Skip to main content
search
0

Pristatymas taisykloms 1 d.d. ⏩ Registracija | Pristatymo informacija

Category

iPhone remontas

Kiek laiko tarnauja iPhone baterijos ir kada reikia jas keisti?

By Apple telefonai, iPhone remontas, Straipsniai, Telefono baterija

Išmanusis telefonas – įrenginys, be kurio šiandien daugelis mūsų neįsivaizduojame savo gyvenimo. Vienas populiariausių pasirinkimų, kalbant apie išmaniuose telefonus, yra iPhone. Na, o viena svarbiausių šio įrenginio dalių, be kurios teflonas tikrai negalėtų funkcionuoti, yra baterija. Belieka tik pridurti, kad iPhone vartotojams neretai iškyla įvairių klausimų, susijusių su baterijos, ir dažniausiai yra pasitaikantys yra tokie: kiek kaliko tarnauja iPhone baterijos? Ir kada reikia jas keisti? Taigi, apžvelkime aplinkybes ir atsakykime į šiuos klausimus?

Kiek laiko tarnauja iPhone baterijos?

Dėmesį verta atkreipti, kad tai, kaip ilgai tarnaus iPhone baterija, yra labai individualu, kadangi įtakos turi įvairios aplinkybės bei veiksmai. Jei bus tinkamai elgiamasi, baterija sėkmingai bei patikimai tarnaus tikrai ne vienerius ir ne dvejus metus, tačiau, jei bus daromi tam tikri veiksmai, baterijos tarnavimo laikas gali ženkliai sutrumpėti arba teks susidurti su įvairiais trukdžiais. Taigi, kokių veiksmų reikėtų nedaryti, norint, kad baterija tarnautų ilgai bei patikimai?
• nepiktnaudžiaukite greito krovimo funkcija – nors ji labai patogi, ilgainiui gali pakenkti baterijai;
• dauguma žmonių laukia, kol baterija pasieks 0 proc., ir tik tuomet pradeda krauti telefoną. Tačiau tai taip pat neigiamai gali paveikti baterijos būklę, tad nelaukite, kol bus pasiektas 0 proc. – telefoną krauti pradėkite likus bent keliems proc.;
• dauguma žmonių renkasi ir dar vieną neteisingą kelią – įrenginio krovimą, net ir tuo atveju, jei jis visiškai yra įkrautas. Dauguma galvoja, kad kraudami jau įkrautą telefoną, pailgins baterijos tarnavimo laiką. Tačiau neretai gaunamas atvirkštinis rezultatas – taip tik pabloginama baterijos būklė.

Kada reikia keisti iPhone bateriją?

Pakankamai aiškūs ženklai byloja apie tai, kad jau atėjo laikas keisti jūsų iPhone bateriją. Tad kviečiame su jais susipažinti:
• telefonas išsijungia be jokios rimtos priežastie;
• greitai išsikrauna (greičiau negu užtrunka jį pakrauti).
Šie ženklai aiškiai rodo, kad jau atėjo metas pakeisti telefono bateriją. Tad belieka tik įsigyti kokybišką gaminį ir keitimo procesą patikėti profesionalams.

originali iPhone 7 baterija

iPhone 8 baterijos keitimo eiga

By Gidai, iPhone remontas, Remonto instrukcijos, Straipsniai, Telefono baterija

Šio modelio baterijos keitimas nėra labai sudėtingas dėl to jį galima atlikti namų sąlygomis. Viskas ko jums reikia tai pakaitinė iPhone 8 baterija | iPhone remonto įrankiai

Atkreipkite dėmesį kad dauguma internetu parduodamų iPhone 8 baterijų yra prastos kokybės analogai, tuo tarpu mes siūlome autentiškas aukščiausios kokybės baterijas su garantija.

Per 15 metų prekybos telefonų detalėmis galime garantuoti tik aukščiausios kokybės remonto detales.

iPhone 8 baterija

Kaip pačiam pasikeisti iPhone 8 bateriją?

Jeigu esate entuziastas ir turite laiko, įrankių, tinkamų resursų bei įgūdžių, tuomet tikrai galite tai padaryti patys. Mes jums rekomenduosime kokius remonto įrankius naudoti, kokiais pagalbiniais resursais pasinaudoti ir kur įsigyti aukščiausios kokybės iPhone 8 bateriją.

Kaip pačiam pasikeisti iPhone X baterija

Baterijos keitimo resursai (mokomieji video)

Vienas išsamiausių Apple remonto mokomasis resursas yra iFixit, ten rasite detalius mokomuosius Apple ir kitų gamintojų remonto aprašymus su nuotraukomis ir “step by step” remonto eigos aprašymais.

Tie kas labiau mėgsta video instrukcijas rekomenduojame sekti JerryRigEverything YouTube kanalą. Šis vyrukas suprantamai ir aiškiai parodo remonto procesą aukštos kokybės video raiška ir priartinant vaizdą iki smulkių detalių.

Baterijos keitimo resursai iFixit

Abu šie resursai yra anglų kalba. Deja turinio lietuvių kalba yra mažai bet verta pabandyti tokias Google ir Youtube paieškas kaip “iPhone baterijos keitimo instrukcija“, “iPhone ekrano keitimo instrukcija“.

Apple iPhone 8 baterijos keitimo eiga

Atsukite du apatinius pentalobe tipo varžtus esančius telefono apačioje, žiūrėti nuotrauką. Šių varžtų atsukimui bus reikalingas specifinis pentalobe atsuktuvas skirtas būtent iPhone 8 telefono modeliui.

iPhone X baterijos keitimo eiga

Sekantis žingsnis yra atsargiai, nepažeidžiant jo, nuimti ekrano modulį. Jį laiko 2 jau nuimti varžtai ir aplink ekrano kraštus einantys klijai, kurie lengviau atsiklijuoja pašildzius ekrano kraštus karštu oru. Galima naudoti buitinį plaukų džiovintuvą, profesionalų karšto oro pūtimo pistoletą “hotair gun” arba karščio kilimėlį. Klijams atsipalaidavus užkiškite tarp ekrano ir rėmo plastikinę arba ploną metalų nę mentelę ir atsargiai kelkite ekraną įviršų. Kaip pagalbinę priemonę galima naudoti ekrano pakėlimo įrankį, kuris yra įrankių komplekte.

Sekantis žingsnis yra nuimti baterijos šleifą dengiančią apsauginę plokštę. Šiais procesui bus reikalingi 2 skirtingi atsuktuvai, t.y.:

Pliusinis atsuktuvas “Philips”
Y tipo atsuktuvas “Type Y”

Šiuos įrankius galite įsigyti atskirai arba bendrame įrankių komplekte.

Atjunkite po metaline plokšte esantį baterijos šleifą ir tuomet atsargiai su plastikiniais įrankiais atskirkite seną bateriją nuo galinio rėmo. Plastikiniai įrankiai yra naudojami tam kad sumažinti riziką pradurti seną bateriją, nes pradūrus pasekmes tikrai gali būti liūdnos. Būkite itin atsargūs! Po baterija esantys klijai yra labai stiprus, proceso palengvinimui pakaitinkite telefono nugarinę dalį, bus daug lengviau išimti bateriją.

Išėmus baterija pakeiskite ją nauja ir atgaline tvarka surinkite telefoną.

Jeigu kyla klausimų kreipkitės į mūsų meistrą el. paštu remontas@smartparts.lt

Kas signalizuoja kad jau reikia keisti bateriją?

Pagrindiniai signalai kad jums jau reikėtų pasikeisti akumuliatorių:

– Telefonas greitai išsikrauna (baterija laiko pusę dienos ar mažiau)
– Pakilęs telefono ekranas (išsipūtusi baterija)
– Battery capacity yra žemesnis nei 88%
– Telefonas išsijungia kai dar rodoma 20% ar mažiau baterijos talpos

Kas signalizuoja kad jau reikia keisti baterija
Ar verta keisti bateriją senam telefonui?

Žinoma kad verta, baterijos keitimas yra gan nesudėtingas procesas, jam suteikiama garantija, tai yra saugus darbas (nedingsta jokie duomenys iš telefono) ir pasikeitus baterija jos talpa ir tarnavimo laikas sugrįžta į pirminę būklė, kitais žodžiais veikia taip pat gerai kaip naujas.

Keletas patarimų kaip galima optimizuoti baterijos našumą:

– Naudokite ekrano ryškumo svirtelę ir kai matomumas yra geras naudokite kuo mažesnį ryškumo nustatymą.
– Nakties metu įjunkite airplane mode
– Nustatymuose atjunkite nereikalingas programas kad jos neeikvotų baterijos
– Ribokite atskirų programų foninę veiklą nustatymuose
– Ribokite ryšio priemonių naudojimą (atjunkite WIFI, mobilųjį internetą kai nenaudojate jo)

Apple iphone X baterijos keitimas

iPhone X baterijos keitimas

By Gidai, iPhone remontas, iPhone X taisymas, Remonto instrukcijos, Straipsniai

Normalu kad telefonų baterijos susidėvi nuo intensyvaus telefono naudojimo. Laikui bėgant telefono baterija praranda galimybę išlaikyti pilną įkrovimą.
Apple iPhone XR baterijos išlaiko 80% savo talpos iki 500 pakrovimo ciklų, daugumai vartotojų tai trunka apie 18-24 mėnesius.

Sumažėjus baterijos potencialui išlaikyti krovą, dažnai telefonas gali pradėti lėčiau dirbti, dėl to rekomenduojama pasikeisti bateriją. Baterijos keitimas taip pat gražins pilną baterijos naudojimo laiko potencialą.

Optimaliam baterijos darbui po keitimo rekomenduojame kalibruoti naują bateriją. Pilnai įkraukite bateriją iki 100% ir toliau kraukite bent 2 valandas. Po to išnaudokite bateriją pilnai iki kol telefonas išsijungs ir dar kartą įkraukite iki 100%.

iPhone X baterijos nasumas

Prieš pradedant baterijos keitimą reikėtų ją išnaudoti iki 25% arba mažiau. Įkrauta ličio baterija gali remonto metu užsidegti arba sprogti jeigu bus proceso metu pradurta aštriu įrankiu.

iPhone X Baterijos keitimo procesas

Įrankiai kurių reikės:

Universalus iPhone remonto įrankių komplektas – pirkti įrankius

Apple iPhone X Li-ion baterija – pirkti įrankius

iPhone ekrano keitimo irankiai  iPhone X baterija

Keitimo procesas (anglų kalba):

iPhone X baterijos keitimas Vilniuje

Telefonu: 869662256
El. paštu: info@smartparts.lt

Rezervacija svetainėje:

[button color=”accent-color” hover_text_color_override=”#fff” url=”https://smartparts.lt/rezervacija/” text=”Rezervuok remontą” color_override=””]
Apple iPhone ekrano keitimas

iPhone remontas: dažniausiai pasitaikantys gedimai ir kaip jų išvengti

By iPhone remontas, Straipsniai

„Apple“ produkcija yra ypatingai vertinama dėl itin aukštos kokybės, ilgaamžiškumo, patogumo naudotis, ir, žinoma, dėl estetikos. Vis dėlto, net ir šio gamintojo produkcija kartais ima ir sugenda, tad tokiu atveju tenka kreiptis į meistrus. iPhone remontas – gana dažnai teikiama paslauga, kuri praverčia atsiradus vienam ar kitam įrenginio gedimui. Taigi, kurie jų yra patys dažniausi, ir kaip jų galima išvengti?

Populiariausias iPhone gedimas – dužęs ekranas

Į telefonų remonto servisą dažniausiai kreipiamasi dėl skilusio ar dužusio iPhone ekrano. Šie įrenginiai yra gana trapūs, tad ir menkiausi smūgiai ekranui gali būti pražūtingi. Jei šio telefonų savininkai įrenginį nešiojasi kelnių kišenėje, ekrano pažeidimai gali atsirasti dėl pernelyg didelio suspaudimo (pavyzdžiui, atsisėdus). Nors klientai kartais stebisi, kaip ekranas galėjo būti pažeistas, tačiau tam tikrai nereikia ypatingų pastangų, nes iPhone jautrumas yra ypatingai didelis. IPhone remontas gali būti nereikalingas, jei pakankamai dėmesio skirsite šio telefono apsaugai – rekomenduojama rinktis specialius dėkliukus bei ekrano apsaugą, ir tai leis išvengti įvairių ekrano pažeidimų. Be to, telefonui labiau tiks rankinė, striukės ar švarko kišenė, nes įrenginys nebus lankstomas ar kitaip veikiamas. Taip pat  šalia telefono nesinešiokite kitų daiktų, tokių kaip raktai, ir pan., nes jie gali pažeisti jūsų telefoną.

duzusio iPhone ekrano keitis

Kiti dažnai pasitaikantys iPhone gedimai

• Iphone savininkai į meistrus neretai kreipiasi ir dėl pernelyg trumpo baterijos veikimo laiko. Klientai skundžiasi, kad iPhone baterija pernelyg greitai išsikrauna, ir pageidauja, kad ji būtų pakeista nauja. Nors toks iPhone remontas yra gana paprastas, tačiau jis, žinoma, reikalauja papildomų išlaidų. IPhone baterijos budėjimo trukmę bus galima pailginti, jei ekrano ryškumą sumažinsite iki 30-40 procentų, kai būsite nutolę nuo mobiliojo ryšio bokštų, įjungsite skrydžio režimą, kai nesinaudosite Bluetooth ar mobiliuoju internetu, jį išjungsite, taip pat išjungsite įvairius automatinius atnaujinimus. Šiais specialistų patarimais rekomenduojama pasinaudoti dar tada, kai iPhone baterija bus visiškai nauja;
• Į meistrus neretai kreipiamasi ir dėl to, kad išsikrovusi baterija nebesikrauna. Šio sutrikimo priežasčių yra ne taip ir mažai: gali būti sugedusi iPhone baterija, gali būti išlūžęs įkrovimo lizdas, ir t.t. Kartais iPhone remontas yra gana paprastas – tiesiog gali tekti pakeisti telefono įkroviklį (ne visuomet sutrikimo kaltininkė yra pati baterija), taip pat gali prireikti bateriją pakeisti nauja ar suremontuoti įkrovimo lizdą. Ne visada yra paprasta patiems nustatyti telefono veiklos sutrikimų priežastį, tad verta kreiptis į patyrusius meistrus, kurie nustatys įrenginio gedimą bei jį pašalins;
• Kitas gana dažnas iPhone gedimas – tai stringantis telefono darbas. Tikrai ne kiekvienas vartotojas turi pakankamai kantrybės laukti, kol telefonas atliks jam pavestas užduotis, tad pastebėję, kad telefono darbas tapo ne toks sklandus, koks buvo anksčiau, kreipkitės į specialistus, kurie tikrai jums galės pagelbėti. Kartais reikalingas vien tik programinis iPhone remontas, po kurio įrenginys vėl veikia tarsi naujas;
• Svarbu žinoti, kad iPhone telefonai nėra atsparūs drėgmei, todėl nuo jos labai svarbu saugoti savo įrenginį. Deja, kartais pasitaiko tokių „nelaimių“, kurių neįmanoma numatyti, tad neišvengiamai tenka kreiptis į meistrus. Jei jūsų telefonas sušlapo, nebandykite jo „gelbėti“ patys – nevalykite telefono, ir nemerkite jo į birius produktus. Nors neretai manoma, kad tai gali padėti , tačiau dažnai nutinka priešingai. Jei tik yra galimybė, drėgmės paveiktą telefoną nedelsdami pristatykite meistrams, kurie telefoną išardys ir išvalys naudodami specialią įrangą.

iPhone remontas Vilniuje ir Kaune

Žinoma, įvairių gedimų pasitaiko ir kur kas daugiau, tad visais atvejais kreipkitės į patyrusius meistrus, kurie galės greitai bei tiksliai nustatyti gedimus bei juos pašalinti.

Kaip išsirinkti telefonų taisyklą?

• Šiuo metu galima rasti ne taip ir mažai taisyklų, kuriose yra siūlomas iPhone remontas. Rasti šias paslaugas teikiančių meistrų tikrai nebus labai sudėtinga – paprastai pakanka pasinaudoti internetine paieška, ir greitai bus galima rasti pasiūlymų pasinaudoti šiomis paslaugomis;
• Kartais iPhone remontas yra reikalingas skubiai (pavyzdžiui, jei telefonas įkrito į vandenį), tad ieškokite tokių telefonų taisyklų, kuriose paslaugos gali būti suteikiamos pakankamai greitai. Kartais dėl pernelyg didelio užimtumo meistrai negali skubiai atlikti tam tikrų darbų, tad pasidomėkite, ar yra tokia galimybė.

mobiliuju telefonu taisykla vilniuje

Kadangi didžioji dalis telefonų taisyklų turi savo internetines svetaines, jose galėsite rasti informacijos apie bendrovių darbo laiką, ir taip pat čia bus pateikiami taisyklų kontaktai, kuriais galėsite susisiekti;
• Didmiesčiuose telefonų taisyklų rasime ne taip ir mažai, tad dažnai svarbiu kriterijumi tampa tai, kad dirbtuvės būtų įsikūrusios pakankamai patogioje vietoje. Pasidomėję, kur galima rasti telefonų taisyklų, tikrai galėsite rasti pačių palankiausių pasiūlymų, ir galėsite pristatyti telefoną remontui;
• IPhone remonto kaina – taip pat gana svarbus kriterijus. Paprastai tikimasi, kad paslaugos nepareikalaus ypatingai didelių išlaidų, tad galima pasidomėti preliminariais atliekamų darbų įkainiais. Internetinėse taisyklų svetainėse gali būti nurodoma, kiek kainuoja iPhone ekrano keitimas, programinis remontas, ir t.t. Palyginę nustatytas kainas tikrai galėsite pasirinkti tokią bendrovę, kurios paslaugų kainos jums būtų priimtinos;
• Taip pat verta pasidomėti, kaip apie įvairias taisyklas atsiliepia klientai. Jei internetinėje erdvėje rastumėte atsiliepimų bei rekomendacijų, tai galėtų padėti paprasčiau įvertinti tam tikrų kompanijų patikimumą, ir apsispręsti būtų dar paprasčiau.
Iphone remontas – tai paslauga, dėl kurios į taisyklas kreipiamasi ne taip ir retai, tačiau kartais gedimai yra labai paprasti. Vis dėlto, uždelsus net ir smulkūs gedimai gali peraugti į rimtus telefono darbo sutrikimus, taigi, į meistrus rekomenduojama kreiptis kuo skubiau.

Garantinis Apple remontas Vilniuje – paslaugą teikia įmonė iDeal

iPhone remonto dalys vilniuje

iPhone remonto dalys – Smartparts elektroninėje parduotuvėje, greitas ir nemokmas pristatymas visoje Lietuvoje, taip pat visoms iPhone dalims suteikiama 3 mėnesių garantija .

iPhone ekrano keitimas

Sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas

By Gidai, iPhone remontas, Remonto instrukcijos

iPhone 6 šiuo metu yra vienas populiariausių telefonų modelių, kuriuos pasirenka Apple produkcijos gerbėjai. Šis telefonas turi iš tiesų nemažai privalumų, kas ir lemia tokio modelio pasirinkimą. Kiekvienas telefono savininkas rūpinasi, kad telefono tarnavimo trukmė būtų kuo ilgesnė, ir kad būtų galima apsaugoti įrenginį nuo galimų smūgių (gelbsti įvairūs dėklai), tačiau ne visada galima išvengti telefono pažeidimų. Jei nutiko taip, kad telefono ekranas suskilo, ieškoma, kur yra siūlomas sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas, arba kaip būtų galima tai atlikti patiems. Taigi, kuri galimybė gali būti palankesnė, ir kaip pakeisti ekraną pačia geriausia kaina?

Jei ekraną keisite patys…

• Sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas gali būti atliekamas savarankiškai, tad pirmas dalykas, kurį jums reikės padaryti, tai įsigyti naują ekraną – jį galite rasti įvairiose specializuotose parduotuvėse, kuriose yra prekiaujama telefonais ar jų dalimis (gali pasiteisinti ir fizinės, ir internetinės parduotuvės);
• Susiraskite vaizdo įrašą, kuriame parodoma, kaip yra atliekamas sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas. Galite rasti įrašų ir lietuvių, ir anglų kalbomis, ir jie padės jums paprasčiau atlikti reikalingus veiksmus;
• Nuimkite seną ekraną (prireiks tinkamo atsuktuvo ir šiek tiek kantrybės);
• Uždėkite naują ekraną ir pritvirtinkite jį varžteliais. Įsitikinkite, kad pritvirtinote visas telefono dalis.
Jei pasirodys, kad ekrano keitimas reikalauja pernelyg daug pastangų, kreipkitės į iPhone remonto specialistus, kurie tai atliks pakankamai greitai. Palanku yra tai, kad jums nereikės rūpintis naujo ekrano įsigijimu, ir taip pat galėsite būti garantuoti, kad viskas bus atlikta tinkamai.

iphone ekrano keitimo instrukcija

Kur kreiptis dėl sudužusio ekrano keitimo?

Įvairių bendrovių, kurios gali pasiūlyti tokias paslaugas, rasime ne taip ir mažai, tad kiekvienu atveju bus galima susirasti tokią, kuri šią paslaugą pasiūlytų palankiausiomis sąlygomis. Sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas yra gana populiari paslauga, tad jums neteks sugaišti daug laiko, norint atrasti tinkamiausią sprendimą. Čia visada galės pagelbėti internetinė paieška – pagal tam tikrus raktinius žodžius iš tiesų labai greitai rasite įmonių, kurios siūlo šią paslaugą, ir galėsite pasirinkti tinkamiausią bendrovę. Dažniausiai paslaugos tiekėjai pasirenkami pagal tai, kurioje vietoje jie yra įsikūrę (kai kurios bendrovės skubantiems gali pasiūlyti telefono perdavimą per kurjerį), pagal teikiamos paslaugos kainą bei atsiliepimus. Visada norima, kad teikiamų paslaugų kokybe netektų nusivilti, tad verta pasidomėti, kaip apie įvairias įmones atsiliepia klientai. Tai įvertinę galėsite dar paprasčiau nuspręsti, kokią bendrovę vertėtų pasirinkti.

 

Kiek kainuos sudužusio iPhone 6 ekrano keitimas?

Tai visada priklauso nuo to, koks paslaugos tiekėjas yra pasirenkamas. Nustatytos kainos dažnai priklauso nuo to, kokioje vietovėje yra įsikūrusi telefonų taisykla (didmiesčiuose, ypač miesto centre, paprastai kainos yra didesnės), taigi, verta palyginti, kokias kainas nustačiusios skirtingos bendrovės. Tuo atveju, jei telefonas paslaugos teikėjui bus perduodamas per kurjerį, ir tokiu būdu bus grąžinamas įrenginio savininkui, kaina, žinoma, bus kiek didesnė, tačiau jums nereikės niekur eiti ar važiuoti, kad būtų sutaisomas mobilusis įrenginys.

iphone ekrano keitimo kaina

Neretais atvejais teikiamų paslaugų kainos yra nurodomos internetinėse paslaugų tiekėjų svetainėse, taigi, galite jas palyginti, ir tai padės atrasti bendrovę, siūlančią paslaugą pačia geriausia kaina.
Jei sudužtų telefono ekranas, pasvarstykite, ar verta jį keisti patiems, ar vis dėlto šią užduotį reikėtų patikėti specialistams. Jei pasirenkama pastaroji galimybė, tereikės pasidomėti, kokios įmonės yra geriausiai įvertintos ir nustačiusios geriausias kainas, ir labai greitai jūsų telefonas bus sutaisytas.

Čia Smartparts elektroninėje parduotuvėje siūlome įsigyti kokybišką, originalų iPhone 6 ekraną su visais reikiamais remonto įrankiais. Dabar iPhone 6 ekranas tik 79.50 EUR

iphone 6 ekrano keitimas

INFORMUOSIME KAI TURĖSIME PREKĘ SANDĖLYJE Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Įveskite prekę arba prekių kategoriją, pvz.: Samsung S21