Apple telefonai

10 geriausių „iPhone 13“ funkcijų

Visų laikų geriausiai parduodamas išmanusis telefonas „iPhone“ pakeitė technologijų kraštovaizdį. Nuo revoliucinės jutiklinio ekrano sąsajos iki „App Store“ – pavyzdinis „Apple“ telefonas pakeitė mūsų sąveikos su elektronika būdą. Naujausioje kartoje „iPhone“ tęsia šį kelią, pristatydamas keletą naujų funkcijų, kurios privers jus nustebinti. Čia yra 10 geriausių šios naujausios „iPhone 13“ versijos funkcijų.

Naujasis iPhone 13 – funkcijos

– Pailgėjęs akumuliatoriaus veikimo laikas: naujojo iPhone 13 akumuliatoriaus veikimo laikas yra geresnis. Tai reiškia, kad jums nereikės rūpintis telefono įkrovimu kas antrą dieną. Naujoji baterija veiks iki 40 valandų pokalbio ir 33 valandų vaizdo įrašų atkūrimo laiko.

– „Apple Pencil“ palaikymas: dabar galite naudoti „Apple Pencil“ su šia „iPhone 13“ versija, kuri yra pagrindinis ankstesnės versijos atnaujinimas. Tai leidžia dizaineriams ir menininkams lengviau naudoti savo įrankius kūrybiniams darbams.

– Patobulinta kamera: „iPhone 13“ turi patobulintą kamerą, kuri gali užfiksuoti daugiau šviesos ir padaryti geresnes nuotraukas nei jo pirmtakas esant prastam apšvietimui. Tai leidžia fotografams lengvai padaryti kokybiškas nuotraukas, nesijaudindami, kad dėl prasto apšvietimo nepavyks padaryti kadro.

10 geriausių „iPhone 13“ funkcijų

– „Face ID“: „Face ID“ leidžia šiam įrenginiui atrakinti dar greičiau nei anksčiau, naudojant paprastą jūsų veido nuskaitymą. Naudojant šią funkciją, jums nebereikia atsiminti slaptažodžių!

– Naujos spalvų parinktys: „iPhone 13“ yra trijų naujų spalvų – baltos, juodos ir auksinės. Jo nugarėlė taip pat yra padengta matiniu paviršiumi, todėl patogiau laikyti rankose.

– Patobulinti garsiakalbiai: viena geriausių šio telefono savybių yra patobulinta garsiakalbių sistema, leidžianti geresnę garso kokybę leidžiant muziką ar žiūrint vaizdo įrašus. Jūsų mėgstamos dainos per šiuos garsiakalbius skambės aiškiau nei bet kada anksčiau!

Savybės, kurios sujaudins jūsų mintis

1. FaceID

Ši funkcija leidžia atrakinti telefoną naudojant veidą. Kamera užfiksuoja jūsų veido vaizdą ir analizuoja funkcijas, kad palygintų su milijonų veidų duomenų baze. Jei sutampa, jūs dalyvaujate!

2. Dvi sim

Dviejų SIM kortelių funkcija leidžia turėti du skirtingus numerius viename įrenginyje! Tame pačiame „iPhone“ galite turėti asmeninį ir verslo numerį.

3. Belaidis įkrovimas

Belaidis įkrovimas pasiekiamas naudojant šią naują „iPhone“ iteraciją, todėl jį lengva įkrauti nieko nejungiant. Indukcinis įkrovimo blokas yra suderinamas su Qi ir PMA standartais, o tai reiškia, kad jums nereikės jaudintis dėl suderinamumo problemų, kai perjungimas tarp įrenginių.

4. Wi-Fi 6

Ši naujausia „Wi-Fi“ iteracija pasiūlys iki 10 Gbps spartą, o tai yra 3 kartus greitesnis nei šiuo metu pasiekiamas 5 Gbps „Wi-Fi“ ryšys! Be to, yra įdiegtos naujos planavimo galimybės, kad galėtumėte tiksliai kontroliuoti, kuriuo metu ir kurią dieną maršruto parinktuvas bus įjungtas arba išjungtas, kad būtų optimalus baterijos veikimo laikas ir mažiau trikdžių iš kitų netoliese esančių įrenginių, bandančių naudoti tą patį tinklą.

5. ARKit 2

„ARKit 2“ yra atnaujinta „Apple“ papildytos realybės platformos versija, skirta jos produktams, tokiems kaip „iPhone 13“. Ši versija siūlo geresnes stebėjimo galimybes, kad būtų galima greičiau atlikti tikslius matavimus be tiek delsos. Taip pat yra patobulinta objektų aptikimo programinė įranga.

Nauja talpesnė iPhone 13 baterija

Nauja talpesnė iPhone 13 baterija

Viena iš funkcijų, dėl kurių iPhone toks priklausomas, yra jo akumuliatoriaus veikimo laikas. Su šia nauja iteracija „Apple“ pristatė žaidimą keičiančią bateriją, kuri veikia iki „iPhone 13“. Jei jums visada reikia daugiau energijos, šis naujinimas skirtas jums. Be to, jei po ilgos dienos nemėgstate visur nešiotis įkroviklių, šis didžiulis atnaujinimas taip pat susigrąžino jus.

Palyginti su kitais šiuo metu rinkoje esančiais išmaniaisiais telefonais, reikėtų pažymėti, kad „iPhone 13“ yra daug didesnės talpos nei bet kuris kitas telefonas rinkoje. Tiesą sakant, šiandien rinkoje sunku rasti telefonų su didesnėmis nei 4400 mAh baterijomis. Taigi, net jei jums nereikia krauti telefono taip dažnai, kaip gali manyti, šie naujieji „iPhone“ vis tiek tarnaus jūsų užimtam gyvenimo būdui ir nereikės jaudintis dėl per dažno jo įkrovimo.

 

Geresnė kamera

„IPhone 13“ turi geresnę kamerą nei bet kada anksčiau. Jame yra patobulintas jutiklis ir objektyvas, užtikrinantys puikų aiškumą, fokusavimą ir ekspoziciją. Be to, nauja kamera palaiko HDR ir netgi gali užfiksuoti daugiau šviesos esant prastam apšvietimui. Be to, fotoaparatas taip pat turi automatinį vaizdo stabilizavimą, kuris pagerina jūsų kadrus esant prastam apšvietimui, taip pat vaizdo stabilizavimą, kad vaizdo įrašas būtų sklandesnis. Atnaujinta kamera taip pat daro „bokeh“ nuotraukas (metodas, kai naudojamas nedidelis lauko gylis, norint pabrėžti vieną vaizdo dalį ir sulieti kitas dalis), kurios akivaizdžiai pranašesnės už senojo modelio „Bokeh“ režimą.
Dar viena puiki savybė – papildytos realybės galimybės, kurias naujasis iPhone 13 suteikia jums po ranka. Naudodami šią funkciją galite naudoti telefono kamerą, kad realiuoju laiku nuskaitytumėte ir sukurtumėte 3D modelius. Tada galite bendrinti šiuos modelius su kitais arba bendradarbiauti kuriant juos su draugais, bendrindami juos per socialinės žiniasklaidos platformas, pvz., „Facebook“ ar „Instagram“.

Atnaujintas ekrano dydis

„IPhone 13“ turi 5,8 colio ekraną, kuris yra šiek tiek didesnis nei ankstesnio modelio. Tai reiškia, kad galite žiūrėti savo mėgstamus filmus ir TV laidas keliaudami, nežiūrėdami į smulkų tekstą.
Naujajame „iPhone 13“ yra daug atnaujinimų, kurie palengvina žmonių ryšį ir produktyvumą kelyje. Vienas iš atnaujinimų – tai galimybė belaidžiu būdu prijungti „Apple Watch“ prie telefono paprastu rankos paspaudimu. Tai reiškia, kad dabar galite pasiekti visus pranešimus iš riešo, o tai ne tik sutaupo laiko, bet ir palengvina kelių užduočių atlikimą. Kitas atnaujinimas yra „MicroSD“ kortelių palaikymas, kuris leidžia lengvai išplėsti saugyklos vietą ir greičiau perkelti failus iš vieno įrenginio į kitą. „IPhone 13“ taip pat siūlo tris kartus greitesnį veido atpažinimą ir yra atsparus vandeniui, tai reiškia, kad jis yra atsparus dulkėms ir vandeniui. Akumuliatoriaus veikimo laikas, kuris trunka iki 30 valandų, šis telefonas leis jums veikti kelias dienas!

Išvada

„IPhone 13“ yra naujas įdomus naujinys, kuris sujaudins jūsų mintis naujomis funkcijomis ir patobulinimais. Naudodami „iPhone 13“ galėsite daryti geresnes nuotraukas, ilgiau veikti su akumuliatoriumi ir matyti atnaujintą ekrano dydį.

Straipsnį parengė iFix – iPhone screen repair