to, kokioje vietovėje yra įsikūrusi telefonų taisykla (didmiesčiuose, ypač miesto centre, paprastai kainos yra didesnės), taigi, verta palyginti, kokias kainas nustačiusios skirtingos bendrovės. Tuo atveju, jei telefonas paslaugos teikėjui bus perduodamas per kurjerį, ir tokiu būdu bus grąžinamas įrenginio savininkui, kaina, žinoma, bus kiek didesnė, tačiau jums nereikės niekur eiti ar važiuoti, kad būtų sutaisomas mobilusis įrenginys.

iphone ekrano keitimo kaina

Neretais atvejais teikiamų paslaugų kainos yra nurodomos internetinėse paslaugų tiekėjų svetainėse, taigi, galite jas palyginti, ir tai padės atrasti bendrovę, siūlančią paslaugą pačia geriausia kaina.
Jei sudužtų telefono ekranas, pasvarstykite, ar verta jį keisti patiems, ar vis dėlto šią užduotį reikėtų patikėti specialistams. Jei pasirenkama pastaroji galimybė, tereikės pasidomėti, kokios įmonės yra geriausiai įvertintos ir nustačiusios geriausias kainas, ir labai greitai jūsų telefonas bus sutaisytas.

Čia Smartparts elektroninėje parduotuvėje siūlome įsigyti kokybišką, originalų iPhone 6 ekraną su visais reikiamais remonto įrankiais. Dabar iPhone 6 ekranas tik 79.50 EUR

iphone 6 ekrano keitimas

INFORMUOSIME KAI TURĖSIME PREKĘ SANDĖLYJE Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Įveskite prekę arba prekių kategoriją, pvz.: Samsung S21