Skip to main content
search
0

Pristatymas taisykloms 1 d.d. ⏩ Registracija | Pristatymo informacija

Category

Apple telefonai

10 geriausių „iPhone 13“ funkcijų

By Apple telefonai

Visų laikų geriausiai parduodamas išmanusis telefonas „iPhone“ pakeitė technologijų kraštovaizdį. Nuo revoliucinės jutiklinio ekrano sąsajos iki „App Store“ – pavyzdinis „Apple“ telefonas pakeitė mūsų sąveikos su elektronika būdą. Naujausioje kartoje „iPhone“ tęsia šį kelią, pristatydamas keletą naujų funkcijų, kurios privers jus nustebinti. Čia yra 10 geriausių šios naujausios „iPhone 13“ versijos funkcijų.

Naujasis iPhone 13 – funkcijos

– Pailgėjęs akumuliatoriaus veikimo laikas: naujojo iPhone 13 akumuliatoriaus veikimo laikas yra geresnis. Tai reiškia, kad jums nereikės rūpintis telefono įkrovimu kas antrą dieną. Naujoji baterija veiks iki 40 valandų pokalbio ir 33 valandų vaizdo įrašų atkūrimo laiko.

– „Apple Pencil“ palaikymas: dabar galite naudoti „Apple Pencil“ su šia „iPhone 13“ versija, kuri yra pagrindinis ankstesnės versijos atnaujinimas. Tai leidžia dizaineriams ir menininkams lengviau naudoti savo įrankius kūrybiniams darbams.

– Patobulinta kamera: „iPhone 13“ turi patobulintą kamerą, kuri gali užfiksuoti daugiau šviesos ir padaryti geresnes nuotraukas nei jo pirmtakas esant prastam apšvietimui. Tai leidžia fotografams lengvai padaryti kokybiškas nuotraukas, nesijaudindami, kad dėl prasto apšvietimo nepavyks padaryti kadro.

10 geriausių „iPhone 13“ funkcijų

– „Face ID“: „Face ID“ leidžia šiam įrenginiui atrakinti dar greičiau nei anksčiau, naudojant paprastą jūsų veido nuskaitymą. Naudojant šią funkciją, jums nebereikia atsiminti slaptažodžių!

– Naujos spalvų parinktys: „iPhone 13“ yra trijų naujų spalvų – baltos, juodos ir auksinės. Jo nugarėlė taip pat yra padengta matiniu paviršiumi, todėl patogiau laikyti rankose.

– Patobulinti garsiakalbiai: viena geriausių šio telefono savybių yra patobulinta garsiakalbių sistema, leidžianti geresnę garso kokybę leidžiant muziką ar žiūrint vaizdo įrašus. Jūsų mėgstamos dainos per šiuos garsiakalbius skambės aiškiau nei bet kada anksčiau!

Savybės, kurios sujaudins jūsų mintis

1. FaceID

Ši funkcija leidžia atrakinti telefoną naudojant veidą. Kamera užfiksuoja jūsų veido vaizdą ir analizuoja funkcijas, kad palygintų su milijonų veidų duomenų baze. Jei sutampa, jūs dalyvaujate!

2. Dvi sim

Dviejų SIM kortelių funkcija leidžia turėti du skirtingus numerius viename įrenginyje! Tame pačiame „iPhone“ galite turėti asmeninį ir verslo numerį.

3. Belaidis įkrovimas

Belaidis įkrovimas pasiekiamas naudojant šią naują „iPhone“ iteraciją, todėl jį lengva įkrauti nieko nejungiant. Indukcinis įkrovimo blokas yra suderinamas su Qi ir PMA standartais, o tai reiškia, kad jums nereikės jaudintis dėl suderinamumo problemų, kai perjungimas tarp įrenginių.

4. Wi-Fi 6

Ši naujausia „Wi-Fi“ iteracija pasiūlys iki 10 Gbps spartą, o tai yra 3 kartus greitesnis nei šiuo metu pasiekiamas 5 Gbps „Wi-Fi“ ryšys! Be to, yra įdiegtos naujos planavimo galimybės, kad galėtumėte tiksliai kontroliuoti, kuriuo metu ir kurią dieną maršruto parinktuvas bus įjungtas arba išjungtas, kad būtų optimalus baterijos veikimo laikas ir mažiau trikdžių iš kitų netoliese esančių įrenginių, bandančių naudoti tą patį tinklą.

5. ARKit 2

„ARKit 2“ yra atnaujinta „Apple“ papildytos realybės platformos versija, skirta jos produktams, tokiems kaip „iPhone 13“. Ši versija siūlo geresnes stebėjimo galimybes, kad būtų galima greičiau atlikti tikslius matavimus be tiek delsos. Taip pat yra patobulinta objektų aptikimo programinė įranga.

Nauja talpesnė iPhone 13 baterija

Nauja talpesnė iPhone 13 baterija

Viena iš funkcijų, dėl kurių iPhone toks priklausomas, yra jo akumuliatoriaus veikimo laikas. Su šia nauja iteracija „Apple“ pristatė žaidimą keičiančią bateriją, kuri veikia iki „iPhone 13“. Jei jums visada reikia daugiau energijos, šis naujinimas skirtas jums. Be to, jei po ilgos dienos nemėgstate visur nešiotis įkroviklių, šis didžiulis atnaujinimas taip pat susigrąžino jus.

Palyginti su kitais šiuo metu rinkoje esančiais išmaniaisiais telefonais, reikėtų pažymėti, kad „iPhone 13“ yra daug didesnės talpos nei bet kuris kitas telefonas rinkoje. Tiesą sakant, šiandien rinkoje sunku rasti telefonų su didesnėmis nei 4400 mAh baterijomis. Taigi, net jei jums nereikia krauti telefono taip dažnai, kaip gali manyti, šie naujieji „iPhone“ vis tiek tarnaus jūsų užimtam gyvenimo būdui ir nereikės jaudintis dėl per dažno jo įkrovimo.

 

Geresnė kamera

„IPhone 13“ turi geresnę kamerą nei bet kada anksčiau. Jame yra patobulintas jutiklis ir objektyvas, užtikrinantys puikų aiškumą, fokusavimą ir ekspoziciją. Be to, nauja kamera palaiko HDR ir netgi gali užfiksuoti daugiau šviesos esant prastam apšvietimui. Be to, fotoaparatas taip pat turi automatinį vaizdo stabilizavimą, kuris pagerina jūsų kadrus esant prastam apšvietimui, taip pat vaizdo stabilizavimą, kad vaizdo įrašas būtų sklandesnis. Atnaujinta kamera taip pat daro „bokeh“ nuotraukas (metodas, kai naudojamas nedidelis lauko gylis, norint pabrėžti vieną vaizdo dalį ir sulieti kitas dalis), kurios akivaizdžiai pranašesnės už senojo modelio „Bokeh“ režimą.
Dar viena puiki savybė – papildytos realybės galimybės, kurias naujasis iPhone 13 suteikia jums po ranka. Naudodami šią funkciją galite naudoti telefono kamerą, kad realiuoju laiku nuskaitytumėte ir sukurtumėte 3D modelius. Tada galite bendrinti šiuos modelius su kitais arba bendradarbiauti kuriant juos su draugais, bendrindami juos per socialinės žiniasklaidos platformas, pvz., „Facebook“ ar „Instagram“.

Atnaujintas ekrano dydis

„IPhone 13“ turi 5,8 colio ekraną, kuris yra šiek tiek didesnis nei ankstesnio modelio. Tai reiškia, kad galite žiūrėti savo mėgstamus filmus ir TV laidas keliaudami, nežiūrėdami į smulkų tekstą.
Naujajame „iPhone 13“ yra daug atnaujinimų, kurie palengvina žmonių ryšį ir produktyvumą kelyje. Vienas iš atnaujinimų – tai galimybė belaidžiu būdu prijungti „Apple Watch“ prie telefono paprastu rankos paspaudimu. Tai reiškia, kad dabar galite pasiekti visus pranešimus iš riešo, o tai ne tik sutaupo laiko, bet ir palengvina kelių užduočių atlikimą. Kitas atnaujinimas yra „MicroSD“ kortelių palaikymas, kuris leidžia lengvai išplėsti saugyklos vietą ir greičiau perkelti failus iš vieno įrenginio į kitą. „IPhone 13“ taip pat siūlo tris kartus greitesnį veido atpažinimą ir yra atsparus vandeniui, tai reiškia, kad jis yra atsparus dulkėms ir vandeniui. Akumuliatoriaus veikimo laikas, kuris trunka iki 30 valandų, šis telefonas leis jums veikti kelias dienas!

Išvada

„IPhone 13“ yra naujas įdomus naujinys, kuris sujaudins jūsų mintis naujomis funkcijomis ir patobulinimais. Naudodami „iPhone 13“ galėsite daryti geresnes nuotraukas, ilgiau veikti su akumuliatoriumi ir matyti atnaujintą ekrano dydį.

Straipsnį parengė iFix – iPhone screen repair

Kiek laiko tarnauja iPhone baterijos ir kada reikia jas keisti?

By Apple telefonai, iPhone remontas, Straipsniai, Telefono baterija

Išmanusis telefonas – įrenginys, be kurio šiandien daugelis mūsų neįsivaizduojame savo gyvenimo. Vienas populiariausių pasirinkimų, kalbant apie išmaniuose telefonus, yra iPhone. Na, o viena svarbiausių šio įrenginio dalių, be kurios teflonas tikrai negalėtų funkcionuoti, yra baterija. Belieka tik pridurti, kad iPhone vartotojams neretai iškyla įvairių klausimų, susijusių su baterijos, ir dažniausiai yra pasitaikantys yra tokie: kiek kaliko tarnauja iPhone baterijos? Ir kada reikia jas keisti? Taigi, apžvelkime aplinkybes ir atsakykime į šiuos klausimus?

Kiek laiko tarnauja iPhone baterijos?

Dėmesį verta atkreipti, kad tai, kaip ilgai tarnaus iPhone baterija, yra labai individualu, kadangi įtakos turi įvairios aplinkybės bei veiksmai. Jei bus tinkamai elgiamasi, baterija sėkmingai bei patikimai tarnaus tikrai ne vienerius ir ne dvejus metus, tačiau, jei bus daromi tam tikri veiksmai, baterijos tarnavimo laikas gali ženkliai sutrumpėti arba teks susidurti su įvairiais trukdžiais. Taigi, kokių veiksmų reikėtų nedaryti, norint, kad baterija tarnautų ilgai bei patikimai?
• nepiktnaudžiaukite greito krovimo funkcija – nors ji labai patogi, ilgainiui gali pakenkti baterijai;
• dauguma žmonių laukia, kol baterija pasieks 0 proc., ir tik tuomet pradeda krauti telefoną. Tačiau tai taip pat neigiamai gali paveikti baterijos būklę, tad nelaukite, kol bus pasiektas 0 proc. – telefoną krauti pradėkite likus bent keliems proc.;
• dauguma žmonių renkasi ir dar vieną neteisingą kelią – įrenginio krovimą, net ir tuo atveju, jei jis visiškai yra įkrautas. Dauguma galvoja, kad kraudami jau įkrautą telefoną, pailgins baterijos tarnavimo laiką. Tačiau neretai gaunamas atvirkštinis rezultatas – taip tik pabloginama baterijos būklė.

Kada reikia keisti iPhone bateriją?

Pakankamai aiškūs ženklai byloja apie tai, kad jau atėjo laikas keisti jūsų iPhone bateriją. Tad kviečiame su jais susipažinti:
• telefonas išsijungia be jokios rimtos priežastie;
• greitai išsikrauna (greičiau negu užtrunka jį pakrauti).
Šie ženklai aiškiai rodo, kad jau atėjo metas pakeisti telefono bateriją. Tad belieka tik įsigyti kokybišką gaminį ir keitimo procesą patikėti profesionalams.

greitas iPhone telefono krovimas

Naujo tipo Apple greito krovimo įkrovikliai

By Apple telefonai, Straipsniai

Per pastarąjį dešimtmetį „iPhone“ pristatė daug įvairių pakeitimų, tačiau vienas dalykas (iki visai nesenai) išliko nepakitęs, tai – 5W įkroviklis. Pradedant nuo „iPhone 6“, kiekvienas „iPhone“ modelis galėjo naudoti spartųjį įkrovimą, o tai reiškia, kad juos iš tikrųjų galima įkrauti naudojant 12W ar net didesnesnės galios įkroviklį.
Tačiau 5W galios įkroviklis nebėra įtrauktas į naujų „iPhone 12“ telefonų dėžutę, o kaip alternatyvą „Apple“ išleido naują 20W įkroviklį, kurį galima įsigyti kaip papildomą priedą.

greito krovimo iphone ikrovikliai

Greitieji „iPhone“ įkrovikliai

„Apple“ tiekia 10W, 12W, 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W ir 96W įkroviklius. Nors kai kurie iš jų yra „iPad“ ir „Macbook“ dėžutėse, jie visi laikomi „greitaisiais įkrovikliais“, kurie paspartina „iPhone“ įkrovimą. Problema ta, kad šie didesnės galios įkrovikliai yra dideli ir sunkūs.
Norint greitai įkrauti mobilųjį įrenginį, reikia greitai įkraunamo telefono ir greito kroviklio. Taip pat iPhone krovimo laidai gali skirtis ir nevisada būti tinkami naudojimui su greituoju įkrovikliu. Be to, norint įkrauti „iPhone (lightning)“ naudojant „Apple“ greituosius įkroviklius, reikalingas specialus laidas.
Tiek įkrovimo galia, tiek ir greitis priklauso nuo minimalios abiejų įrenginių galios. Jei jūsų „iPhone“ palaiko greitą 18W įkrovimą, maksimali įkrovimo galia bus 18W, net jei ir naudojate 96W įkroviklį.

iphone greitas krovimas 20w

Taip pat, svarbu žinoti, kad įkrovimas nėra linijinis. Tai reiškia, kad pirmosiomis minutėmis krovimas bus atliekamas daug sparčiau, nei priartėjus prie pabaigos. Tokiu būdu siekiama visą laiką išlaikyti baterijos saugumą. Įprastai, nuo 0 iki 80% baterija bus įkrauta labai greitai, tačiau pasiekus 80% procentų šis procesas ženkliai sulėtėja. Tad reikia priprasti prie to, kad greitas krovimas yra greitas iki 80%, tačiau ne iki 100%, nepriklausomai nuo to kokį įkroviklį naudosite.

„Apple“ įkroviklių palyginimas

Kuris iš visų brangių Apple įkroviklių greičiausiai įkrauna „iPhone 12 Pro“? Palyginkime mažą 5W, „iPad“ 10W ir 12W, „iPhone“ 18W ir 20W, bei „MacBook“ 29 W įkroviklius.
Lėčiausią įkrovimo laiką demonstruoja 5W adapteris. Nors „Apple“ parduoda šį įkroviklį net už 25 eurus (palyginimui naujasis 20W įkroviklis kainuoja lygiai tiek pat). Tačiau galbūt jūs jau turite 5W įkroviklį likusį nuo senesnio „iPhone“ modelio ir jums įdomu, ar jis taip pat gerai įkraus ir jūsų naują, spindintį „iPhone 12“.
Šis įkroviklis puikiai tiks, jei jums rūpi baterijos ilgaamžiškumas arba esate pratę krauti telefoną per naktį. Tačiau yra vienas „bet“. Įkroviklis turi turėti atskirą laidą, nes naujieji „iPhone“ pristatomi su „lightning“ laidu, kuris baigiasi USB-C prievadu, leidžiančiu pasiekti didžiausią įkrovimo greitį, tačiau jo negalima prijungti prie senesnių įkroviklių.

Naudojant 5W „Apple“ įkroviklį su „Lightning“ laidu, visiškai iškrautą „iPhone 12 Pro“ per 30 minučių galite įkrauti iki 19%. Po vienos valandos įkrovimas sieks 38%, o pilnam įkrovimui prireiks beveik 3 valandų.

Jei turite „Apple“ 10W įkroviklį iš seno „iPad“, galite pasiekti kiek geresnių rezultatų. 10W įkroviklis bateriją įkraus 32% per 30 minučių, 61% – per valandą, o pilnas įkrovimas truks apie 2 valandas ir 20 minučių.

„Apple“ 12W „iPad“ įkroviklis dar greitesnis. Per pusvalandį jis įkrauna 43%, o per valandą – 79%. Pilnas įkrovimas trunka 1 valandą ir 40 minučių.
Net greičiausias įkroviklis bateriją įkraus maždaug 50% iki 30 minučių, o 80% iki 60 minučių. Nuo 80% prasidės lėtas krovimas, o nuo 95% jis kone sustoja.
Išėjus naujajam „iPhone 12“, „Apple“ nustojo leisti 18W adapterius, tačiau juos vis dar galima rasti internete, arba namuose, jei anksčiau turėjote „iPhone 11 Pro“ arba „11 Pro Max“.
18W įkroviklis bateriją papildo iki 57% per 30 minučių, 87% per 50 minučių, o pilnas įkrovimas trunka 1 valandą ir 45 minutes. Šis įkroviklis iš pradžių sukuria 18W galią, tačiau pasiekus 80% ji sumažėja iki 5W.

Naujo tipo Apple 20W įkroviklis bateriją įkrauna iki 62% per 30 minučių, 90% per 60 minučių ir 100 % per 1 valandą ir 22 minutes. Iš pradžių jis sukuria 20W galią, o pasiekęs 80% grįžta į standartinius 5W.

iphone pakrovejas 20w greitas krovimas

Na ir galiausiai „Apple“ „MacBook 29W“ įkroviklis per 30 minučių užpildo 59% baterijos, per 60 minučių – 83%, o per 1 valandą ir 21 minutę pasiekiamas 100%.
Tačiau naudojant 29W įkroviklį telefonas dažnai kaista. Dėl to nerekomenduojama šios įkroviklio naudoti kiekvieną dieną. Energija, kuri patenka į „iPhone“ bateriją, ne visada ją įkrauna, kartais ji išsiskiria šilumos pavidalu ir gali sukelti perkaitimą. Yra daug tyrimų, kurie rodo, kad baterijos ir aukšta temperatūra nėra gera kombinacija. Tad tokio tipo aukšta temperatūra ilgainiui neigiamai veikia baterijos būklę ir tokiu būdu ženkliai sutrumpina jos tarnavimo laiką.

Kuris Apple įkroviklis geriausias?

Taigi visi 12W ir daugiau įkrovikliai įkrauna „iPhone 12 Pro“ maždaug per pusantros valandos. 10W ir 5W įkrovikliai reikalauja ilgesnio laiko tarpo.
Geriausias originalus „Apple“ įkroviklis jūsų „iPhone“ telefonui visgi yra naujasis 20W. Jei turite 12W galios seną „iPad“ (su laidu), jis taip pat puikiai atliks savo darbą ir nereikės pirkti naujo. 18W įkroviklis veiktų taip pat gerai, kaip ir 20W, tačiau šio modelio nebegamina, tad saugokitės klastočių.

Kokiems įrenginiams krauti tinka 20W įkroviklis

Taigi kokiems telefonams skirtas iPhone 20w įkroviklis? Oficialios Apple svetainės duomenimis naujojo tipo 20W įkroviklis yra suderinamas su šiais iPhone telefonais:

iPhone 13,
iPhone 13 mini,
iPhone 13 Pro,
iPhone 13 Pro Max,
iPhone 12 Pro,
iPhone 12 Pro Max,
iPhone 12 mini,
iPhone 12,
iPhone 11 Pro,
iPhone 11 Pro Max,
iPhone 11,
iPhone SE (2-os kartos),
iPhone XS,
iPhone XS Max,
iPhone XR,
iPhone X,
iPhone 8,
iPhone 8 Plus.

INFORMUOSIME KAI TURĖSIME PREKĘ SANDĖLYJE Žemiau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Įveskite prekę arba prekių kategoriją, pvz.: Samsung S21